Lekarze Psycholog dziecięcy

mgr Anna Skrzypek-Musiał

NaM - Centrum Opieki Zdrowotnej
Pl. Braci Dudzińskich 1A
30-556 Kraków

Dzięki terapii u Pani Anny czuję w swoim życiu ogromny przełom, coś nagle zaczęło się zmieniać, stabilizować, znikają stany depresyjne. Niezwykle empatyczna, pozytywna, bardzo cierpliwa, ciepła i życzliwa osoba. Poświęca całą swoją uwagę, trafnie ocenia pewne zdarzenia, łączy je ze sobą i pokazuje z innej perspektywy. Nierzadko dopowiada myśli, które kłębią się w głowie, a które nie zawsze umiem wypowiedzieć na głos. Były i czasem pojawiają się momenty trudne, ale ...

Krystyna Labus

Szpital Urazowy
Piekary Śląskie

Korzystałam z wizyt u niej przez przeszło rok w prywatnym gabinecie. Bardzo mądra, a przy tym miła i taktowna osoba. Być może nie jest jakąś bardzow nikliwą psychoterapeutka a to co robi raczej trudno nazwac psychoterapią (i sama tego tak nie nazywa), ale wizyty u nij chociaz nie "wywracają zycia i przekonań do góry nogami" jak to sie dzieje w typowej psychoterapii ale pozwalają powoli poskładać wiele sobie spraw Najpierw ...
Opinia dodana przez: awanturka

Justyna Gmurek-Lewandowska

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego STATEK PSYCHOLOGIA
Ul. Puławska 11 lok. 11
Warszawa

Jestem DDA i DDD po dwóch latach terapii w wieku 30 lat wreszcie staję na własne nogi, bardzo ciepła osoba, taki normalny człowiek, nie przytakuje mi tylko po to żebym się lepiej poczuła ale ona naprawdę w każdej sytuacji mnie rozumie i jest po mojej stronie, ponieważ miałam problem z wychodzeniem z domu w mojej miejscowości to Justyna przyjechała do mnie tylko po to żeby się ze mną przejść i ...
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Psycholog
                                       mgr Beata Matys-Wasilewska

mgr Beata Matys-Wasilewska

Beata MATYS WASILEWSKA
pienista
Łódź

Świetny psychoterapeuta!!! Zmusza do intensywnego myślenia nad sobą... o sprawach, o których niby się wie, ale tak naprawdę nic kompletnie się nie rozumiało. Baaaardzo mi pomogła i to zaledwie w 3 miesiące :))) Spowodowała, że zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i wszystko, co mnie otacza. Pomogła zrozumieć, czego chcę, a czego zupełnie nie od życia. Dzięki Niej rozpoczynam nowy związek zupełnie inaczej... z kimś, kto bardzo docenia całe moje ...

mgr Aneta Oleksy

ulica Legionów Polskich 119/23
41-310 Dąbrowa Górnicza

Chodziłam na terapię do pani Oleksy przez prawie cały rok i muszę przyznać, że bardzo mi pomogła. Gorąco polecam!

Piotr Szleper

Piotr Szleper
Strzegomska 42/1
Wrocław

Bardzo dziękuję za pomoc w poradzeniu sobie z moimi problemami. Polecam z całego serca! To świetny psycholog.
Opinia dodana przez: Karolina

mgr Arleta Zielonka

10 Lutego 33
81-364 Gdynia

Lepiej trafić nie mogłam!Po 2 latach terapii czuje dużą ulgę,jeszcze wiele pracy przede mną ale wiem,że dzięki pomocy p.Arlety stanę na nogi.Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Pau

Agnieszka Wrzaskowska

pl. Wolności 3/4 lok. 9
87-800 Włocławek

Pani Agnieszka to bardzo dobry psychoterapeuta.Życzliwa i empatyczna,a jednocześnie wymagająca.Potrafi podnieść na duchu ,a także zmotywować do zmian i działania.Zna granice swoich kompetencji i okazuje szacunek dla drugiego człowieka.

Agnieszka Jasiulewicz

Terapeuta, Psycholog

Prywatna Poradnia Psychologiczna
54608 Wrocław

Z całego serca polecam panią Agnieszkę Jasiulewicz! Odebrałem ją jako bardzo cierpliwą, wyrozumiałą, ciepłą i konsekwentną osobę. Kiedy trafiłem do niej na terapię, wydawało mi się, że wszystko mam świetnie poukładane i co najwyżej potwierdzę to sobie dzięki wizytom u niej, ale także dowiem sie, co zrobić, aby inni zachowywali się zgodnie z tą moją wizją. Na terapii okazało się (uwaga - padną banały), że życia nie da się ułożyć ...
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Terapeuta
                                       mgr Joanna Wiślicka

mgr Joanna Wiślicka

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

Psychologia bycia, psycholog
online
Białystok

Pani Asia, to bardzo dobry specjalista, kompetentna, empatyczna, wyrozumiała i nieoceniająca. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią psycholog. Sporo się dowiedziałam, zwłaszcza o sobie samej. Teraz lepiej radzę sobie z trudnościami życiowymi. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Michał Oleksiewicz

wolskiego 6
płock
09-400 Płock

Bardzo dobry psycholog, jedyny chyba w Płocku który szybko potrafi dotrzeć do problemu i zapewnić fachową pomoc (a przeszedłem wielu) Jest bardzo bezpośredni jak dla mnie to akurat dobrze lubię takich lekarzy.
Wspaniała osoba, która pomogła mi wyjść z dna. Teraz dzięki niej jestem zupełnie innym człowiekiem. Moja rodzina w końcu we mnie uwierzyła i dała mi kolejna, ostatnią szansę.

mgr Laura Litwin

Poradnia Psychlogiczno-Pedagogiczna
Kajki 8
19-300 Ełk

Czeka się od 2 tygodni,ale naprawdę warto! Najlepszy psycholog u którego miałem przyjemność być. Wysłucha, dociekliwa i potrafi dobrze doradzić i potrzymać na duchu! Polecam Panią Laurę!! Zadowolony Pacjent ;*
Opinia dodana przez: pawlitto44
Bardzo dobra i miła osoba. Prawdziwa psycholog. Doskonale się z nią rozmawia i potrafi zmienić sposób myślenia.

Małgorzata Osipczuk

Gabinet Psychoterapii Systemowej par i indywidualnej
Białowieska 26A/10 Wrocław
Wrocław

Dobrze się czuliśmy z mężem na tych sesjach, bardzo ładowały nas do zmian. Wbrew oczekiwaniom, poza czasem łzami, było dużo uśmiechu, żartu. Wystarczyło kilka miesięcy, idziemy naprzód już sami. Zawsze każdemu polecam! Bardzo pani Małgorzacie zaufaliśmy. Warto!

mgr Marta Żurowska

ŁUKADENT
Melomanów 10 lok. 3
Warszawa

Mi wizyta w gabinecie adAlta niezwykle pomogła, dala mi mozliwosc 'wygadania sie' przed bezstronna osoba, ktora spojrzala na wszystko z boku, obiektywniej niz ja. Bylo mi duzo lepiej po tej wizycie, czulam, ze powiedzialam, to co chcialam, to co czułam.Kontakt z terapeuta byl bardzo dobry, jestem bardzo zadowolona. Ogółem wszystko w porzadku, miła atmosfera, czułam sie wysluchana, było mi duzo lepiej po tej wizycie. Kasia

mgr Emilia Jurewicz

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Emilia Jurewicz
ul. Robotnicza 49/16
82-300 Elbląg

Pani Emilia wspierała mnie w sytuacji kryzysowej. Jest osobą bardzo empatyczną, nie dawała gotowych rozwiązań a potrafiła wczuć się w moją sytuację i razem szukałyśmy najlepszego rozwiązania dla mnie. Jest osobą bardzo ciepłą, od pierwszego spotkania czułam się bardzo komfortowo. Pani Emilia skutecznie pomogła mi pozbyć się stanów lęków. Polecam bardzo Panią Emilię, jest psychologiem z powołania i poświęca 100% uwagi pacjentowi. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Alicja Kunicka

AGENCJA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ PSYCHE
Michałowicza 56/3
43-300 Bielsko-Biała

Byłam w głębokiej depresji, myślałam o samobójstwie. Dzięki Pani Alicji żyję. To godną polecenia specjalistka, którą cechuje wiedzą i empatia.

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

mgr Agata Kawalerczyk

Psycholog dziecięcy

ZOZ PULS MED
LEGIONÓW PIŁSUDSKIEGO 27A.
32-800 Brzesko

Mogę spokojnie polecić tego psychologa znajomym. Rozumie problemy, pomaga je rozwiązać, dobrze się z nim rozmawia.