Lekarze Psycholog

mgr Anna Janiszewska

Poradnia Stomatologiczna
gen. Jerzego Ziętka 74 C
41-412 Mysłowice

Do pani Ani chodzę od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona. Bałam się bardzo, ale nie potrzebnie. Nie ocenia, jest miła i zadaje trafne pytania. No i mogę wybrać temat każdego spotkania, więc poruszamy sprawy dla mnie ważne. Jak do tej pory mogę polecić, co będzie dalej - zobaczymy...
Opinia dodana przez: anonim

mgr Kinga Czarnota

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem. Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli. Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :) Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, ...
Opinia dodana przez: Kamil

mgr Agnieszka Słomka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Rybnik

Bardzo dobra. Pełen profesjonalizm, życzliwość, uśmiech na twarzy, serdeczna w kontakcie. Pomogła mi, kiedy byłam w kryzysie.
Opinia dodana przez: agolek5
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Terapeuta
                                       mgr Anita Zontek-Sajnoga

mgr Anita Zontek-Sajnoga

Terapeuta, Psycholog kliniczny

Gabinet Pomocy Psychologicznej Anita Zontek-Sajnoga
Kustronia 15 lok. 1
43-300 Bielsko-Biała

Wyśmienity psycholog, cudowna i ciepła osoba. Podejście do pacjenta,to pełen profesjonalizm. Oby takich psychologów było więcej.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Justyna Szrajda

Psycholog dziecięcy

E.Plater 19-21/18
85-091 Bydgoszcz

Pani doktor Justyna Szrajda to osoba cudowna, kompetentna w dziedzinie psychiatrii dziecięcej. Dziękujemy Pani za fachowość, wielką życzliwość i uprzejmość do drugiego człowieka. Jako jedyna rozpoznała u mojego dziecka zaburzenie rozwojowe. Dziękujemy z całego serca.
Opinia dodana przez: Barbara

Anna Nadolna

Gabinet Psychologiczny i Ośrodek Psychoterapii dla DDA i DDD
54-210 Wrocław

Jestem zadowolona więc polecam innym, trafiłam jak byłam tak zestresowana że miałam kłopoty ze spaniem i jedzeniem, teraz wszystko wraca do normy, rozmowy bardzo pomogły i wyciągnęły mnie na powierzchnię
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Zofia Jasińska-Budzisz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

ulica Stare Miasto 17/21/27
10-026 Olsztyn

Wspaniały lekarz,cierpliwy ,pełen empatii...Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Ma super stosunek do dzieci, fajnie z nimi rozmawia Moje dzieci...obecnie dorosłe bardzo ją lubiły...a to ważne mieć zaufanie małego pacjenta. Serdecznie pozdrawiam.
Myślałem, że terapia to tylko taki pic na wodę, ale gdy spotkałem Panią Ewę uwierzyłem w jej sens. Dziś jestem innym człowiekiem i nie ćpam już od 5 lat. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: KAMIL

Katarzyna Walkiewicz

Gabinet Lekarski
60-411

Miła, kompetentna, rzetelna. Widać,że z dużym bagażem wiedzy. Każdemu kto potrzebuje pomocy gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marian
Pani Anna Czarnecka to wysokiej klasy specjalista jak również terapeuta z powołania i pasji, z empatycznym podejściem do pacjenta. Miałam okazję uczestniczyć w terapii u pani Anny i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Julia
Bardzo dobry fachowiec, polecam. Cierpliwa, stonowana, psycholog z powołania. Pomogła niezmiernie przy problemach z córką.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Paulina Borzych

mgr Paulina Borzych

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Psychologiczny, Centrum Terapii Traumy
Owocowa 4b/24
Szczecin

Pani terapeutka jest miłą i życzliwą osobą. Pracuje w ciekawy sposób i potrafi skutecznie pomóc w problemie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Psycholog
                                       mgr Natalia Thiemann

mgr Natalia Thiemann

Gabinet psychologiczny OdNowa
ul. Konopnickiej 7/1, Gdańsk
Gdańsk

Bardzo polecam p. Natalię jako profesjonalnego psychologa. Serdeczna i emanująca spokojem. Pomogła mi w relacjach rodzinnych.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Aurelia Dorosz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Przychodnia
Wojciechowskiego 3
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobra lekarka, miła, kompetentna, rzetelna, pomogła nam w problemach z synem, jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy, porad i leczenia. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Anna Klincewicz-Lebioda

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Bardzo miła osoba i zna się na tym co robi. Naprawdę gorąco polecam. Nie znajdziecie lepszego psychologa.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Psycholog
                                       mgr Dorota Nowacka

mgr Dorota Nowacka

Pracownia Psychologiczna Start, Dorota Nowacka
80-772 Gdańsk, ul. Cienista 24/5
Gdańsk

Bardzo dobry psycholog, polecam. Wysoki poziom kompetencji. Pani psycholog bardzo miła, nie ocenia. Już po pierwszym spotkaniu poczułem się lepiej, zrozumiany i wysłuchany.
Opinia dodana przez: Piotr

Magdalena Zientalska

Psycholog, Terapeuta

Pracownia Psychologiczna "Bliżej"
Garbary 95/c19
61-757 Poznań

Opinię wystawiam już po kilku spotkaniach. Spotkania z Panią Magdaleną oceniam na bardzo fachowe. Fascynujące jak wiele zawdzięczam tej Pani. Pełna analiza człowieka , luźny lecz bardzo mądry styl rozmowy pokazał mi, że mam do czynienia z odpowiednią osobą i trafiłem w dobre ręce. Bardzo dziękuję.

dr n. hum. Ewa Kiliszek

Psycholog, Psychoterapeuta

Fantastyczna osoba. Chodziłam do Pani Ewy przez rok i zupełnie odmieniłam moje życie. Moje i mojej rodziny. Bardzo bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Lidia
Wybór psychologa zależy od rodzaju problemu, ale ogólnie dobre wrażenie zrobiła na mnie Pani Dagna. Ta terapia z nią bardzo pomaga, polecam
Opinia dodana przez: Wanda

mgr Anna Juźwiuk

Terapeuta, Psychoonkolog

Pracownia Psychoterapeutyczna Anna Juźwiuk
xx
Bielsk Podlaski

Czas spędzony w gabinecie Pani psycholog był bardzo pomocny. Pani psycholog pomogła nam rozwiązać problemy dojrzewającej córki, kompleksowo zaopiekowała się całą rodziną. Polecam z całego serca i wyleczonej duszy.
Opinia dodana przez: Katarzyna