Lekarze Psycholog

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Patryk Goleń
Katowicka 46/1
40-404 Chorzów

Życzliwe, kompetentne podejście. Odbyłem prawie roczną terapię, jestem zadowolony z efektów. Polecam.
Opinia dodana przez: TS
Pani Psycholog nawiązała bardzo dobry kontakt z moim dzieckiem i pomogła mi w rozwiązaniu problemu. Szkoda tylko że Stowarzyszenie Świat Nadziei galeria Art Brut Wrocław w której przyjmowała obecnie nie ma żadnego programu dla naszych dzieci. Czekamy bardzo na nowe zajecia terapeutyczne .
Opinia dodana przez: Bożena

mgr Anna Markiewicz - Temperowicz

Pomoc psychologiczna, Psycholog dziecięcy

Pani Ania pomogła mi wyjść z głebokiego kryzysu i pomogla mi znalezc sile zeby zmagac sie z przeciwnosciami losu. Polecam z calego serca
Opinia dodana przez: Dorka
{'id': 20245, 'name': u'K\u0119ty'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Natalia Wierońska-Saternus

mgr Natalia Wierońska-Saternus

Psycholog dziecięcy

" MEDICUS" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
ul.Żwirki i Wigury 2b
Kęty

Pani Natalia jest ciepłą i otwartą osobą. Poza praca z dziećmi wspiera również rodziców w całym procesie terapii. Ma ogromna i fachową wiedzę, którą chętnie się dzieli, tłumacząc każdą niejasność. Serdecznie polecam :)
Opinia dodana przez: Kinga
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Terapeuta
                                       mgr Piotr Schwarz

mgr Piotr Schwarz

Terapeuta, Psycholog

Serce i umysł
Siewna 15/606
Łódź

Pan Piotr Schwarz jest bardzo cierpliwym, empatycznym i spokojnym człowiekiem. Jako psycholog i psychoterapeuta zawsze kompetentnie rozpoznaje problem i profesjonalnie udziela pomocy. Daje dobre rady, pomaga w radzeniu sobie z problemami, stosuje różne formy pomocy - ćwiczenia i różne zadania a przede wszystkim spokojna rozmowa i analiza. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc w trudnej sytuacji życiowej. Bardzo polecam!

mgr Magdalena Borkowska

Gabinet psychoterapii
Kaliszówka 2/45
Warszawa

Jeśli ktoś szuka kompetentnej, żywo zainteresowanej światem drugiego człowieka, empatycznej i ciepłej osoby - polecam. Ja to dostałam. Trafiłam do Pani Magdy przez jej bloga i nie zawiodłam się
Polecam panią doktor. Niezwykłe podejście do pacjenta.. Polecam wszystkim nawet jak ktoś ma naprawdę poważne problemy
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Michał Wojtala

mgr Michał Wojtala

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Indywidualna Praktyka Psychologiczna Michał Wojtala
Plac Słowiański 1/3
Elbląg

Bardzo dobry psycholog. Wcale się nie dziwię, że ma takie dalekie terminy wizyt. Sama jestem po studiach doktorskich z psychologii i nie ukrywam, że po tym czego tam doświadczyłam wstydziłam się do tego przyznać. Po wizycie wiem, że jednak nic nie wiem. Chapeau bas - jest Pan wyjątkowym specjalistą z ogromną i godną pozazdroszczenia wiedzą. Dziękuję za konsultację. To było coś!
Opinia dodana przez: Jaga
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Marzena Szczygieł

mgr Marzena Szczygieł

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

Chodzę do Pani Marzenki od roku. We współpracy z Panią psychiatrą poukładała na nowo moje życie. Jestem jej bardzo wdzięczny. Dawno nie czułem się tak dobrze !
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Marzena Pelc-Dymon

Psycholog dziecięcy, Pediatra

ZOZ NR 2 w Rzeszowie Wiejski Ośrodek Zdrowia w Mrowli
36-054 Mrowla

Polecam Panią doktor Pelc Dymon, bardzo dobry specjalista oraz psycholog.Jestem bardzo zadowolona z opieki nad dziećmi. Pani doktor w szczegółowy sposób objaśnia stany chorobowe,działanie poszczególnych leków.Jest miła dla dzieci i rodziców
Opinia dodana przez: agnieszka

Monika Miozga-Wójcik

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Gabinet psychologiczny
Wrocław

Bardzo dobry psychoterapeuta. Przez rok uczestniczyłem w terapii i wszystko sobie w życiu poukładałem.

mgr Michał Berłowski

PSYCHOTECH
97-400 Bełchatów

Bardzo miły i spokojny. Widać, że nie minął się pan Michał z powołaniem. Przed każdym badaniem wszystko wytłumaczył tak, że wszyscy wiedzieli co i jak trzeba robić - a przyznam, że na badaniu było nas kilku :). Z pewnością polecam tego psychologa. Ja wracam po 5 latach ponownie.

mgr Lucyna Raczkowiak

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Witam, Pani Lucyna kilka lat temu bardzo mi pomogła, pozostaję w kontakcie do dzisiaj. Pozdrawiam i dziękuję
Opinia dodana przez: Grzesiek
                                       mgr Hanna Bierzgalska

mgr Hanna Bierzgalska

Psycholog, Psychoterapeuta

Warto podjąć dialog z Panią Bierzgalską. Jest bardzo pomocna, oferuje rozumienie i wsparcie. Wnikliwe sa jej analizy. Życzliwe i uważne spojrzenie na człowieka, na problemy. Spotkanie z Panią Hanną to rozwój, ciekawa droga.

mgr Maria Marquardt

NZOZ JUWENA- FILIA
ul. Franciszkańska 27
40-708 Katowice

Osoba godna zaufania!! Z niesamowitym doświadczeniem oraz umiejetnoscia słuchania. Pani Maria pomogła nam w sytuacji, która przerosła nasze rodzicielskie kompetencje i jesteśmy jej za to wdzięczni. Była do naszej dyspozycji, niezależnie od godziny i dnia. Gorąco polecamy!!!
Opinia dodana przez: Ewa
Rewelacja!!! Kompetentny, poświęca dużo czasu. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Polecam gorąco.
cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna! cudowna!
Opinia dodana przez: Iwona

mgr Agata Bochenek-Jackiewicz

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Pani Agata to ciepła i kompetentna osoba. Jasno tłumaczy i wyjaśnia. Cieszę się, że do niej trafiłam. Polecam

mgr Małgorzata Klamann

Pracownia Psychologiczna Małgorzata Klamann
Warszawa

To bardzo dobry psycholog. Pani Małgosia to profesjonalistka, wykonuje swój zawód z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Podczas pierwszej rozmowy wzbudziła moje zaufanie, dała wiele wskazówek i zmusiła do refleksji. Jest miłą, ciepłą osobą. Nie jest moim pierwszym psychologiem, natomiast dopiero u tej Pani znalazłam rozwiązanie swoich problemów. Polecam.

mgr Katarzyna Zieniewicz

TERAPIA Katarzyna Zieniewicz
Farmaceutyczna 13
20-706 Lublin

Pani mgr psychologii Katarzyna Zieniewicz jest osobą bardzo kompetentną.Jest bardzo miła i w profesjonalny sposób traktuje pacjentów. Zajmuje się zarówno diagnozą jak i terapią. Jest doskonałą specjalistką w swojej dziedzinie. Szukając dobrego psychologa wybrałam panią mgr Katarzynę Zieniewicz i z całą pewnością stwierdzam, że dokonałam bardzo dobrego wyboru.