Lekarze Psychoterapeuta

mgr Urszula Lipner

Humatera
11-go listopada
Grodzisk Mazowiecki

Chodziłam do Pani Urszuli przez około rok. Dużo zrozumiałam, wiele nauczyłam się o sobie. Bałam się na początku, ale Pani Urszula wzbudziła moje duże zaufanie. Jest bardzo życzliwą osobą. Zawsze czułam się wysłuchana i zrozumiana. Wszystkim polecam tą terapeutkę.

mgr Marta Dziekanowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TIM - Usługi Medyczne S.C
Długa 44/50
00-241 Warszawa

Jestem wdzięczna pani Marcie, bo pomogła mi inaczej spojrzeć na moje problemy. Nauczyłam się radzić sobie z tym, na co wcześniej tylko załamywałam ręce. Odzyskałam chęć do życia. Polecam. Ta psycholog naprawdę wzbudza zaufanie i człowiek łatwo się przed nią otwiera.

mgr Paweł Gronowski

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Pan Paweł to świetny specjalista. Potrzebowałam pomocy i ją dostałam. Jest miły i cierpliwy. Jeszcze raz dziękuję
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Elżbieta Filipecka

gabinet Psychologiczny
kraków
31-344 Kraków

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Pani doktor jest niezwykle ciepła i życzliwą osobą. Cierpliwie słuchała o moich problemach i potrafiła mi pomóc. Teraz wracam do zdrowia .Dziekuje bardzo ...

Anna Pawełczak-Bałata

Gabinet Psychoterapeutyczny
Plac Sikorskiego 11
31-216 Kraków

Poszłam do Pani Doktor własnie ufając temu rankingowi lekarzy, ale widzocznie albo ja się na niej nie wyznałam, albo sama pisała pozytywne komentarze na swój temat. Przyszłam na wizytę 20 minut przed czasem, na to Pani Doktor kazała mi wyjść z POCZEKALNI i przyjść przed samą wizytą! Nie rozumiem tego. Poza tym pod koniec wizyty, która trwała idealnie 50 minut przerywała mi informując, że zostało jeszcze 15 min, zostało jeszcze ...

mgr Danuta Krywult-Diadyk

Neurologopeda, Psycholog

Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Zdrojowa 9
43-450 Ustroń

Bardzo serdecznie polecam. Ciepła, profesjonala osoba. Bardzo mi pomaga i mnie wspiera. Jest dla mnie dużą podporą. Pomaga w otwarciu się na terapię i na siebie samego. Jestem jej bardzo wdzięczna za zaangażowanie i za to co dla mnie robi w tych nieprzychylnych czasach.
Opinia dodana przez: Czuczi
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Psycholog
                                        Wioletta  Przybyszewska

Wioletta Przybyszewska

Olsztyński Instytut Psychoterapii Wioletta Przybyszewska
Dąbrowszczaków 39/709
11-041 Olsztyn

Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności Pani Wioletty, która zawsze umie doradzić i pomóc bez względu na rodzaj problemu. Przede wszystkim jest bardzo ciepła i umie doskonale słuchać, nawet między wierszami. Zawsze można liczyć na pełne zaangażowanie i niekonwencjonalne metody.
Opinia dodana przez: Kamila

mgr Ilona Łobejko

Prywatny Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny
Pszczyńska 12, Mikołów
43-190 Mikołów

Bardzo kompetentna osoba posiada niezwykle rozległą wiedzę medyczną.Dzięki temu okazało się ,że moje problemy z nerwicą mają bardziej złożone podłoże -dr Łobejko skierowała mnie na kilka konsultacji lekarskich zanim podjęła się leczenia mnie .Dodam ,że żaden z lekarzy nie zajął się mną od tej strony....Obecnie uspokoiłam się ,potrafię radzić sobie w sytuacjach napadów lęku,dostałam wiele wsparcia i alternatywnych sposobów na zachowanie się w tych natrudniejszych momentach .Do tego pani doktor ...
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Małgorzata Włoch

mgr Małgorzata Włoch

ELPIS - Psychologia. Psychiatria. Terapia
ul. Bałuckiego 29 lokal 3
Kraków

Małgorzata Włoch jest mądrą i konkretną osobą nastawioną na pomoc drugiemu człowiekowi. Szybko potrafi dotrzeć do sedna problemu, zdiagnozować sytuację i zaproponować konkretne, a przy tym praktyczne rozwiązania. Przy tym nie owija w bawełnę i nie boi się konfrontowania pacjenta. Robi to jednak z szacunkiem i delikatnoścą. Świetny wybór dla osób, które faktycznie chcą wyjść ze swoich problemów i ruszyć do przodu z życiem. Odradzam jednak osobom, które uważają, że ...
Opinia dodana przez: Barbara

mgr Agnieszka Balicka

Gabinet Psychologiczny
Perłowa 4
20-754 Lublin

Panią Agnieszkę poleciła mi koleżanka, która korzystała z jej pomocy kilka miesięcy wcześniej. Postanowiłam spróbować i to była bardzo dobra decyzja. Ale od początku moje problemy w domu z samą sobą, problemy w pracy zaczęły mnie przerastać, nie dawałam sobie z nimi już rady. szukałam pomocy w różnych miejscach, zaczęłam nawet wątpić czy znajdę pomoc i tak z polecenia trafiłam do pani magister. Niesamowicie pozytywne zaskoczenie już po pierwszym spotkaniu, ...
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Zofia Kołtoniak

Gabinet Psychologiczny Zofia Kołtoniak
Warszawska 28/23a
05-820 Piastów

Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii, przepracowałam najważniejszy problem w moim życiu i jestem szczęśliwsza i mam dobre relacje
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Katarzyna Kucewicz

L'atelier des psychologues
Rozbrat 34/36 lok.53
Warszawa

Świetna, doświadczona, choć młoda psychoterapeutka. Panią Kasię polecił mi kolega, który uczestniczył w terapii po rozwodzie. Ja także miałem nieciekawą sytuację z dziewczyną i ze sobą samym, ale dzięki tej terapeutce naprawdę się ogarnąłem. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

prof. dr hab. n. med. Hanna Jaklewicz

Psychoterapeuta, Psychiatra

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Bardzo kompetentny lekarz. Pani profesor pokazała jak ogromna jest przepaść pomiędzy psychologiem a specjalistą. polecam

mgr Dorota Partyka

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Naprawdę wspaniała kobieta. Podchodzi do pacjenta z sercem, ale i , co wazne, dystansem. Potrafi wszystko wyciągnąć. Nie ocenia, jest cierpliwa, nie denerwuje się.
Opinia dodana przez: Marika

mgr Katarzyna Ziółkowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psyche Clinic Gabinet Psychologiczny
Przychodnia ul. Ku Słońcu 23/24 Ip. gab.21
71-073 Szczecin

Musiałem Wam napisać, w zeszłym tygodniu byłem u Psychologa, pierwszy raz, jak długo chodzę po tych instytucjach, kobieta nie wzięła ani grosza za pierwszą wizytę a siedziałem dwie godziny. Wczoraj też u niej byłem, znowu siedziałem ok. dwóch godzin, najpierw rozmawiała ze mną a potem robiła mi biofeedback, za tę wizytę wzięła tylko 50zł. Babka bardzo miła, aż chce się do niej chodzić.
Opinia dodana przez: Przemek Kanik

mgr Marzenna Anna Kruk

NZOZ "Przychodnia Rodzinna" w Toruniu
ulica Broniewskiego 21
87-100 Toruń

Chodziłam na terapię z powodu kryzysu w małżeństwie.Aktualnie jesteśmy razem.Wspólnie z mężem układamy życie na nowo.Zmieniłam swoje myślenie i zachowanie.Jestem inną kobietą. Polecam
Opinia dodana przez: Majka

mgr Grażyna Kącka

Centrum Pomocy Psychoterapeutycznej Lecznica Dusz
Wrocław

Bardzo polecam. Chodziłam na terapię do Pani Grażyny prawie 2 lata za każdym razem była uprzejma i profesjonalna i przede wszystkim bardzo mi pomogła
Opinia dodana przez: Emilka

lekarz Andrzej Skrzypek

Psychiatra, Psychoterapeuta

Szpital "Drewnica"
Rychlińskiego 1
05-091 Ząbki

Świetny lekarz. Profesjonalista. Jestem pacjentem dr Skrzypka od 9 lat z pełnym sukcesem w leczeniu.
Opinia dodana przez: Marek

mgr Joanna Bachanek

Sos
Sopot

Niestety Pani Joanna nie była na tyle pomocna by rozwiązać problem jaki mnie trapi.Może mój problem jest poza kompetencjami tej Pani.
Opinia dodana przez: Mateusz

mgr Karolina Fotyga-Lipińska

Psychoterapeuta

Studio Psychoterapii "Między Słowami"
Warszawa

Terapeutka jest zaangażowana i zaciekawiona. Trochę byłam zaskoczona, bo zadawała bardzo dużo pytań w trakcie konsultacji, w trakcie sesji już tyle nie mówiła, ale nie jest 'milczącą' terapeutką. Całe szczęście dla mnie - z jednej terapii z niemym terapeutą już zwiałam :/
Opinia dodana przez: Mona