Lekarze Psychoterapeuta

mgr Waldemar Hyla

Os. Pod Lipami 7
Poznań

Jestem bardzo zadowolona z terapii z p.Magdą i p.Waldemarem. Jasne zasady. Jeśli mój małżonek nie chciał pracować nad związkiem nikt go nie zmuszał, a gdy zobaczył jak fajnie zaczęłam podchodzić do naszej relacji po spotkaniach z tą dwójką, sam chciał sprawdzić i oto właśnie zakończyliśmy spotkania. Nasza relacja ma jasne zasady, wiemy czego i jak od siebie oczekiwać,wiemy jak się komunikować. Wiemy skąd biorą się nasze trudności i wiemy na ...
Opinia dodana przez: Anna

dr Beata Piekarska

Psychiatra, Psychoterapeuta

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa

Pani doktor doskonale ustawia leki. To jest dla mnie najistotniejsze. Leczę się bardzo długo i nigdy w tym czasie nie miałam nawrotów choroby. Jest osobą konkretną, która szybko podejmuje dobre decyzje. Bardzo polecam Panią doktor.

mgr Agata Maria Aleksińska

Psychoterapeuta, Psycholog

GABINET PSYCHOTERAPII diagnozy klinicznej i poradnictwa psychologicznego
Królewiecka 47/49 pok. 302
87-800 Włocławek

Szanuje pacjenta, uważnie go słucha, bardzo bałam się przyjść bo mialam juz za soba wizyte u psychologa i pjoczulam sie oceniona, ale u mgr Aleksinskiej bylo zupelnie inaczej, najpierw sie wydadalam, optem omowilysmy problem i to co dalej moznaby zrobic, ale tez nic nie nie kazala i nie oceniala mnie za to co jej powiedzialam. dziekuje pani magister.

mgr Beata Szymik

Gabinet psychologiczny
Sitki 28
41-810 Zabrze

Bardzo dobry psychoterapeuta. Zadaje wnikliwe pytania, słucha z uwagą i zrozumieniem. Widzę efekty terapii. Polecam

Anna Bal

Gabinet psychoterapii, pomoc psychologiczna
ul. Grunwaldzka 51/1
Gdańsk

psychoterapeutka młoda, interesuje sie człowiekiem na prawde

dr n. med. Jan Madej

Psychoterapeuta, Psychiatra

Plantowa 13 lok. 10
91-104 Łódź

dobry psychoterapeuta i psychiatra, moze byc troche kontrowersyjny w swoich metodach, ale najważniejsze, że jest przy tym bardzo skuteczny. Mozliwe sa wizyty domowe, co jest bardzo cenne dla ciezej chorych.

mgr Agnieszka Pasternak

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

Pani Agnieszka Pasternak jest według mnie bardzo dobrym terapeutą i osobą, która słucha i pomaga zadając właściwe pytania. Ja polecam- mi pomogła, lepiej rozumiem siebie i wyraźnie zmieniłam swoje życie.

mgr Łukasz Krawczyk

Kotlarza 6
40-161 Katowice

Chodzę na terapię do poradni MSW w Katowicach na Kilińskiego. Od wielu lat leczę się na depresję, przyjmuję leki a od niedawna korzystam z terapii psychologa. Dobrze się czuję, silniejsza wewnętrznie, terapia motywuje do myślenia we właściwym kierunku :) Maria

mgr Alina Hryniewicz-Hasior

Gabinet Psychoterapeutyczny
ul. Hoża 43/49 lok. 10
00-681 Warszawa

Bardzo dobra terapeutka, wzbudza zaufanie, emanuje serdecznością i ciepłem, potrafi naprawdę słuchać, zdecydowana, nie podsuwa gotowych rozwiązań, ale skłania do refleksji i pracy nad sobą, kiedy trzeba przytuli, ale też nie głaszcze jedynie po główce, uważna, z dużą intuicją. Terapeutka z powołania. Asia

mgr Ewelina Wiszniewska Hofman

Swarzędzkie Centrum Zdrowia Psychicznego PERSONA
Sienkiewicza 21
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry psychoterapeuta. Świetna osoba, która słucha i naprawdę chce pomóc. Dzięki spotkaniom z Panią Eweliną stanęłam na nogach po epizodach depresyjnych. To osoba uprzejma, miła, kulturalna, obeznana w tym co robi.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Jolanta Berezowska

Psychoterapeuta, Psychiatra

Gabinet Jolanta Berezowska
Mickiewicza 32 m. 5
Warszawa

Tę Panią cechuje niesamowity profesjonalizm i podejście do pacjenta, przede wszystkim jest Człowiekiem. Wrażliwa, ale jednocześnie umiejętnie stawiająca granice, potrafi zdefiniować sedno problemu i postawić właściwą diagnozę.

Katarzyna Popławska-Nawara

Gabinet Leczenia Bólu i Akupunktury
Wita Stwosza 28 pokój 200
Wrocław

Polecam, kompetenta osoba a przy tym miła. Mało mówi, raczej słucha.

mgr Katarzyna Muzińska

81-388 Gdynia

Polecam , dobry specjalista, bardzo miła. Terapie miała trwać 4 miesiące a trwała 9!!!!Mimo to polecam

mgr Anna Napiórkowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia Anna Napiórkowska
ul. Czarnkowska 84
64-600 Oborniki

Pani Anna pomogła nam poradzić sobie z problemami z zachowaniem naszego syna. Szybko nawiązała z nim kontakt, a nam udzieliła cennych wskazówek do postępowania z synem. Wystarczyło kila wizyt i była widoczna poprawa.

mgr Marta Drzewiecka-Kraterska

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27
03-741 Warszawa

Bardzo dobry psycholog, psychoterapeuta. Szybko nawiązuje dobry kontakt z pacjentem. Wzbudza zaufanie. Nie ocenia, słucha z uwagą. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

mgr Katarzyna Król

Samodzielny Gminny Publiczny ZOZ w Błoniu
ulica Piłsudskiego 2/4
05-870 Błonie

Moja opinia jest bardzo pozytywna, otrzymałem w terapii to, czego potrzebowałem, dużo lepiej radzę sobię z codziennymi problemami.

mgr Agnieszka Breitkopf

Gabinet Psychoterapii Integrum
Kolejowa 47A
Warszawa

Dzieki Pani Agnieszce, odzyskalam nadzieje i zdrowie. To czlowiek, ktory wyciagnal mnie z bagna. Do konca zycia bede Jej wdzieczna Dzis jestem zdrowa, i szczesliwa. mam swoje zycie i jestem z siebie dumna, ze pokonalam chorobe

mgr Artur Górecki

Usługi Psychologiczne
Słone 57
57-350 Kudowa-Zdrój

Kompetentny i życzliwy, zdecydowanie pomocny.

mgr Jan Brzezicki

Alegoria - Gabinety Psychoterapii
41-500

Świetny, kompetentny, konkretny,okazuje zainteresowanie , czasami wali prosto z mostu, ale to dobrze

dr n. med. Magdalena Ciałkowska-Kuźmińska

Seksuolog, Psychoterapeuta

Gabinet psychoterapeutyczny
56-400

Pani doktor naprawdę słucha, patrzy na problem z różnych stron, a poza tym człowiek nie czuje sie skrępowany tym, że płacze. Po wizytach u pani doktor świat nabiera innych kolorów. Polecam!
Opinia dodana przez: Magda1