Lekarze Pulmonolog

Lekarz niegrzeczny, grubiański i arogancki. Podczas badania wykazał się kompletnym brakiem profesjonalizmu, nie wzbudził zaufania nie umiał podejść do pacjenta, który był w szoku. Wykazał brak kompetencji, nie wytłumaczył choroby, zignorował problem i dosłownie „pozbył” się pacjenta, który był w fatalnym stanie fizycznym i psychicznym

dr n. med. Maria Kołomecka

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pani Doktor M.Kołomecka jest wzorem lekarza.Choruję na astmę,ale dzięki Pani Doktor lżej mi się żyje z tą chorobą.Kompetentna,uśmiechnięta,każda wizyta to przyjemność. Pacjentka Ewa Sobczyk

dr n. med. Marek Fijałkowski

Internista, Pulmonolog

Łódź

Niezwykle kompetentny lekarz, emanujący wszechstronną wiedzą medyczną. Rzeczowy i miły człowiek.
Opinia dodana przez: rafalborto

dr n. med. Barbara Burchardt

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

ta pani nie zyje usuncie to!!!

Pani doktor ponoć od dwóch lat nie żyje. Więc może by ktoś usunął ten namiar z internetu bo dzwoniąc do niej zrobilam z siebie idiote a i pewnie ludzia ktorzy ją znali nie koniecznie chce sie powtarzać ,ze pani doktor nie zyje juz tyle czasu :((

lekarz Marek Trawicki

Kujawsko-pomorskie Centrum Pulmonologii
Meysnera 9
85-472 Bydgoszcz

Super lekarz pierwszy raz trafiłem na tak oddanego człowieka poświęca nawet swój cza dla pacjenta dzwoni tłumaczy chaciaż wcale by niemusiał podzwiam ipolecam

dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Okólna 57
Łódź

To najlepsza Pani doktor do której trafiliśmy, kiedy dzieci były jeszcze niemowlakami i dzięki niej dzieci z każdej choroby wychodzą bez antybiotyków, jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc pani doktor. Ufam Pani doktor w stu procentach i nie jestem w stanie zrozumieć złych opinii. Dzieci uwielbiają Panią doktor, ale najważniejsza jest dla nas skuteczność leczenia i 7 lat życia dzieci bez antybiotyków.
Opinia dodana przez: MM

dr hab. n. med. Jerzy Kozielski

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Bardzo miły, mądry a przede wszystkim kompetentny lekarz. Przejmuje się zdrowiem pacjentów, jest dokładny, konsekwentny i w pełni oddanym dla pacjentów. Prawdziwy człowiek z powołaniem i pełnym oddaniem dla ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Dziękuję Panie Profesorze za zaangażowanie i dociekliwość w zdiagnozowaniu, za pomoc i poświęcenie w leczeniu pacjentów. Wielki szacunek dla Pana.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Aleksandra Chrościcka

Sienkiewicza 7
81-374 Gdynia

Ja jestem również zaskoczona pozytywnymi opiniami na temat tej Pani doktor. Byłam u niej z córką kilka razy i owszem zleciła potrzebne badania i wyjaśniła co i jak ale podejście do małego pacjenta skandaliczne. Córa moja boi się badania gardła z patyczkiem, o czym poinformowałam panią doktor przed owym badaniem - ta zaczęła krzyczeć, że ona bez patyczka nie zbada i nawet jak córa szeroko buzię otworzyła to odmówiła zajrzenia. ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Małgorzata Żurowska-Gębala

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz.Chodze z synem raz w miesiącu na wizytę i odczulamy się.Zawsze wszystko wytlumaczy.Polecam gorąco.
Kilka lat temu byłem pacjentem PANI PROFESOR w Instytucie Chorób Płuc. Pani Profesor to wspaniały człowiek i lekarz. Kompetentna. Zawdzięczam jej życie. Polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz Przybysz

dr n. med. Marek Kałła

Pulmonolog, Internista

Koszalin

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ ZAWSZE WYSŁUCHA PACJENTA SŁUŻY RADĄ I DOŚWIADCZENIEM DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE STARA SIĘ JAK NAJLEPIEJ POMÓC PACJENTOWI WARTO SIĘ U NIEGO LECZYĆ NIE PCHA ANTYBIOTYKÓW ANTYBIOTYK TO U NIEGO OSTATECZNOŚĆ JESTEM JEGO PACJENTKĄ JUŻ 12 LAT ORAZ MOJA RODZINA TEŻ POLECAM GORĄCO
Opinia dodana przez: ANIA76

dr n. med. Arkadiusz Słomka

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Gorąco polecam doktora! Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków! Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

lekarz Ewa Gajos

Jedwabna 34
42-300 Myszków

Pani doktor bardzo opryskliwa, po wizycie się popłakałam, jechałam do niej 50km i liczyłam na pomoc w przewlekłym kaszlu. Pani doktor nawet nie spojrzała w wyniki badań które do tej pory zebrałam, nie chciała słuchać o obawach z tym zwiazach. Kiedy zakaszlałam (odruch bezwarunkowy) usłyszałam, że mam się uspokoić... Diagnoza? Dziury w gardle... przepisane tabletki na gardło i płyn do jego płukania, oraz zakaz jedzenia cukru. Po tej wizycie pojechałam ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Alicja Gronowska

Pediatra, Pulmonolog

Rodzina
ul. Generała Gorbatowa 10,
07-410 Ostrołęka

Mam dwoje dzieci i tylko Ona potrafiła zbadać moje młodsze dziecko które panicznie boi się lekarzy. Starszego syna przepisałam do doktor Gronowskiej ze względu na to, że inny lekarz leczył zapalenie oskrzeli ponad miesiąc a Ona poradziła sobie w 7 dni. Jeszcze się na Niej nie zawiodłam i każdemu Ją polecam.

dr n. med. Zdzisława Lechowicz-Szynalik

Zarabie 1
34-730 Mszana Dolna

Jak dla mnie wszystkie pytania dotyczace tego lekarza sa na NIE. Z pania doktor spotkalam sie w istytucie w rabce gdyz moja corka zostala tam skierowana na diagnostyke po dlugich miesiacach nawracajacych sie infekcjach drog oddechowych. Pani doktor nie wyjasnila nam zadnego z wyniku badan. Powiedziala ze mam corke super zdrowa i jestem przewrazliwiona matka bo to moje pierwsze dziecko. Miala pretensje ze moj maz tez chce byc przy badaniu ...
Wspaniały, ciepły człowiek. Posiada duże doświadczenie i wykazuje się niesamowitą empatią. Mogę powiedzieć z doświadczenia że to dobry i sumienny lekarz, z ogromną wiedzą. Osoba, która wystawiła te niepochlebne opinie to jakiś przykry troll internetowy, o czym świadczy sposób wypowiedzi.
Opinia dodana przez: Miłosz

Joanna Herbowska

Alergolog, Pediatra

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Jest wyjątkowa w tym co robi! jako jedyna rozpoznała moją chorobę i potrafiła ją wyleczyć. Pozdrawiam Ewa K

lekarz Danuta Bojko

Dąbrowskiej 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor o duzej wiedzy b.dobre podejscie do pacjenta,cierpliwa no i zastosowala skuteczne leczenie ktore daje efekty.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Wiesława Zapłata-Sikorska

ul. Brylantowa 8
71-235 Szczecin

Po 4 latach niezliczonej liczbie wizyt u innych lekarzy Pani doktor jako jedyna zdiagnozowała córkę , wysłała nas na badania i to na CITO, mało tego po nich sama zadzwoniła zapytać jak wyszły . Spokojnie wszystko tłumaczy , poświęca czas .
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Elżbieta Paszkowska

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TERAPIA"
ulica Lelewela 2
22-440 Krasnobród

Mieszkam w Tomaszowie Lubelskim, i miałam doczynienia z Panią doktor, była jedynym lekarzem w okolicy który chciał przyjechać do mojego chorego synka.Bardzo gorąco polecam!!! Świetny fachowiec i dobry człwiek...........