Lekarze Radiolog

lekarz Anna Kwiatkowska-Mazurek

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Jeśli ktoś myśli, że po wizycie u Pani dr będzie spokojniejszy, że na usg "nic nie widać" to proponuję zrobić badanie u kogoś innego.
Opinia dodana przez: Emi

Elżbieta Wardęszkiewicz

Praktyka Lekarska Ogólna Elżbieta Wardęszkiewicz

Z pomocy szpitala potrzebowałam skorzystać w listopadzie 2017 roku, ponieważ nieoczekiwanie pogorszył się stan mojego zdrowia. Był to weekend, więc nie miałam możliwości zgłoszenia tej sprawy do swojego lekarza, a wcześniej nie było takich objawów. Trafiłam do osoby o nazwisku Wardęszkiewicz. Od razu ostrzegam przed jakimikolwiek wizytami u tej osoby. Poproście o pomoc innego lekarza, ponieważ tutaj jej nie otrzymacie, a co najwyżej wyjdzie z tego awantura na cały szpital. ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Rachwalska

Śniadeckich 22
Gryfice

Jestem zbulwersowana zachowaniem Pani doktor. Badanie USG jamy brzusznej syna trwało 3 minuty, pani podbiła gotowy wynik. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że nie ma co się cieszyć, że usg jest w porządku, bo „na pewno są dziury w jelitach” i trzeba zrobić kolonoskopię, a to już nie jest, jak się wyraziła, myzianie po brzuszku”, poza tym ona osobiście zna wielu nastolatków z perforacjami jelit. Jak można coś takiego powiedzieć dziecku bez ...
Opinia dodana przez: Agata
Bardzo nieprzyjemna osoba, bardzo. Wyzyta trwala 2-3 minuty! Probowalem sie czegos dowiedziec mowiac ze mam bol w boku w okolicach watroby, ale na moje pytania dostalem odpowiedz mniej wiecej: idz pan sobie juz stad. Skasowal 85 zl za wizyte!!! Jakis koszmar, po wyjsciu bylem zszokowany i zaniemowilem!!! To niewyobrazalne jak tak mozna traktowac pacjenta, co ta kobieta ma w glowie??? Polecam omijac szerokim lukiem tego niby lekarza.
Opinia dodana przez: Adam

Ewa Tomczak

Przychodnia Zdrowia w Dębem Wielkim - filia Dębe Wielkie
ul. Szkolna 17
05-311 Dębe Wielkie

ta kobieta jest okropna,nie ma szacunku dla pacjenta,moje dziecko miało robione USG,nie tłumacząc mu na czym polega badanie,rzucił go przerażonego na kozetkę,stwierdzając,że nie będzie się z nim bawiła,bo na korytarzu czeka pani której się spieszy.

lekarz Bernard Jaroń

Lubelska 50d/21
08-400 Garwolin

"W trybie pilnym" 5 tygodni czekam na opis złamania. Nil nie można z tym zrobić. Nic nie robi. Po co włożył w gips rękę skoro nie wiadomo czy to złamanie?

lekarz Anna Ficek

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Odradzam !!!!!!!!!!!!!!!Byłam leczona przez Pania Doktor,niekompetentna nieuprzejma przerwałam leczenie bo czułam sie po jej diagnozach coraz gorzej zmieniłam lekarza i są widoczne efekty poprawy .
Byłam u tej Pani z dzieckiem na badaniu usg. Podczas badania dla Pani ważniejsze było odbieranie telefonu komórkowego i prowadzenie prywatnych rozmów. Na uwagę z mojej strony Pani zareagowała agresją. Zaczęła krzyczeć i wyzywać i mnie, i córkę. Stwierdziła, że powinnam być wdzięczna, że mam takie dobre badanie za darmo, że po co przychodzę i zawracam d...ę, a na koniec wyrzuciła nas z gabinetu nie kończąc badania. Radzę omijać gabinet ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Edyta Janowska

P.O.W. 6/7
97-300 Piotrków Trybunalski

Nie polecam szanownej Pani doktor . Przyszłam do przychodni ze schorowaną babcią która ledwo dotarła na badanie. Miałyśmy wizytę na 18:10 a przy rejestracji stałyśmy już o 18:11. Pani doktor stwierdziła ze nas nie przyjmie była bardzo nieprzyjemna i chamska. Przez to że badanie było umówione na tak późną porę nie mogłam znaleźć innego miejsca w którym badanie zostanie wykonane . Do tego wszystkiego do rozmowy włączył się kierownik który ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Paweł Gładysz

Radiolog, RTG

Kronikarska 14
92-624 Łódź

przyjmuje swoje kochanki do pracy do gpz andrespol fajny dyrektor nie ma co! jeszcze zasiada w komisji do zwalczania przemocy w rodzinie po tym jak wykończył psychicznie swoją żonę` i to ma być lekarz?

lekarz Maciej Bańkowski

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Niedowierzanie. Kilka tygodni czekania na usg poersi,umówiona zaraz po badaniu wizyta(wyczekana) u onkologa i endokrynologa,a doktor się nie zjawia. Wisi kartka,że w dniu dzisiejszym nie przyjmuje. Zero wyjaśniej. Nikt nie zadzwonił,żeby poinformować,żeby nie przychodzić (dzień wolny w pracy kosztował mnie 900zł utraty zarobku plus znalezienie zastępstwa), żeby przełożyć wizytę. Telefon do rejestracji wyłączony,milczy mimo kilkudziesięciu prób przez cały dzień. Nie polecam nikomu. Zero kompetencji,poszanowania pacjentów. Coś okropnego!
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Michał Brzewski

Radiolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Lekarz nie miły, oschły. Badanie wykonane bez: wcześniejszej rozmowy(co mi jest, dlaczego jestem na takim badaniu),bez jakiegokolwiek zabezpieczenia ubrania, w bardzo dużym pośpiechu. Pan doktor nawet nie był w stanie powiedzieć dzień dobry czy słowa proszę, tylko wręcz rozkazującym tonem, z pretensją kazał mi się odwrócić i nie patrzeć w jego stronę nie wiadomo dlaczego. Najgorszy lekarz z jakim miałam styczność. Nie polecam

lekarz Katarzyna Borowska-Matwiejczuk

ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
15-687 Białystok

Pani doktor jest bardzo niemiłym człowiekiem. Podczas dwóch badań była poirytowana, komentowała, a nawet krzyczała. Podczas biopsji, którą pobierał inny lekarz, nie sprawdziła czy jest papier w drukarce, w związku z tym, że go zabrakło, byłam kłuta dwukrotnie. Gdy wróciłam do domu okazało się, że nakłucie było nie w tym miejscu, w którym miało być. Zamierzam to wyjaśnić.
Opinia dodana przez: E.

lekarz Robert Wroński

Subisława 23d
80-354 Gdańsk

"Badanie" trwało 3 minuty. Opis badania miał już wykonany przed wejściem do gabinetu. Sprawiał wrażenie, że jest tam zupełnie przypadkowo.
Opinia dodana przez: Cyprian

lekarz Krzysztof Kaczmarek

przychodnia,,bonus,,
ul.poznanska 73
Skórzewo

Cham nad chamy, tak jak traktuje pacjenta to nigdy w życiu się nie spotkałem drze morde na pacjenta, wrzeszczy nie słucha wyjaśnień chyba mu się coś pomyliło. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Tomek
Na tą chwilę miałem robione badanie rezonans magnetyczny bez kontrastu nic nie znaleziono oprócz nie wielkich zmian w zatokach gdzie nadal boli mnie głowa nie wiem jakie tabletki miałbym na chwilę obecną zarzywać chyba jakieś Tramale choć żadnych na chwilę obecną tabletek nie łykam, śmiech i chore żarty od uszu po po potylicę głowa mnie boli tak iż nie idzie funkcjonować w życiu codziennym mam 31 lat Chojnów badanie w ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Agnieszka Matusik

Mickiewicza 21A/58
38-200 Jasło

Podczas pobytu w szpitalu w Jaśle miałam okazję mieć wykonane badanie USG przez panią radiolog. Badanie było wykonane szybko, bez zachowania należytej staranności. Przez co lekarz nie widział problemu i zostałam wypisana do domu. Po tygodniu okazało się że mam kamicę pęcherzyka żółciowego podczas badania USG w innym mieście. Bardzo nie polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Agnieszka Lembas

Radiolog

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
02-677 Warszawa

Z ust Pani doktor usłyszała po co badać pewnie na NFZ Szkoda lepiej niech rodzic sam na własną rękę bada za własne pieniądze "Szkoda gadać "🙁🙁🙁🙁

Elżbieta Rogulska

Lekarz medycyny pracy, Radiolog

GABINET MEDYCYNY PRACY I USG
15-540 Białystok

Nie ma czasu dla pacjenta, jest niemiła, cały czas podkreśla kto tu jest lekarzem, nie dopuszcza do głosu. Nie potrafi słuchać. Nie polecam !!!
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Iwona Giełdon

Balewskiego 1, gab.280
83-200 Starogard Gdański

Nie polacam. Obsługa pacjenta w skali od 1 do 10 to 0. Kobieta jest nieżyczliwa, niekompetentna, każdą czynność robi z "wielką łaską". Mam nadzieję, że to tylko był Jej zły dzień, bo nie wyobrażam sobie, żeby lekarz mógł tak traktować wszystkich pacjentów. Radzę omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Edyta