Lekarze Warszawa

Urolog

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pan doktor Rogowski jest doskonałym lekarzem. W sposób profesjonalny podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Jest kompetentny, pełen empatii do pacjenta. Gdybym wcześniej trafił do Pana Doktora na pewno nie musiał bym zostać poddany operacji onkologicznej. Polecam z całą odpowiedzialnością wszystkim osobom mającym problemy urologiczne o kontakt z Panem Doktorem Rogowskim. Z poważaniem Piotr
Opinia dodana przez: Piotr Szpunar

lek. med. Elżbieta Kidawa

Internista, Gastrolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Bardzo doświadczony i kompetentny lekarz. Lecze się od wielu lat u Pani doktor. Zawsze wyciągała mnie z kryzyzowych sytuacji. Ma całościowe podejście do pacjenta i zna się na swoim fachu.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Aleksandra Przybylska

mgr Aleksandra Przybylska

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

Nigdy w życiu nikt tak nie pomógł mi jak Pani Aleksandra...profesjonalne indywidualne podejście, ogromna wiedza, empatia..brak słów..
Opinia dodana przez: Kuba

dr n. med. Piotr Straszyński

Laryngolog, Otolaryngolog

Centrum Medicover Prosta
Prosta 36
00-838 Warszawa

Zdecydowanie polecam. Chyba poprzednia opinia nie dotyczy tej samej osoby. Z tego co dowiedziałem się w poczekalni wszystko sie potwierdziło. Jest bardzo sympatyczny. Dzięki niemu chyba dalej żyję, po kilku wizytach u innych łódzkich laryngologów dopiero on wskazał na możliwe iine źródło mojej choroby i po rezonansie i operacji jest ok. Gorąco polecam. Zresztą do niego trafiłam też z polecenia sąsiadki.

lekarz Patrycja Wiślińska

Centrum Medicover Wołoska
Wołoska 22
02-675 Warszawa

Lekarz był mi polecony prze kosmetologa z tej same kliniki.Widzialam dziesiatki zadowolonych pacjetek Dr Wislinskiej opuszczajacych gabinet I sama zdecydowalam sie na konsultacjejTrzy generacje w mojej rodzinie korzystaly z fachowej pomocy lekarza. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lekarz Monika Nekanda-Trepka

lekarz Monika Nekanda-Trepka

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Pani doktor to profesjonalista w każdym calu, mimo złych wyników u poprzedniego lekarza wyszłam od niej bardziej spokojna wiedząc że dobrze nie jest, podejście i wiedza jaką posiada jest nieoceniona. Świetny lekarz, pełen empatii i życzliwości a także potrafi wyjaśnić wszystko czego się nie wie i nie rozumie. Polecam z całego serca, jestem nadal pod opieką Pani doktor i nie zamierzam tego już zmieniać ❤️

lekarz Dariusz Kosson

Anestezjolog, Lekarz farmakolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Wspaniały doktor i człowiek.leczę się u niego od kilku lat.dzięki temu chodzę i funkcjonuję bez bólu i depresji.Dr.Kosson jest najlepszym anestezjologiem w Warszawie.Polecam wszystkim chorym wizyty u niego.Mi bardzo pomógł.

lek. med. Beata Borucka-Grodzka

GINMED
ul. Puławska 90 lok. 2a
Warszawa

Bardzo rzeczowa, kompetentna i delikatna(!) Pani Doktor. Słucha pacjentek i bierze wszystko pod uwagę. Niestety długo trzeba czekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Niezadowolona
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortodonta
                                       prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38
02-657 Warszawa

Pan Profesor to wspaniała osoba zarówno jako człowiek i specjalista. Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, Pan Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Polecam z całego serca Profesora. Na pewno to nie była ostatnia wizyta w jego gabinecie.
Opinia dodana przez: Max

dr n. med. Edward Mickielewicz

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Dwie operacje na tą samą nogę i obie partactwo..Pierwsza w 2018 roku na NFZ.Puściła śruba.Operacja nie wykonana prawidłowo.Umowa z NFZ przewiduje kompleksową operację.Czyli palucha koślawego i pozostałych krzywych palcy.Czego pan doktor nie zrobił.Twierdząc najpierw,że same się wyprostują.Potem nie mając argumentów stwierdziłł,że NFZ nie przewiduje takiej operacji.Co było nie prawdą.Po walce o swoje prawa doktor wraz z zarządem zdecydował się na poprawkę,ale tylko palucha.Operacja odbyła się w 2019 roku po najmniejszych ...
Opinia dodana przez: Jolanta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44
00-672 Warszawa

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja

dr n. med. Małgorzata Kwiatkowska

Reumatolog, Pediatra

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca, fachowość, wnikliwość oraz po prostu duża empatia, pozdrawiam gorąco i polecam wizyty w medipark.
Opinia dodana przez: Becia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr Rafał Mikusek

dr Rafał Mikusek

Przychodnia Wielospecjalistyczna MD Clinic
Sienna 83/189
00-815 Warszawa

Zdecydowanie odradzam wizytę u dr Mikuska. Wizyta trwała 4 min, koszt wizyty to 250 zł. Jeżeli chodzi o podejście do problemu z barkiem(podejrzenie uszkodzenia typu slap II) odniosłem wrażenie pacjenta którego bardzo szybko trzeba się pozbyć. Liczyłem na szersze wyjaśnienie problemu czy też zobrazowanie niezrozumiałych mi kwestii. Informację którą otrzymałem to zapraszam jak będzie bolało.
Opinia dodana przez: N.

lek. dent. Michał Sekura

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia Medicover - Wołoska
Wołoska 22A
02-675 Warszawa

Trafiłam do doktora przypadkiem po skierowaniu przez innego lekarza na wyrwanie 6, która miała rzekomo wywoływać duży ból który mi dokuczał. Doktor spojrzał na zdjęcie "to nie 6, to 8". Ząb wyrwany, szybko, bezboleśnie i się zdziwiłam, że to już. Ból minął. Na wyrwanie 6 przyszłam później i choć nie było już tak łatwo Pan Doktor szybko i profesjonalnie przeprowadził cały zabieg. Jak wyrywać to tylko u niego :)
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Dennis Aduku

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor jako pierwszy (z serii dobrych kilku ginekologów) zaproponował leczenie kompleksowe dla mnie i partnera. Bardzo uprzejmy, z cierpliwością odniósł się do moich obaw, wytłumaczył jak będzie przebiegało leczenie i upewnił się czy nie mam więcej pytań. Polecam, ja na pewno będę wracała.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurolog
                                       lekarz Piotr Du Chateau

lekarz Piotr Du Chateau

Neurolog

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1
00-123 Warszawa

Lek. Piotr du Château zlecił MR, na kolejnej wizycie nie zaproponował (mimo pytań) innych badań i odesłał do domu z absurdalną diagnozą - że problem jest natury psychicznej, a nie neurologicznej - i receptą na antydepresant. Objawy stopniowo się nasilały, i jakiś czas później trafiłam na SOR z zagrożeniem życia. Dopiero wtedy zajęto się mną odpowiednio, trafiłam na oddział neurologii, przeprowadzono szereg badań i otrzymałam diagnozę rzadkiej choroby nerwowo-mięśniowej o ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Marzena Kupis

lek. stom. Marzena Kupis

Your Dentist
Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Chce z calego serca polecić uslugi Pani Dr. Marzena Kupis. Bylam jej pacjentka. Uslugę wykonala perfekcyjnie i to na dodatek w przyspieszonym tempie. U mnie to byla specyficzna sytuacja bo czas naglił - to Pani Doktor ponad swoje możliwosci starala sie dokończyc powierzone dla Niej czynności. Praca - bardzo dokładna, rzetelna i nie mòwię terminowa, bo to przecież była ponadterminowa. Bardzo też miła i przyjemna obsluga. Ta też droga chce ...
Opinia dodana przez: Stanislawa Ch.

dr n. med. Jarosław Malczyński

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

Pan doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, lubię jak lekarz wita pacjenta z uśmiechem na twarzy- wtedy od razu przełamuje strach. Dokładnie tłumaczy schorzenie i kolejność postępowania w leczeniu. Swoją bezpośredniością, uprzejmością i kompetencją oraz miłym usposobieniem wzbudza zaufanie pacjenta. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Marzenna
Świetny lekarz, kompetentna, dociekliwa, cierpliwa, miła....oby więcej takich lekarzy

prof. dr hab. Leszek Bablok

Androlog, Ginekolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Polecam, z pewnością lekarz od zadań specjalnych dodatkowo bardzo sumienny i obowiązkowy. Wizyta odbyła się o czasie.
Opinia dodana przez: Miss