Lekarze Rehabilitant dziecięcy

lekarz Piotr Krella

Rehabilitant, Pediatra

al. Niepodległości 784 lok. 4
81-805 Sopot

Lekarz o dużym doświadczeniu i wiedzy . Kompleksowe podejście do analizy schorzeń i skuteczny proces rehabilitacji . Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Katarzyna Zimońska

Os. Dąbrówki 8a/2
44-286 Wodzisław Śląski

Nie mamy żadnych zarzutów co do Pani doktor. Poświęciła nam tyle czasu ile było potrzeba, wszystko jasno wytłumaczyła. Była miła i uprzejma. Nawet pożartowała z synem przez co zdobyła jego zaufanie. Ja mogę ją polecić z czystym sumieniem. Czeka nas jeszcze jedna wizyta u tej pani doktor. Zobaczymy czy moje wrażenia będą tak samo pozytywne.
Opinia dodana przez: Marta
Grzeczność i kompetencja tego lekarza jest wprost proporcjonalna do statusu ekonomicznego pacjenta w szczególności wtedy gdy wygląd pacjenta wskazuje na duże możliwości finansowe. Jest skłonny namawiać swoich kolegów (lekarzy) do chłodnego traktowania pacjentów, którzy nie chcę więcej leczyć się u Niego.

lekarz Robert Strawa

SZPZLO Warszawa - Praga Południe
ulica Krypska 39
04-082 Warszawa

Jestem pod opieką Pana Doktora z powodu dyskopatii kręgosłupa. Uważam, że jest to świetny, kompetentny specjalista i zleca bardzo dobre zabiegi rehabilitacyjne. Przed zleceniem zabiegów przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, zapoznaje się szczegółowo z historią choroby, przyniesionymi badaniami jak również sam przeprowadza badania. Uważam, że jest to lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Bardzo dziękuję Panie Doktorze i polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wanda Lusawa-Józefowicz

Chirurg ogólny, Rehabilitant

Okulickiego 9
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani Doktor jest konkretnym i kompetentnym Lekarzem.Jest trochę Specyficzną Osobą ale uważam to jako walor na plus. Moim zdaniem jest najlepszym chirurgiem w Mińsku.Dziekuje Pani Doktor..
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Ewa Kwaśniewska

Rehabilitant, Pediatra

Północna 22
64-000 Kościan

Bardzo się zawiodłam podejściem do pacjenta.W przychodni naruszyła moją prywatność rozmawiając o moich problemach zdrowotnych w poczekalni w obecności innych pacjentów. Moje zdrowie jest moją prywatną sprawą i nie życzę sobie by ktokolwiek poruszał takie tematy w obecności osób postronnych
Opinia dodana przez: N.

lekarz Bartłomiej Flisikowski

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
30 Stycznia 57/58
83-110 Tczew

NIE POLECAM! zero zainteresowania pacjentem, idąc do niego liczyłam na chociaż trzy zabiegi skoro już i tak człowiek czeka na rehabilitację z NFZ pół roku to przepisał mi jeden zabieg. Wszędzie trzeba chodzić prywatnie. Lekarz porażka.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Lidia Czajkowska-Och

Gniazdowskiego 8/23
87-800 Włocławek

Niekompetentna i niemiła lekarka. Przyszlam chora do przychodni i zostałam odprawiona z kwitkiem, bo nie chciała mnie przyjąć ani zbadać. Oceniła mój stan zdrowia na odległość, po wyglądzie. Prosiłam o zbadanie po kilku dniach od stwierdzenia zapalenia oskrzeli, ale pani dr nie miała czasu, bo akurat wpisywała recepty do komputera. Nie chciała dać mi zwolnienia lekarskiego, chociaż byłam chora i nie miałam siły iść do pracy. Przepisała mi lek na ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Aleksandra Glamowska

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
gen. Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Ta Pani jest tak nie mila, ze jeszcze następnego dnia byłam w szoku. Przyszłam z 2 dzieci. Robiła uwagi na temat mojej otyłości pomimo tego, że wizyta nie dotyczyła mojej osoby. Po 1 min wyprosiła nas na korytarz. Po 5 min wyszła i kazała iść za sobą. W locie ubierałam dzieci w kurtki, a Pani siedziała na krzesełku w sklepie rehabilitacyjnym. W sklepie dala mi wkładki i powiedziała żebym zapisała ...

lekarz Krystyna Strzałkowska

Rehabilitant, Reumatolog

Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków

Chamstwo, wulgaryzmy i złośliwości - tak się pani doktor zaprezentowała. Koszmarny brak profesjonalizmu. Kompetencji do leczenia ludzi według mnie również, niestety, brak. Stanowczo odradzam kontakt z tym lekarzem!

dr Hanna Paleczna

Rehabilitant dziecięcy

Bielsko-Biała

Wyjątkowo nieuprzejma lekarka. Na początku wizyty krzyczała na mnie, że dałam jej wynik TK kręgosłupa w dwóch egzemplarzach. Bardzo nieuprzejma, bez zainteresowania pacjentem. Badanie polegało na uderzaniu w kręgosłup i nic poza tym. Nigdy nie spotkałam się z takim nieuprzejmym lekarzem.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Hanna Wasilewska

Przychodnia
Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź

Lekarz jeden z gorszych z jakimi miałam do czynienia w życiu. Pani doktor nadaje się co najwyżej do leczenia przeziębionych korzonków. Udałam się na wizytę do pani doktor z bólem pleców na odcinku lędźwiowym. Wizyta odbyła się praktycznie bez jakiegokolwiek badania, bez obejrzenia płyty rezonansu. Pani przeczytała tylko opis. Jest to lekarz który leczy wyniki a nie pacjenta. Miałam zapisane pole i prądy, które nic nie wniosły. Wizyta trwała może ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Janina Marzec

Rehabilitant, Neurolog

pl. Bohaterów 1
65-050 Zielona Góra

osoba stronnicza, nie dba o higienię (czuć pot w gabinecie), ogólnie nie polecam...

lekarz Katarzyna Kolasa

Wielo Droga 29
43-215 Jankowice

Kompletny brak empatii. Bardzo niesympatyczna osoba. W sposób niekulturalny wyraża się o pacjentach w obecności rodziny.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Sabina Lach-Inszczak

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Pani doktor chyba nigdy nie pracowała z pacjentami,nie zawsze tytuł idzie w parze z umiejętnościami.nie chciałbym być dalej pod opieką tej Pani dr,lepiej omijać takich lekarzy

lekarz Iwona Kurek-Krzyżewska

Rehabilitant, Neurolog

Steffena 8B
13-100 Nidzica

Pani doktor najlepiej wychodzi lekceważenie pacjentów, jej psy i czas dla nich jest najważniejszy. Pacjent umówiony np. na godz.13 wchodzi po 2 lub te godzinach dopiero. Rozmowy są "suche", szybkie, no bo bo już zmęczenie ogarnia i zbliża się kolejny czas na wyjście z psami.

lekarz Anna Wróbel

Centrum Dializ Freseniue Nephrocaare
Poznańska 125a, IV pieto bloku A
63-300 Pleszew

Ogólnie pani doktor bardzo sympatyczna, ale nie wyjaśniła nawet o co chodzi w skierowaniu ani w chorobie. Wizyta trwała może 3 minuty. Sprawdziła ruchomość stawów j dostaliśmy skierowanie na zabiegi, to cała wizyta. Jeśli szukacie lekarza, który wyjaśni szczegółowo chorobę i pomoże to wybierzcie innego lekarza.
Opinia dodana przez: XZ

lekarz Katarzyna Krekora

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

POW 21
90-248 Łódź

Szkoda czasu na takiego lek. Nie zapoznał się z historią choroby tylko podstawowe pytania. Ocena stanu zdrowia pozostawia wiele do życzenia, dla p. doktor pewnie każdy jest w dobrym stanie jak na wózku nie jeździ. Współczuję ludziom u których miała by być orzecznikiem ZUS.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Lidia Pisarek-Kosiak

Pediatra, Rehabilitant

ulica E. Orzeszkowej 19
44-240 Żory

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Bardzo niemiła i nieuprzejma. Arogancka nie słucha pacjenta nie odpowiada na pytania. Pogardliwe podejście do pacjenta. Po prostu relikt przeszłości.

lekarz Beata Górak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

NZOZ Arnica
Armii Krajowej 18A
06-400 Ciechanów

Pani Beata Gurak ozdrowiła nastolatka, ze skoliozą, kifozą, lordozą w jedną wizytę, jak poprosiłam o kolejne skierowanie na rehabilitację, którego nie wypisała. Poprzednio moim dzieckiem zajmowało się w tej przychodni kilku innych lekarzy, ale w wyniku zmian personalnych zastałam o zgrozo tę Panią Doktor. Poprzedni lekarze upominali że z uwagi na złożoną wadę, dziecko powinno być przede wszystkim rehabilitowane. Ona badała po swojemu syna jakimiś cyrklami i mówiła ze jest ...
Opinia dodana przez: az