Lekarze Rehabilitant dziecięcy

lekarz Elżbieta Ceglarek

SP ZOZ w Zduńskiej Woli
ulica Królewska 29
98-220 Zduńska Wola

Dzień dobry .Byłam u Pani Dr Elżbiety Ceglarek ,która jest kierownikiem oddziału rehabilitacji w Sieradzu .Bardzo nie miła lekarz ,najlepiej to jak człowiek nie potrzebuje pomocy ,to pewnie było by dobrze .

lekarz Aleksandra Kałużna

Wczasowa 16/1
40-694 Katowice

Córka ma zdiagnozowane asymetrię oraz wzmożone napięcie mięśniowe po jednej str ciała a obniżone po drugiej. Mamy zlecone rehabilitacje, obecnie skończyliśmy jedną serię i mieliśmy wizytę kontrolą w ośrodku w Katowicach celem przedłużenia rehabilitacji gdyż córka obecnie 16mies dopiero zaczyna samodzielnie stawać. Niestety w gabinecie nie było żadnych zabawek, dosłownie nic czym można byłoby zachęcić dziecko żeby pokazało co potrafi. Córka była trochę zestresowana gdyż nigdy wcześniej tej pani nie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Biały

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie
ulica 3 Maja 17
11-600 Węgorzewo

Buta i arogancja to jej dewiza , umie swoim zachowaniem doprowadzić pacjenta do łez. STOP TAKIM LEKARZOM!!!
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Dorota Wdowik

NZOZ Zdrowie
Pokoju 91
42-512 Będzin

Pani doktor chyba wpadła niestety w rutynę. Pacjent traktowany jest jak intruz. Wizyta to zaledwie 2-3 minuty. Niestety nie patrzy nawet na zdjęcie RTG. W trakcie wizyty nic nie mówi tylko pisze. Jakiekolwiek próby zadania pytania kończą się odesłaniem do rehabilitanta. Kompetencji nie mogę ocenić bo niestety niebyło mi dane.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Jacek Wojcikiewicz

Chirurg ogólny, Rehabilitant

Szpital Powiatowy w Białogardzie
ulica Fryderyka Chopina 29
78-200 Białogard

Ten Pan, który nazywa siebie lekarzem nie powinien nim być... Jest nieuprzejmy, gburowaty, chamski, określam go jeszcze wieloma innymi epitetami.. 10lat temu miałam z nim do czynienia w Białogardzie na oddziale chirurgicznym. Chciał wymusić na mnie niepotrzebną operację ojca, gdybym się zgodziła(w podjęciu dobrej decyzji pomógł anestezjolog) tato juz by dzisiaj nie żył. Odmówiłam, wiec zostałam zjechana z błotem, w gabinecie lekarskim w obecności paru innych lekarzy i oskarżona o ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Katarzyna Słowińska-Karska

Rehabilitant, Pediatra

Malinowa 2
55-020 Żórawina

Podczas konsultacji w ośrodku rehabilitacyjnym przy ul. Bierutowskiej, u Pani Dr Słowińskiej - Kolskiej, z moją Matką, która po udarze czeka już rok czasu i od 3 tygodni nie jest w stanie chodzić. Gdy próbowałem wytłumaczyć jakieś problemy nie zostałem wysłuchany, próbowałem dotrzeć do sumienia, napominając o jej matce to odpowiedziała mi "że to nie jest bazar". Po osłuchaniu stetoskopem odesłała Ją do innego szpitala z podejrzeniem zapalenia płuc gdzie ...
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Renata Brycka-Safrończyk

Rehabilitant, Lekarz sportowy

ulica Sienkiewicza Henryka 79 A/307
15-003 Białystok

Uprzejmość ZERO, podobnie kompleksowość podejścia. W niezwykle chamski sposób odniosła się do dziecka z wadą wzroku - nazywając go ślepym i odsyłając (mimo, że sprawdziła, że może niewyczynowo uprawiać sport. Więcej takich empatycznych „lekarzy” i możemy zapomnieć o np. paraolimpiadach, a skupiać się będziemy na psychiatrii dziecięcej, bo ból psychiczny, jaki zadała dziecku był po prostu straszny.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewa Reder-Burakowska

Chirurg ogólny, Rehabilitant

ulica Wojska Polskiego 8/24
09-500 Gostynin

Totalny brak profesjonalizmu. Traktowanie pacjenta jak zwierzę. Totalnie nieludzkie słowa i podejście. Znieczulica. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Wanda Staszkiewicz

Rehabilitant, Neurolog

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Po wizycie u tej pani doktor osoba starsza może nabawić się zawału serca, jest bardzo nie uprzejma, nie miła wręcz wulgarna. Taka osoba nie powinna mieć doczynienia z ludźmi.

lekarz Agnieszka Zawadzka

limanowskiego
Radom

ostrzegam przed Pania Zawadzka!!!! Jest beznadziejnym lekarzem, bywa tez bardzo nieprzyjemna. jej zachowanie jest niezgodne z zasadami etyki lekarskiej. Mam porownanie i niestety Pani Zawadzka jest jednym z najgorszych lekarzy jakich spotkalam.

Ewa Ranosz

Rehabilitant, Logopeda

Lipowa 20
43-460 Wisła

Ewa Ranosz nie jest lekarzem!!!!!! jest logopeda

lekarz Maria Polewczyńska

szpital czerniakowski
Warszawa

lekarz niemiły, chyba mineła się ta pania z kierunkiem studiow. kazala zaopatrzyc się w kule!!! bo zadne ćwiczenia pacjentowie nie pomogą i po co przychodzi??? brak słow.... nie radzę chodzić do tej pani lekarz

lekarz Katarzyna Śledziewska

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

Modrzykowa 6
04-772 Warszawa

Wyjątkowo nieuprzejma lekarka,zero zainteresowania pacjentem,zero kontaktu z pacjentem.No i pobyt na oddziale tanszy w prywatnei klinice niz u niej:(

lekarz Krystyna Winter

Rehabilitant, Neurolog

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

I literally need -10 stars, as this was literally THE WORST DOCTOR EVER. NIE POLECAM, NEVER EVER GO TO HER!
Opinia dodana przez: V.V.

lekarz Jacek Trętowski

ulica Piłsudskiego 2/48
11-200 Bartoszyce

Nie polecam pana dr.Tretowskiego. Przyjmuje w poradni rehabilitacyjnej w Bartoszycach. Byłam u niego z córką która ma skolioze . Chciałam żeby wystawił jej zaświadczenie ze nie widzi przeciwskazan żeby podjęła się leczeniu skolioze metodą FED . Nie miał nawet pojęcia co to za metoda leczenia..... Ja jako matka szukałam pomocy i skutecznej metody leczenia skolioze u mojego dziecka . Dużo o tym czytałam i najskuteczniejsza metoda to właśnie FED. Pojechałam ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Barbara Włodarczyk

ZPOZ PORADNIA REHABILITACYJNA
ul. 11 Listopada 113B
28-300 Jędrzejów

W trakcie wizyty,lekarz ponaglał mnie o sprecyzowanie i szybką decyzję w wybraniu zabiegów ( myślałam , że lekarz dobiera zabiegi, po krótkim wywiadzie z pacjentem ).Barbara Włodarczyk skomentowała moje niezdecydowanie ,, dalej , dalej , spieszę się , proszę o decyzję , co mam pisać ? to nie sklep spożywczy już muszę kończyć ,,.Na koniec wizyty podsumowała , ,, czy jestem nauczycielką?,,
Opinia dodana przez: Bernadeta

lekarz Mariola Latawiec

Rokitek 16
27-600 Sandomierz

Nie polecam. Wizyty trwają bardzo długo, lekarz wolny i ślamazarny. Jestem po szyciu łąkotki oraz rekonstrukcji ACL, mam zakaz obciążania kończyny i Pani Latawiec nie chciała mi wypisać zlecenia na zakup kul do chodzenia, twierdząc, że mi się nie należą, ponieważ nie mam trwałego uszczerbku chodu. Ponadto, pod koniec wizyty wyganiała mnie, ponaglała do szybkiego opuszczenia gabinetu, ponieważ "pracuje do 18" (byla 17:50). Bezczelna pani lekarz. Omijać!
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Beata Kuś

Rehabilitant

NZOZ Zakład Rehabilitacji i Profilaktyki Leczniczej "DAJA"
ulica Ceglana 16
43-430 Skoczów

Bardzo nieprzyjemna kobieta! Strasznie rozczeniowa i wszechwiedząca. Na wizycie w celu ustalenia zabiegów rehabilitacyjnych można stwierdzić, że Pani ta jest specjalistą każdej maści, a w dodatku, że jest rezonansem magnetycznym:p neguje wszystko, co dowiedziałem się u wcześniejszych lekarzy, to że mam skierowanie do neurologa to.."bez sensu tam iść" wg Pani doktor, że mam mieć rezonans "bez sensu bo tam nic nie wyjdzie", że chwyta mi nogi i promieniuje od lędźwiowego, ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Iwona Garwacka-Jodzis

Alex Dent
Surowieckiego 2
Warszawa

nie polecam tej lekarki, niemiła, niegrzeczna, niefachowa, zleciła zabiegi które nie pomogły, brak empatii - nie polecam nikomu
Opinia dodana przez: Iva

lekarz Janusz Krukiewicz

Centrum Medyczne "Zachód" - Przychodnia
Grunwaldzka 138
85-429 Bydgoszcz

Nie polecam !!! Lekarz tragedia ,żeby postawić diagnozę i zapisać zabiegi potrzebuje wyniku badań sprzed 10lat. Żenada. Nie polecamy lekarza od rehabilitacji.