Lekarze Reumatolog

lekarz Leszek Zawadzki

Słupica 87
26-630 Jedlnia-Letnisko

NIE POLECAM, BRAK PODEJŚCIA DO PACIĘTA, ORDYNARNOŚĆ GRANICZĄCA Z HAMSTWEM, NISKIE KOMPETENCJE, LICZY SIĘ KOLEJNA SZTUKA , ABY WYCIĄGNĄĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY

lekarz Stanisław Szot

3 Maja 157
32-100 Proszowice

Lekarz, którego nie polecam. Stanowi niepochlebny przykład niekompetencji, braku empatii i jest całkowitym zaprzeczeniem społecznej funkcji czy też wykonywanego zawodu, do którego nie posiada najmniejszego nawet przygotowania. Wobec zasłyszanego po cichu dźwięku i upodobnionego fonetycznie w przybliżonej formie brzmiącego np. "szot" proponuję o jak najszybsze oddalenie się od tego miejsca, które być może jest źródłem jego pochodzenia.
Opinia dodana przez: Akamai

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Wróblewska

LUX MED Sp. z o.o.
ul. Franklina Roosevelta 18
60-829 Poznań

Pani doktor mało poświęca czasu swoim pacjentom wysyła do nich tylko studentów dowiedzieć się coś o chorobie Czy o wynikach strasznie trudno nie polecam
Dziękuję tej pani.... za to, że spotkałem najgorszego lekarza w swoim życiu, absolutne zero a nie lekarz, stanowczo więcej czasu powinna spędzać z ludźmi z dobrymi manierami bo jej są po prostu straszne, wielka dama, która robi łaskę, że wg przyjmie pacjenta. Ale droga pani... jeżeli pani to czyta to niech pani wie, że w godzinach przyjęć jest to pani obowiązek i odmówienie komuś pomocy jest po prostu czystym cha****em ...
Opinia dodana przez: Sądeczanin

lekarz Elżbieta Szydłowska-Gut

Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Sanatoryjna 1
43-450 Ustroń

Po wizycie z mężem u pani dr jestem w szoku! Nikt nigdy nie potraktował nas tak obcesowo i niekulturalnie. Pani dr na początku wyraziła krytyczną opinię, że chcę być na wizycie razem z mężem- " bo wtedy zaczynają się dyskusje", zresztą "jest jedno krzesło". Potem krzesło się znalazło, ale chamskie zachowanie pani dr trwało dalej. Mąż zaczął wymieniać objawy choroby, przy czym każdorazowo pani dr nie dała mu dokończyć zdania. ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Mirosław Banaszkiewicz

Piłsudskiego 31a
05-870 Błonie

Podczas wizyty lekarz był arogancki, bezczelny, wykrzyczał żeby mu nie zawracać głowy i czy mam jeszcze jakiś problem. Nie polecam tego "fachowca" podejście do pacjęta jak za Polski ludowej niby wykształcony człowiek a kultury i empati w stosunku do pacjęta brak.
Opinia dodana przez: Adam Stefaniuk

lekarz Olga Kramer

Dąbcze 1 B
64-130 Rydzyna

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej pani. Korzystałam z jej usług jako pediatry. Przyjechałam z malutkim dzieckiem. Pani doktor od samego początku nieuprzejma. Żałuję że nie wyszłam z tamtąd. Opisałam sytuację , powiedziałam co córce dolega a ona zamiast pocieszyć, pomóc co powiedziała ? Niech pani uważa żeby nie stracić tak ładnego dziecka. Na moim miejscu spala by z nią w łóżku bo śmierć łóżeczkowa bo mi się udusi. Zaznaczę ...
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Grażyna Rokita

Osteoporolog, Reumatolog

CenterMed Szkotnik
Szkotnik 19
33-100 Tarnów

Brak szacunku do drugiego człowieka Swoim zachowaniem pozbawia całkowicie pacjenta poczucia wartości i godności osobistej. Ton rozkazujący, zachowanie ignorujące, wywyższające się, pogardliwe. ! KAŻDY CZŁOWIEK ZASŁUGUJE NA SZACUNEK ORAZ POCZUCIE WARTOŚCI I SZANOWANIE GODNOŚCI TYM BARDZIEJ PACJENT !

lekarz Roland Bednarski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
14-400 Pasłęk

Duży problem ze zdobyciem numeru telefonu do rejestracji medycyny pracy w Pasłęku. Nigdzie nie można uzyskać informacji, czy Pan Doktor będzie przyjmował. Brak zrozumienia pacjentów przybywających nie tylko z Pasłęka, ale także innych odległych miejscowości o 50-70 km. Brak empatii, profesjonalizmu i szacunku dla osób potrzebujących pomocy. Nie polecam.
Złe rozpoznanie, zignorowane podstawowe objawy. Omal nie skończyło się nieszczęściem.

lekarz Aleksandra Florczyk

Przychodnia "ESKULAP"
Ojca Serafina Niedbały 20
63-200 Jarocin

Pani doktor nie jest godna polecenia. Człowiek cierpi na bóle a pani zapisuje ciągle te same leki, które wogóle nie skutkują.Nie ma reakcji na prośby o pomoc i zmienić coś w leczeniu. A ponadto trzeba czekać na długie terminy następnej wizyty nawet 4 miesiące. Panie w rejestracji są bardzo nie uprzejme, mają okropne podejście do człowieka.

lekarz Iwona Tuzel

NZOZ Nad Matką i Dzieckiem Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza
ul.Krysiewicza 7/8
Poznań

Pani ta, PEDIATRA, jest również orzecznikiem w ZUS-ie. Sprawy załatwia kompleksowo i hurtowo, nie przejmując się dokumentacją medyczną. Andrzej
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Grażyna Dziewońska

Żwirki i Wigury 28/19
31-465 Kraków

Lekarka jest nieuprzejma i niekompetentna. Moja babcia jest po udarze, dostała w środku nocy gorączki i nie była w stanie się poruszać, lekarka następnego dnia nie tylko odmówiła wizyty w domu i przebadania babci, ale wszystkie objawy kwitowala "No i co?". Inny lekarz przepisal antybiotyk, okazało się że babcia ma poważną infekcję. Podsumowując, pani doktor jest niekulturalna, niekompetentna i leniwa. Współczuję wszystkim jej pacjentom.
Opinia dodana przez: MAGDA

lekarz Barbara Włodarczyk

Internista, Rehabilitant

ZPOZ PORADNIA REHABILITACYJNA
ul. 11 Listopada 113B
28-300 Jędrzejów

W trakcie wizyty,lekarz ponaglał mnie o sprecyzowanie i szybką decyzję w wybraniu zabiegów ( myślałam , że lekarz dobiera zabiegi, po krótkim wywiadzie z pacjentem ).Barbara Włodarczyk skomentowała moje niezdecydowanie ,, dalej , dalej , spieszę się , proszę o decyzję , co mam pisać ? to nie sklep spożywczy już muszę kończyć ,,.Na koniec wizyty podsumowała , ,, czy jestem nauczycielką?,,
Opinia dodana przez: Bernadeta

60-539 Poznań

lekarz Danuta Rykucka

ulica 11 Listopada 14
21-200 Parczew

Bardzo niekompetentna pani doktor glebokie braki wiedzy i zero przekazu dla pacjenta. Nie polecam...

lekarz Irena Rahman

gabinet ortopedyczny