Lekarze Reumatolog

Jestem pacjentem prowadzony w dwóch poradniach w pierwszej na pulmunologi w szpitalu Norberta Barlickiego w Łodzi i drugiej poradni rematologicznej w Koperniku też w Łodzi. W tej drugiej Pani doktor Małgorzata Dąbkowska bardzo nie przyjemna dla pacjentów podczas wizyty. Zawsze trzeba wszystko wypytywać nic nie powie od siebie, tylko zawsze chciała by aby choroba była stabilna i nic się nie zmieniało. Wtedy kartę można zapisywać w nie skończoność tak samo. ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Grażyna Czekaj

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Nie wiem skąd tyle opinii negatywnych na temat Pani doktor Czekaj. Ja się leczę u Niej od 4 lat. Inni lekarze wcześniej nie mogli mnie wyprowadzić na życie bez bólu, a Ona to zrobiła i to w ciągu 3-4 miesięcy. A ból to był niesamowity, bo poszły mi kręgi w kręgosłupie. Mam do Pani doktor pełne zaufanie i polecam Jej fachowość. Na konsultacje przylatuję z Norwegii - BO WARTO !.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Hanna Mastalerz

Chłodna 1 (Intimed)
41-902 Bytom

Lekarz dobry do przepisywania leków przeciwbólowych. Podejście do leczenia żadne.:(:(brak jakiegokolwiek zaangażowania.
Opinia dodana przez: agula

lekarz Beata Zawadyl

cepelek
Warszawa

niegodna zaufania , popełnia błędy w diagnozie, chociaż potem przeprasza, ale często jest za późno na ich naprawienie

lekarz Maria Wyrzuc

Zakład Lecznictwa Otwartego
Kickiego 24
04-390 Warszawa

Pani doktor jest zbyt pochłonieta zarządzaniem poradnią.

lekarz Grażyna Umińska

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6
31-322 Kraków

Pani dr to najgorsza 'specjalistka' z jaka mialam 'przyjemnosc' sie spotkac w tym roku. Niekompetentna. Zero poszanowania dla RODO- drzwi otwarte, ze wszyscy w medicover slyszeli z czym przyszlam. Z wielka łaska, po mojej prosbe zbadala mnie i spojrzala na zrodlo mojego bolu. Nie chciala i nie skeirowala mnie na zadne badanie twierdzac, ze 'nic mi nie jest' i zebym 'zmenila prace' jak mnie bolą stawy rąk. Przychodzac bez zadnych ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Ewa Kamińska-Tchórzewska

"Rheuma Medicus" Zakład Opieki Zdrowotnej
Pruszkowska 6
02-118 Warszawa

Wszystko wg lekarki normalne. Przeciwciała tarczycowe ma każdy przeciwciala ana 1 ma każdy anemię da się wyleczyć warzywami. A bóle każdego ścięgna, kości jak były, tak są. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Jan Pawłowicz

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Nie polecam. Wypisuje ciągle te same leki czy to na ból głowy czy za przeproszeniem tyłka. Leczyl mnie lekami doustnymi przez 3 tyg, gdy poprosiłam o zastrzyki powiedział, że nie będzie mi kto miał ich zrobić, musiałam specjalnie iść do neurologa po skierowanie i zapłacić 150zl wtedy i znalazł się zabiegowy. Jedyne co to facet uprzejmy.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Helena Gosk

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Dobrze, że nie czytałam tych złych opinii zanim pierwszy raz trafiłam do gabinetu dr Gosk. Zapewne zrezygnowałabym. Rzeczywiście, co niektóre wyjątkowo delikatne osoby mogą być zaskoczone osobliwym sposobem konwersacji bo nie usłyszą zalecenia w rodzaju:"proszę zastosować detusan" 😉 a raczej: "te badania trzeba zrobić, niech Pani to weźmie i zobaczymy czy pomoże" . No i po zrobieniu wszelkich zleconych badań i wizyt u innych specjalistów do których skierowała mnie dr ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Tomasz Dziewit

Internista, Diabetolog

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Pierwsze wrażenie straszne, człowiek skała!!Nie polecam ,dziwny typ!!

Wiesław Czeladka

Lachów Sądeckich
33-300 Nowy Sącz

Nie jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza.

lekarz Aniela Kuczkowska

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Bardzo zła ta pani zatrzymała się w takach 80 tych wypisać receptę i wziąść 150 zł za wizytę i tak nie pomogla

Romuald Nosek

Zielona Góra

Nie polecam ,wizyta trwała 3 minuty,lekarz nie słuchał co chciałem powiedzieć i całkowicie błędna i wyssana z palca diagnoza, najgorszy lekarz u jakiego byłem do tej pory
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Małgorzata Smolska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Lekarz jako orzecznik Zus zamiast odnieść się do historii choroby zawartej w dokumentacji medycznej, ocenia na oko. Wydaje wniosek na podstawie wyglądu, nie otwierając nawet teczki z dokumentacją medyczną. Bardzo nieuprzejma kobieta. Zero emaptii i podejścia jak do człowieka.

lekarz Agnieszka Pawtel

Gabinet
10-290 Olsztyn

Bardzo kompetentna i rzeczowa, odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości, życzliwe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krystyna Strzałkowska

Rehabilitant, Reumatolog

Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków

Chamstwo, wulgaryzmy i złośliwości - tak się pani doktor zaprezentowała. Koszmarny brak profesjonalizmu. Kompetencji do leczenia ludzi według mnie również, niestety, brak. Stanowczo odradzam kontakt z tym lekarzem!

lekarz Danuta Grodzka

Sułkowskiego 12/1
85-655 Bydgoszcz

Bardzo opryskliwa, zawsze spóźniona, bez słowa przepraszam, często wychodzi w trakcie przyjmowania, ma pacjentów za nic! Recepty i wpis do kartoteki Pani doktor robi ręcznie w dobie gdzie wszędzie jest elektronika!

lekarz Bożena Urba-Delimat

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CENTRUM FIZJOTERAPII - Wacław Żurek KOMPLEKSOWA REHABILITACJA LECZNICZA
Nad Lubatówką 15
38-400 Krosno

Pani doktor beznadziejna nie potrafi rozmawiać z pacjentem podnosi głos wrzeszczy lepiej znaleźć innego lekarza .

lekarz Grzegorz Cierpiała

28-500 Kazimierza Wielka

porazka nie leczenie.pan doktor jest kierowniczkiem przychodni i bogiem przez małe b.

lekarz Helena Reinfuss

ulica Szwedzka 23
30-324 Kraków

To porażka lekarza. Zgłosiłem się do tej osoby w lutym tego roku ze spuchniętymi i bolącymi stawami nadgarstków i barków na co pani powiedziała że ona też ma spuchnięte stawy - i nic więcej.Nie zaleciła nic. Mam się tylko zgłosić do swojego lekarza rodzinnego. I to wszstko, zgłosić się za 3 tygodnie. Kierując się do wyjścia powiedziala: JUŻ DUŻO CZASU PANU POŚWIĘCIŁAM A INNI PACJENCI CZEKAJĄ. Na pytanie czy mam ...
Opinia dodana przez: Janusz