Lekarze Bytom

Lekarz rodzinny

NZOZ Stomatologia Dawiec
Żeromskiego 18
41-902 Bytom

Porażka, nie interesowało go nic, o nic nie pytał... zrobiłem badania krwi które zignorował i wysłał mnie na te same badania
Opinia dodana przez: DAMIAN

lekarz Zbigniew Kaźmierczak

ulica Tuwima 19/7
41-902 Bytom

Jeśli to ten dr Pan Zbigniew, który również przyjmuje w Raciborzu, proszę uważać. Zero zaangażowania. Lekarz, który dawno powinien ustąpić miejsca młodym ambitnym i utalentowanym chcącym pracować i pomagać ludziom lekarzom. Niestety zostałem przez Pana dra potraktowany nie wchodząc w szczegóły dwukrotnie prostu olewkowo na całej linii. Piszę to tylko po to aby przestrzec innych i jeśli mają alternatywę to żeby skorzystali z dobrego zaufanego chirurga.

lekarz Maria Szewczyk-Król

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
ulica Strrzelców Bytomskich 16
41-902 Bytom

Nieuprzejma wobec matki i dziecka. Oburzona, że dziecko kaszle w gabinecie!!(chore, zarejestrowane do poradni dzieci chorych) Pobieżnie zbadała, z daleka, byle nie zbliżać się do pacjenta i bezrefleksyjnie wystawia antybiotyk dziecku, które jest w trakcie terapii sterydami. Na pytanie czy odstawić sterydy odparła jak pani uważa. Zero informacji co stwierdziła u dziecka. Po prośbie o wystawienie leku na astmę wystawiła ze 100% odpłatności (mimo informacji ode mnie i w kartotece ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Bożena Wąsowicz

Otolaryngolog

Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROMED
ulica Żeromskiego 34
41-902 Bytom

Jak najdalej od tej Pani. Nieuprzejma, opryskliwa, podejście do pacjenta żadne. Szybko odprawić z byle jaka receptą na krople do nosa. Serio?!
Odradzam wizyty na NFZ, może prywatnie Pani doktor ma jakąś empatię i zainteresowanie pacjentem, tego nie wiem.
Opinia dodana przez: ELŻBIETA

lekarz Łukasz Teister

Stefana Batorego 15
41-902 Bytom

Mam bardzo negatywne zdanie o grupie lekarzy CMC, którego część był/jest dr Teister. Lekarze bez etyki.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Dariusz Nowak

ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Cudotwórca z 35% uszczerbku na zdrowiu popatrzał na mnie i napisał że jestem w pełni sprawny. daremny gość
Opinia dodana przez: Adrian

prof. Nie Pamietam Olejek

Ginekolog onkolog

Szpital ul. Batorego
Bytom

Wielka szkoda, że nie ma możliwości przyznania punktów 0, bo tej jędzy to nawet wiedza i tytuły nie pomoga- tylko kasa i kasa się liczy, a nawet jak dasz, to gwarancji żadnej , że cos pomoże więcej- wredny lekarz, takich powinno sie w kajdankach ze szpitala wyprowadzać:(

lekarz Jerzy Richta

NZOZ Centrum Medyczne "VITACON"
Świętochłowicka 5
41-909 Bytom

Nie polecam lekarz bardzo nieuprzejmy . Zle potraktował moja mamę na wizycie niedość ze nastraszył to jeszcze przekierował ja do szpitala w miejscu zamieszkania! Dlaczego ? Skoro nie ma rejonizacji !!!Odmówił udzielenia leczenia zero kompetencji , brak zainteresowania się pacjentką! Lekarz powinien być zwolniony z wykonywania swojego zawodu gdzie składał przysięgę ze będzie ratował ludzi w taki sposób to ja dziekuje !!!
Opinia dodana przez: KW

lekarz Frimeta Kostman-Podsiedlik

Matejki 13/2
41902 Bytom

Będąc w ciąży otrzymałam pisemne zalecenie po drugich badaniach prenatalnych aby zrobić echo serca u dziecka, a tym samym otrzymać skierowanie na takie badanie. Wybrałam się do Pani doktor z całą dokumentacją ciąży oraz prośbą od kliniki, która wykonuje badanie echo serca u płodu o wydanie skierowania. Pani doktor mimo wyraźnych pisemnych zaleceń lekarza wykonującego badanie prenatalne, stwierdziła, że zaświadczenia na „moje życzenie” mi nie wyda i ze nie ma ...
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Dariusz Straszak

Stefana Batorego 15
41-902 Bytom

nie polecam tego lekarza! Arogancki i nieuprzejmy człowiek, który w kontakcie z pacjentem pokazuje swoją wyższość. Bagatelizuje problemy zdrowotne pacjenta!
Opinia dodana przez: siarek

dr Marian Szwabowicz

Radiolog

ul. Łużycka 24/4
41-902 Bytom

Pan doktor opisywał mi badanie obu kolan AP,lat,plus rzepki ujęć zdjęć były 4 opis zrobiony przez Pana doktora to jakaś farsa jedno zdanie ogólnie bez wyodrębniania kolana leweg czy prawego przód tył na stojąco leżąco jak dlugo żyje nie widziałam takiego opisu zero precyzji czy dbałości nie polecam Pana Doktora gdyż bardzo bagatelizuje pacjenta badanie to zaledwie jedna linijka opisu wstyd

lekarz Halina Jasińska-Strzelecka

lekarz Ewa Odlanicka-Poczobutt

lekarz Józef Trzcionka

lekarz Tomasz Kiolbasa

Ortopeda, Traumatolog

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)

dr n. med. Paweł Banaszak

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)

lekarz Marta Fichtel-Trzcionka

Laryngolog