Lekarze Stomatolog

Małgorzata Pustułka

ulica Mickiewicza 1A/5
59-220 Legnica

Witam, jestem osobą, która panicznie boi się dentysty. Pani Doktor Małgorzata jest jedyną osobą której oddaje swój los. Bardzo fachowe podejście- cierpliwa kobieta, miła i uprzejma. Ogólnie w gabinecie panuje miła i sympatyczna atmosfera. Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią Doktor i wszystkich pracowników gabinetu. Stała- wiecznie spanikowana pacjentka. Roksana ;)

Alina Bulas-Szpernal

Hubalczyków 7 paw. 12
09-409 Płock

uśmiech, cierpliwość, fachowość, staranność, skrupulatność. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, dużo kotków w gabinecie rozładowuje złe emocje oraz nerwy. Polecam Panią doktor małym i dużym
Opinia dodana przez: Krzysztof

Agnieszka Dobrakowska

Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Dobrakowska
al. Jana Pawła II 66
42-200 Częstochowa

Witam.dr Dobrakowska to świetny specjalista.Mój mąż leczył zęby w tym gabinecie.Miła atmosfera, kompetencja, wiedza i ogromne wrażenie zrobiło na nas wyposażenie gabinetu.Serdecznie polecamy. Może i troszkę drożej za wizytę, ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto a w zęby warto inwestować!!!

lek. dent. Beata Prymas

Partyzancka 17
63-400 Ostrów Wielkopolski

Od dawna leczę zęby u pani Beaty i jestem bardzo zadowolony. Zarówno prywatnie jak i na kasę chorych pełen profesjonalizm :) Pani stomatolog jest zawsze miła i chyba tylko u niej - praktycznie zawsze bezboleśnie.

Zofia Abramska-Kozak

Kręta 3a
15-336 Białystok

Pani doktor jest po prostu świetna!Liczy się tylko pacjent oraz jego czas i oczekiwania.Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Eugeniusz

Witold Bąkowski

RTG, Stomatolog

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

Jest dobry w tym co robi. Nie zabiera wiele cennego czasu i leczy skutecznie. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie", jak czegos nie da rady wyleczyc - nie oszukuje. Polecam
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Krzysztof Brade

Kosmonautów Polskich 53 /5
Głogów

Jedyny stomatolog w Głogowie dla którego pacjent jest pacjentem a nie dostawcą gotówki. Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Irek

lek. dent. Agnieszka Pawelec-Riabcew

Os. Okrzei 8/26
97-400 Bełchatów

Bardzo polecam Panią dr Agnieszkę. Profesjonalne leczenie i podejście ,,ludzkie,,do pacjenta. Nic nie boli i jest fachowo. Polecam

lek. dent. Agnieszka Sobieraj

Centrum Stomatologiczne Myślenice
ulica Ogrodowa 1 A
32-400 Myślenice

Jak to mówią... lekarz też człowiek... Właśnie poznałem lekarza który też jest człowiekiem, a nie jest to zbyt powszechna cecha, atmosfera 5+, profesjonalizm 5+ ból/strach;) 4+ Reasumując bardzo polecam:)
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Monika Zoła-Lizak

AM Zdrowie sp. z o.o.
ulica Św.Rocha 17
42-200 Częstochowa

NIgdy wcześniej nie spotkałem się z tak rzeczowym podejściem do problemu .Super kompetentna . W poprzedniej praktyce wyceniono koszt leczenia na 3600 zŁ . Pani doktor przeprowadziłą leczeniae z 1/4 w/w ceny z super efektem . Bardzo dobry dentysta ,polecam wszystkim , poza tym piękna kobieta . Z przyjemnośćią przychodzę na kolejne wizyty , Adam
U pana doktora Zbigniewa Dobruckiego leczę zęby ponad 20 lat i jestem bardzo zadowolona. Kompetencje i uprzejmość na bardzo wysokim poziomie oraz miła atmosfera w gabinecie, w którym pracuje z synem dr Tomaszem
Opinia dodana przez: Halina

Jerzy Dziel

Ku Słońcu 23/24
Szczecin

Do pana Jurka trafiłam już jako dziecko, po 5 nieudanych wizytach u innych stomatologów znalazłam prawdziwego, godnego polecenia specjalistę. Jak słyszę od innych ludzi o bólu, komplikacjach jakiś problemach brzmi to dla mnie jak jakaś abstrakcja. Namówiłam już całą rodzinę i część znajomych na zmianę stomatologa a teraz dziękują mi za to ;)
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Paweł Noga

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Bytom

Niesamowity lekarz - dentysta, który poskromił mój lęk przed wierceniem i leczeniem zębów. Wiedza, doświadczenie, uprzejmość, empatia, delikatność i cierpliwość. Leczymy się od lat i nie zamierzamy zmieniać.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Waldemar Spacjer

Reg- Dent
Myśliwska
68-200 Żary

Chodziłam do niego jako dziecko, gdy przyjmował w "ekonomiku", tak miłego, uprzejmego i przyjaznego dentysty w życiu nie spotkałam, a miałam trochę problemów z zębami, nosiłam aparaty na zębach, odwiedzałam regularnie stomatologów i ortodontów. Nie wiem jaki jest teraz, ale mam nadzieję, ze się nie zmienił. To był cudowny lekarz, przyjazny, pomocny, dowcipny, delikatny, żadne dziecko nie bało się rwania zębów w jego wykonaniu, miły, kulturalny, jako dzieci uwielbialiśmy go. ...
Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

Marta Figarska

Chirurg stomatolog

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Bardzo dobra miła pani doktor .Ma pewne podejście do tego co robi. Wyrywałam u pani doktor dużo zębów i jestem naprawdę bardzo zadowolona co bardzo boję się dentysty. Teraz chodzi moja córka i jest też zadowolona
Opinia dodana przez: Justyna

dr Monika Smółkowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet stomatologiczny
Maślicka 2f
54-107 Wrocław

Pani doktor jest świetnym stomatologiem. U Pani Moniki leczę zęby już dobrych parę lat i nie mam zamiaru zmieniać tego co jest dobre bo mogę trafić bardzo żle. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego stomatologa. PEŁNY PROFESJONALIZM

lek. dent. Maciej Górski

Prywatny Gabinet Lekarski
Księcia Barnima III Wielkiego 27 lok. 1 U
71-437 Szczecin

Dr Górski to nie dentysta, lecz czarodziej, zębowy mistrz:) To przede wszystkim esteta zębowy, arbiter elegantiarum. Osobiscie jestem Mu wdzieczna za estetyczną calkowitą naprawę zębów przednich, do ktorych zaden inny stomatolog nie chciał się dotknąć w, słusznej obawie, że można zepsuć, a przeciez to tzw. zęby frontowe. Dr Górski wykonał majstersztyk. Fachowo i przepięknie. Co ważne, nie naciąga pacjentów, pierwsza porada GRATIS. Pacjent sam decyduje, czy zgadza się na leczenie, ...
Opinia dodana przez: Eleonora

lek. dent. Grzegorz Frąckowiak

Prywatny Gabinet Lekarski
Jesienna 6
09-402 Płock

Bardzo polecam wizytę w tym gabinecie. Spokojna, miła atmosferą. Lek. den przede wszystkim z wielkim sercem. Uszkodzona jedynka została szybko, idealnie naprawiona. Ząbek jak nowy. Nie ma śladu po złamaniu. Bardzo dziękuję.

lek. dent. Marta Wilska

ulica Makuszyńskiego
63-100 Śrem

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Miałam trudną pracę protetyczną do wykonania (most) i polecono mi dr Wilską. Efekt był jak dla mnie zaskakujący. Pani dr współpracuje ze świetnym technikiem (Paweł Nadolski też polecam !!!) i razem tworzą małe dzieła sztuki. I wszystko za naprawdę rozsądną cenę.
Opinia dodana przez: Renata B