Lekarze Stomatolog

lekarz Izabela Walawender

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pani doktor Iza stomatolog dziecięcy z powołania moja córka przeszła 5 gabinetów i w każdym zalecano tylko narkozy ew. "na siłę" doktor Iza razem ze swoja asystentką miały takie podejście że córka siadła na fotel pokazała ząbki i założyła maseczkę po czym pani doktor wyleczyła jej dwa ząbki nie wyobrażam sobie zmienić gabinetu i lekarza dziś już wszystkie zęby wyleczone a na słowo jedziemy do dentysty moje dziecko sie cieszy ...

lek. dent. Aleksandra Grabińska

Janik Med 2
Św.twresy 2/5
42-200 Częstochowa

Niesamowita osoba. Profesjonalne podejście do problemu i pacjenta. Najlepszy stomatolog u jakiego byłam na przestrzeni całego życia. Polecam x3!
Opinia dodana przez: M.

Imię Różycki

NZOZ Śmieszek STOMATOLOGIA S.C.
aleja Bielska 33
43-100 Tychy

Świetny lekarz. Podchodzi z troską do pacjenta, cierpliwy, miły. Nic tylko polecać...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Bajda

Prywatny Gabinet Lekarski
Pięciu Stawów 4/14-15
43-316 Bielsko-Biała

Gorąco polecam Panią Bajde dziś byłam po raz pierwszy po namowie mojej szwagierki ktora tam chodzila a bała sie panicznie wiec postanowilam tez isc i sprawdzic i musze przyznac ze bede chodzic tam z wielka przyjemnoscia bez nerwów i stresu krótki termin bez boleśnie a nie wspomnę o miłej atmosferze gorąco polecam
Opinia dodana przez: Asia
rewelacyjna stomatolog szczególnie gdy chodzi o zawiłe przypadki czy leczenie kanałowe. Polecam dr Justynę Czechowska. Wspaniała stomatolog, moja córka też tylko do niej chce chodzic
Opinia dodana przez: alicja

lek. dent. Piotr Szczęsny

NZOZ KRIOMED CENTRUM REHABILITACJI
ul. Warszawska 146
25-408 Kielce

Bardzo dobry specjalista. Polecam. Sprawnie, profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, lekarz godny zaufania.

lek. stom. Jolanta Ponikowska

Centrum Medycznym „Twój Lekarz w Warszawie”
Długa 44/50 lok. 15 (parter)
00-241 Warszawa

Polecam Panią doktor Jolantę Ponikowską. Za każdym razem jestem pod wrażeniem wyleczenia moich zębów, bo leczenie moich zębów jest bardzo wymagające i trudne, wymaga ogrom pracy. Podczas każdej wizyty stomatologicznej spotkałam się z wielkim zrozumieniem i dobrym rozwiązaniem każdego mojego trudnego problemu. Leczenie na najwyższym poziomie. Teraz to jedyna lekarz do której mam zaufanie.
Opinia dodana przez: Cecylia

lek. dent. Robert Klinicki

ulica Kopernika 5
82-100 Nowy Dwór Gdański

Polecam pełen profesjonalizm zarówno Pana Doktora jak i Asysty dawno nie czułem się tak na wizycie. Dziękuję Panu Doktorow za uratowanie mi zęba, którego nikt nie chciał ratować wspaniała praca. Pan Doktor dokonał niemożliwego jestem wdzięczny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Pani Magda jest prawdziwą profesjonalistką! Zawsze miła i uśmiechnięta - wizyty są bezstresowe, polecam wszystkim którzy boją się wizyt u dentysty- Pani Magda jest najlepsza :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Marek Adwent

Gabinet Implantologii Stomatologicznej AMADENT
Długa 67
42-500 Będzin

Mistrz Świata! Nie tylko wspaniały fachowiec, ale też przesympatyczny człowiek. Będę wracać z przyjemnością :)
Opinia dodana przez: Asia Z-S

lek. dent. Marzena Biegańska

CADENT
Parkowa 6/1E
81-583 Gdynia

Trafiłam do pani doktor właściwie przez przypadek, ale był to - jak się okazało - przypadek bardzo szczęśliwy. Ząb, z którym kilku dentystów wcześniej nie umiało dać sobie rady od ładnych paru miesięcy, znęcając się nade mną oraz moim portfelem i tłumacząc to faktem, iż w żaden sposób nie można się dostać do kanałów, pani doktor wyleczyła w trakcie dwóch piętnastominutowych wizyt. Słownie: dwóch. Piętnastominutowych. Wizyt. Bez bólu, bez przeciągania ...
Opinia dodana przez: Beata

Katarzyna Dobrosolska

Niechorska 10
Gryfice

Byłam nie raz sama i z synkiem (6 lat), plomby trzymają się dobrze, w porównaniu do innych stomatologów to tu jest najlepsza jakość usługi. Pani jest miła i ktoś kto się boi stomatologów tutaj na pewno zmieni zdanie. Polecam

lek. dent. Marta Kaja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

leczenie u dr Marty trwało prawie rok, ale przedstawiony mi plan leczenia zawierał każdy jego element, wiedziałem jaki jest cel leczenia, a sytuacja wyjściowa nie była łatwa, co widziałem na zdjęciach zrobionych na początku. dziekuje za troskę i nowy uśmiech, pozdrawiam M.

dr Sylwia Lewowska

IPL
Gorbatowa 7d m. 23
Ostrołęka

Pani doktor Sylwia Lewowska jest super, po prostu najlepsza. Leczymy się u Niej rodzinnie od wielu lat i zawsze, pod każdym względem jesteśmy zadowoleni. Uprzejma, delikatna, profesjonalna, uwielbiana przez dzieci. Z czystym sumieniem polecamy.

lek. dent. Maciej Stanuszek

Stomatolog, Periodontolog

Proper Dent
ul. Krakowska 19A
32-050 Skawina

Doskonały specjalista z niespotykanym wręcz podejściem do pacjenta. Dr. Maciej to przede wszystkim lekarz z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Widać, że czerpie niezwykłą satysfakcję z wykonywanej pracy, co daje pacjentowi niesamowity komfort przy każdej wizycie. Z wielkim zaangażowaniem planuje i szczegółowo objaśnia, na czym polega zabieg i proces leczenia. Przywiązuje ogromną wagę do każdego szczegółu. To przykład lekarza, dla którego zdecydowanie liczy się jakość wykonanej pracy, a higiena, bezpieczeństwo ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Krystyna Piętka

Szkoła Podstawowa nr 22
Urbanowicz 14
41-200 Sosnowiec

Naprawdę polecamy Panią doktor wszystkim którzy potrzebują pomocy stomatologicznej.Od lat jesteśmy pacjentami całą nasza czteroosobową rodziną. Krzysztof W.

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Profdent
Dąbrowa Górnicza

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie. A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

lek. dent. Ewa Wrońska

indywidualna praktyka lekarska
chopina
84-200 Wejherowo

najlepszy lekarz z jakim miałam dotąd do czynienia! leczę zęby od dość długiego czasu i dopiero dr Ewa całkowicie mi "podpasowała". spokoj, kompetencja, przyjemne usposobienie- kobieta anioł :) polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: patrycja

lek. dent. Artur Gołębiowski

Nidzicka 13/63
13-200 Działdowo

Pierwszy stomatolog, który sprawił, ze moja 7 letnia córka otworzyła buzię i dała sobie wyleczyć zęba. Cierpliwy, sympatyczny, umie dotrzeć do dziecka. Cały czas mówił, pokazywał co robi. Córka była zawiedziona , że tak szybko się skończyła wizyta a trwała 45 minut :):) . Zdecydowanie polecam doktora Artura
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Renata Durmaj-Domagalska

Armii Krajowej 31/4
09-500 Gostynin

Wspaniała Pani Stomatolog z ekstra podejściem do dzieci. Mój syn był po prostu zachwycony i z dumą wyszedł z gabinetu z naklejką "Dzielny Pacjent". Bardzo, bardzo polecam wszystkim małym i dużym pacjentom !
Opinia dodana przez: Adam