Lekarze Stomatolog

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ "VIA-MED" S. C.
Urodzajna 37
43-300 Bielsko-Biała

Jestem pacjentem pani Marii od wielu lat i pewnie przez wiele lat jeszcze będę bo mam do niej pełne zaufanie:)

lek. dent. Marzena Momot-Ciężarek

Indywidualna praktyka lekarska
Szkolna 8
34-110 Spytkowice

Polecam. CUDOWNY CZLOWIEK, SWIETNY , OTWARTY NA CZLOWIEKA LEKARZ .Ceny umiarkowane ,nie są wygórowane a jakość b.dobra .Uważam, że w Zatorze najlepszy stomatolog
Opinia dodana przez: bea

lek. dent. Adam Lisik

Przychodnia
pl. Tadeusza Kościuszki 9
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Pełen profesjonalizm pod każdym względem!!! Ogromna wiedza, praca na nowoczesnych urządzeniach stomatologicznych, świetna higiena pracy. Lekarz od zadań specjalnych.Polecam Foxmed Tomaszów Maz.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Marcin Mielcarek

Chirurg stomatolog

ulica Partyzantów 21
22-470 Zamość

Jestem po usunięciu 4 ósemek przez doktora Mielcarka i szczerze mogę polecić każdemu. Każde z zabiegów przebiegły w bardzo dobrej atmosferze, były wykonane fachowo i stosunkowo szybko. Doktor jest bardzo ciepłym i rzeczowym człowiekiem - wszystko wytłumaczył na czym polega zabieg i zadbał o to, żeby się nie stresować.
Opinia dodana przez: Paulina

Iwona Krzyżak

Protetyk, Stomatolog

Średnia 4
Wodzisław Śląski

Do Pani drIwony Krzyżak chodzę od lat, wzbudza zaufanie jest super specjalistką.Polecam osobom które boją się stomatologa, ma świetne podejście do dzieci, moje dzieci (teraz to stare konie)uwielbiały do niech chodzić. Polecam w 100 a nawet w 300% warto

lek. dent. Anna Mieńko-Chołuj

dr MaŁgorzata Grudzień-Murawska

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

Pierwszy raz wyszedłem z uśmiechem na twarzy od stomatologa. Bardzo dobre podejście do pacjenta, od razu na początku Pani pyta czy ze znieczuleniem a jeśli tak to jakim. Ja preferuje dawki końskie i naprawdę nic nie czułem. Widać wkład energii Pani Doktor w wykonywaną prace przez co ząb został zrobiony bardzo dobrze. Na pewno wrócę na kolejne leczenie do Pani Grudzień. -- Serdecznie Pozdrawiam, Zadowolony pacjent.

lek. dent. Agata Mirska

Amident Stomatologia
Stafana Batorego 92
41-506 Chorzów

Bardzo dobra dentystka - profesionalista. Jest wstanie zadowolić najbardziej wymagającego pacjenta. Miłe, indywidualne i fachowe podejscie do pacjenta. Śledzi i wdraża nowe trendy leczenia zębów, dokładnie tłumaczy co będzie robić, jak i czemu. Służy poradą odnośnie najlepszej metody, która należy wdrożyć do leczenia. Mówi płynnie po angielsku, co okazało sie ważne dla mojej drugiej połówki. Jak dla mnie same plusy.
Opinia dodana przez: Malgorzata Labaj

lek. dent. Jan Gawur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
97-500 Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg ...
Opinia dodana przez: Damian

Krzysztof Schönhofer

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
30 Stycznia 55
83-110 Tczew

Zgadzam się z wszystkimi tu opiniami, to niesamowity człowiek, bardzo delikatny. NIgdy bym go nie zamieniła, leczy sie u niego cała moja rodzina, wszyscy bardzo zadowoleni. Wszystkie zabiegi wykonuje w znieczuleniu, a przed podaniem zastrzyku smaruje miejsce znieczulającym zelem, tam na wszystko jest czas, nie ma pośpiechu, zaczyna dopiero jak działa znieczulenie. Leczy na leżąco więc na prawde mozna przysnąć :)Atmosfera przemiła. Leczyś sie u niego to przyjemność. Właśnie wróciłam ...

lek. dent. Mirosława Chodorowska

Gabinet Stomatologiczny
Żwirki i Wigury 14
58-100 Świdnica

Bardzo profesjonalny lekarz, przede wszystkim miły i sympatyczny. Szkoda, że juz nie ma podpisanej umowy z NFZ

lek. dent. Bartłomiej Krać

Gabinet Stomatologiczny
05-400 Otwock

Bardzo polecam Pana Bartka :) jestem jego stałą pacjentką od około 3-4 lat :) bardzo dobrze i bezboleśnie leczy ząbki :) kiedy mam jakieś pytanie lub poprostu się stresuje tłumaczy co będzie robić i co ewentualnie mogę odczuwać , teraz na fotelu dentystycznym czuje się prawie jak na domowym fotelu i nie obawiam się kolejnej wizyty :)
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Jan Markowicz

Protetyk, Stomatolog

m-dental
Koralowa, 98, 5
72-003 Szczecin

Fahowy, kompetentny, dokladny, uprzejmy i godny polecenia. Robilam implanty i korony, rezultat zadawalajåcy.
Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. ElŻbieta Szybiak

MEGA DENT
ŻWIRKI I WIGURY 1
Tarnowskie Góry

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia lekarza do pacjenta. Miałam wiele niemiłych doświadczeń i po pewnym czasie przestałem chodzić do stomatologa... ze strachu. Odkąd poznałem Panią Doktor siadam na fotel odprężony, nie boję się, wiem że wyjdę zadowolony. Mamy czas na rozmowę, na wyjaśnienie moich wątpliwości. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy bali się wcześniej usiąść w fotelu dentystycznym
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Jarosław Chromiak

Przychodnia Stomatologiczna
Massalskiego 17
25-635 Kielce

Bardzo dobry, profesjonalny dentysta, wyleczył mi zęba, którego 5 innych wcześniejszych dentystów nie potrafiło, szczerze polecam każdemu.

Małgorzata Galińska

Dobra 21
05-804 Pruszków

jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pani Doktor; jest świetnym fachowcem w leczeniu zębów , posiada świetne umiejętności wyrwania zęba, jest przy tym jest uprzejma, zawsze wytłumaczy co robi i działa kojąco na osoby, które bardzo boją się takich wizyt; gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

Natalia Bobkowska

Natalia Bobkowska
Serocka 6
04-333 Warszawa

Doskonały Lekarz , od kilkunastu lat niezmiennie korzystam z usług tego stomatologa kilkukrotnie "zaliczając" wizyty u konkurencyjnych lekarzy w wyniku urlopowych okoliczności i powiem tak:) nie ma to jak w domu ...

lek. dent. Beata Kielur-Słota

Rynek 38
39-200 Dębica

Gabinet jest wspaniale wyposażony i jest w nim przyjazna atmosfera. Byłam przekonana ,że leczenie potrwa kilka tygodni a wystarczyło 3 wizyt i jestem już po leczeniu ,uzupełnienie kilku ubytków, odbudowa zębów oraz założenie porcelany na zęby. Oczywiście nic mnie nie bolało, znieczulenie było zastosowane. Cena jest również bardzo przystępna. Naprawdę polecam. Agnieszka
Pierwszy lekarz, który udowodnił mi, że leczenie zębów może być naprawdę bezbolesne. Mogę taką opinię wydać, gdyż leczyłam w tym gabinecie zęby wielokrotnie. Pani doktor jest doskonałym lekarzem, spowodowała, że już nie boję się leczenia. Jest konkretna, ale przy tym niezwykle uprzejma i cierpliwa wobec pacjenta. Odpowie na każde pytanie. Jest sympatyczna, uśmiechnięta i żartem potrafi rozładować stres. Fantastyczna osoba! Bardzo się cieszę, że trafiłam do takiego lekarza i polecam ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Aleksandra Borowska-Drewing

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Jolanta Błażejczyk
Gorzowska 43
66-431 Santok

Proszę Państwa, wizyta wprost nie do opisania, godzina 13;30 i o tej zostałam przyjęta, przegląd zębów, zaliczenie 3 do inwazji, oblał mnie zimny pot, ustalenie wizyt następnych, wszystko w obrębie tygodnia, usadowiłam się w fotelu, mocno ściskając dłonie i tu niespodzianka, nawet nie poczułam i pani doktórka oświadczyła, że już po wyleczeniu pierwszego zęba, z niecierpliwością i ciekawością czekam następnych wizyt. NIC NIE BOLAŁO!!! z całego serca polecam.