Lekarze Stomatolog

lek. dent. Aleksandra Borowska-Drewing

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Jolanta Błażejczyk
Gorzowska 43
66-431 Santok

Proszę Państwa, wizyta wprost nie do opisania, godzina 13;30 i o tej zostałam przyjęta, przegląd zębów, zaliczenie 3 do inwazji, oblał mnie zimny pot, ustalenie wizyt następnych, wszystko w obrębie tygodnia, usadowiłam się w fotelu, mocno ściskając dłonie i tu niespodzianka, nawet nie poczułam i pani doktórka oświadczyła, że już po wyleczeniu pierwszego zęba, z niecierpliwością i ciekawością czekam następnych wizyt. NIC NIE BOLAŁO!!! z całego serca polecam.

lekarz Anetta Pietraszko

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Hajnówka

Bardzo profesjonalne leczenie oraz podejście do pacjenta! Z całego serca jak najbardziej polecam,bo nigdzie indziej nie ma takiej super Pani!😎
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Wojciech Goździewicz

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Pan Doktor wykonał u mnie ekstrakcje ósemki. Jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości i bezbolesności tego zabiegu. Wiele osób mnie straszyło jak ciężki to zbieg będzie ze względu na jej ułożenie, ale profesjonalizm doktora sprawił, że nie wiązało się to z żadnymi przykrymi dolegliwościami. Serdecznie polecam tego specjalistę
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Marzanna Bąk-Nowak

twoja dentystka
Jgielońska 9d/10
05-120 Legionowo

Bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Panią doktor wszystkim pacjentom.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Karolina Jaworska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

Bardzo miła Pani Doktor, już po pierwszej wizycie wiedziałam, że jest to lekarz godny zaufania. Zęby są starannie wykończone, nie ma żadnego uczucia dyskomfortu po wyjściu z gabinetu wręcz przeciwnie chcę się wrócić na kolejną wizytę. Serdecznie polecam 😊
Opinia dodana przez: Żaneta

lek. dent. Doni Allecou

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Do Allecoudent chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

Stomatolog dziecięcy

Solskiego 100
32-800 Brzesko

Polecam jak zawsze leczenie u Pani Mari :) Zawsze przyjmie, nawet jak gabinet zamknięty to postara się pomóc gdzieś po godzinach.
Opinia dodana przez: kaja

lek. stom. Jakub Jasiński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Chyców Potok 8
34-500 Zakopane

Dr zajął się mną po wszepieniu komórek macierzystych w 3 zębodołach. Niesamowita wiedza, niesamiwity fachowiec.
Opinia dodana przez: Barbara z Tarnowa
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Organa

lek. dent. Tomasz Organa

CDC CRACOW DENTAL CENTRE
ul. Rydlówka 19/LU09
30-363 Kraków

Do doktora Organy trafiłem jakieś 4 miesiące temu. Moim problemem było ściskanie i zgrzytanie zębami, ból w stawach. Byłem u wielu lekarzy, którzy dawali mi jakieś szyny relaksacyjne albo mówili, że taką mam budowę anatomiczną. Ból nie ustępował, w końcu ktoś polecil mi doktora Organę. doktor na konsultacji przeprowadził pełną diagnostykę, wytłumaczył mi wszystko i przedstawił plan leczenia. od momentu, gdy otrzymałem od doktora specjalną szynę, już po 2 tygodniach ...
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Monika Mikołajczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Stomatologia "OPTIMUS"
Zamkowa 35
62-020 Swarzędz

Nie spotkałem jeszcze lepszego dentysty. Pełen profesjonalizm. Pani Monika ma dużo cierpliwości a w gabinecie panuje spokój i miła atmosfera. Przychodząc na wizytę wszystko już jest przygotowane i całe leczenie przebiega jak w zegarku. Naprawdę polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Ja polubiłem chodzenie do dentysty;)
Opinia dodana przez: Paweł

Anna Dąbek

MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław

Bardzo kompetentna i przyjazna pani stomatolog, oraz co jest również istotne ceny nie rujnujące kieszeni, polecam.

Marzena Smaluch

Chirurg stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

lek. dent. Gizela Ratyńska

CONRADMED
ul. Conrada 15
Warszawa

Bardzo dobra specjalistka i dodatkowo przystępne ceny. Każdemu życze takiego specjalisty. Gorąco polecam! Gosia

lek. dent. Dorota Kosobucka

Gabinet Stomatologiczy Dorota Kosobucka
Tkacka 8
59-800 Lubań

bardzo uprzejma, kompetentna, życzliwa a przede wszystkim zna się na swojej pracy, potrafi doskonale i celnie doradzić

lek. dent. Jan Bzdęga

al. 11 Listopada 30 lok. 33
42-200 Częstochowa

To jest lekarz godny polecenia. Wiedza, doświadczenie, sprawność podczas zabiegów. Ciężko znaleźć w Częstochowie takiego lekarza. Ma dużą cierpliwość, pacjent z lękiem też mu nie straszny. Człowiek o dużej cierpliwości do Pacjenta. Polecam!!
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Maciej Greinke

Staszica 9
83-400 Kościerzyna

Znakomity Lekarz, siedząc u Pana Macieja na fotelu mozna poczuć się jak w salonie SPA a nie jak u stomatologa. Kompetentny, bardzo miły, profesjonalny. Miałam leczone kanały - poprawiane po innych dentystach także leczenie kanałowe od podstaw, wstawiane korony, nie ma żadnych problemów już od paru lat. Zdecydowanie polecam. A do tego bardzo przystojny :)
Opinia dodana przez: Angela

lek. dent. Renata Wołoszyn-Dulko

Kartuska 63/65
Gdańsk

Pani doktor to wspaniała kobieta ,lekarz z powołania. Przy tym bardzo delikatna i ciepła osoba.Bardzo dobre podejście do pacjenta . Zawsze poświęca czas pacjentowi .Mogę szczerze powiedzieć ,że wizyta w gabinecie stomatologicznym jest przyjemnością;)Polecam panią doktor w 100%.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Magdalena Zabelska

Instytut Stomatologii
Łódź

Bardzo kompetentna Pani Doktor, wyjaśniła dokładnie dolegliwości, bardzo sprawnie bezboleśnie przeprowadziła zabieg Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tomasz Wojciechowski

Chirurg stomatolog

41-400 Mysłowice

Najwyższej klasy profesjonalista w swojej dziedzinie. Wyjątkowy fachowiec i człowiek. Bardzo polecam. Paweł Lorek
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Sławomir Maciaszczyk

Chirurg stomatolog

Rynek 35/1
64-500 Szamotuły

Jako pacjent mogę tylko gorąco i szczerze polecić.Ale przy olbrzymim zainteresowaniu pacjentów może być problem.Atmosfera w gabinecie nie pozwala czuć stresu a przygotowanie do zabiegu przez Pana Doktora to spektakl - poczucie humoru i przede wszystkim fachowe doradztwo.POLECAM
Opinia dodana przez: Andrzej