Lekarze Stomatolog

lek. dent. Łukasz Kowalik

Stomatologia Rodzinna
42-200 Częstochowa

Gabinet do którego trafiłem, jest specyficzny - rodzinny. To nie jest gabinet jak często się spotyka, 10 lekarzy i każdy inne ma praktyki. Tutaj jak bar na Wspólnej, czuć rodzinną atmosferę i powiem szczerze na tym nie koniec. Miałem problem z zębem bo był spisany na straty przez wielu stomatologów, ale jednak na kilka lat zostaje ze mną. Na razie zostaje u nich !
Opinia dodana przez: Czech
Polecam usługi. Leczę zęby u Pani doktor kilka lat. Jest niedrogo i bardzo profesjonalnie. Jesteśmy zadowoleni. Pozdrawiam. Filip Mazik
Opinia dodana przez: Filip

lek. dent. Anna Świć

Cieszkowskiego
93-504 Łódź

Pani Ania to super stomatolog. Polecam z całego serduszka , delikatna , z podejściem do pacjenta nawet najbardziej wystraszonego .
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Paweł Żmuda

EVADENT 2 Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki
ulica Brynicka 17
51-214 Wrocław

Polecam z czystym sumieniem! Ogromnie bałam się wizyty, za każdym razem gdy ktoś wspominał o wizycie u stomatologa miałam ciarki na plecach... Wizyta przebiegała w pomimo wszystko przyjemnej atmosferze. Doktor wszystko wytłumaczył, każdą czynność po kolei. Odpowiadał na wszystkie moje pytania. Zero strachu na fotelu. Następne wizyty nie będzie poprzedzał strach i panika
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Paweł Kurowski

Lecznica Specjalistyczna
aleja Krakowska 65
05-090 Raszyn

Najlepszy stomatolog na jakiego trafilam. Bardzo konkretny, rzetelny, sympatyczny oraz zawsze moge liczyc na szybkie przyjecie:)
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Paulina Szczepkowska

Gabinet stomatologiczny
Nocznickiego 23/U2
01-948 Warszawa

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia....chodzę do Pani dr Pauliny z wielką przyjemnością
Opinia dodana przez: Michał

Jacek Fąfrowicz

Częstochowa

Profesjonalizm, opanowanie, dobry humor i wiele innych zalet ;)

Stanisław Łuczak

Protetyk, Stomatolog

Moritz Beata.Gabinet stomatologiczny, chirurgia stomatologiczna, stomatologia kosmetyczna
Spacerowa 11
05-850 Ożarów Mazowiecki

Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo z bólem i jako jedyny z wielu obdzwonionych zgodził mnie się przyjąć i pomóc tego samego dnia i to w ciągu godziny. I to był cudowny przypadek, że tam trafiłam. Pan Doktor Łuczak jest nie tylko wspaniałym stomatologiem ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak dobrego dentysty, który czyni wprost cuda. Wyleczyłam się również z traumy, którą miałam wiele lat przez innych ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Barbara Galińska

Ars Dentica Gabinety Stomatologiczne
al. Piastów 28A
Szczecin

Pani Doktor - rewelacja! Posiada ogromną wiedzę i intuicję lekarską, a do tego ma super kontakt z pacjentem. Cierpiałam na nadwrażliwość zębów. Widziałam, że odsłaniają mi się szyjki zębowe, lecz poprzedni stomatolodzy bagatelizowali ten problem. Dopiero dr Galińska zaproponowała mi skuteczną metodę leczenia. Po wykonaniu przez Nią przeszczepów problem zniknął i nie powraca. U mojego syna wcześniejsze leczenie ortodontyczne prowadzone poza Szczecinem nie przynosiło widocznych efektów. Dopiero Pani dr Galińska ...
Opinia dodana przez: Joanna
Nigdy w życiu nie spotkałam tak skrupulatnego i profesjonalnego lekarza stomatologa jak Pani Doktor. Wyleczyłam sporo zębów 3 lata temu- obecnie znów powracam do Pani Doktor z prośbą o przegląd -bez żadnego stresu i w przekonaniu że jestem w najlepszych rękach. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Teresa S

lekarz Katarzyna Witkowska

S dent
Sienna 8/3
Szczecin

Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, byłam pierwszy raz, teraz wiem gdzie wracać, jestem bardzo zadowolona! mocno polecam!!! Dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Anita

Krystyna Filar

Protetyk, Stomatolog

Gdańsk

Pan dr. Krystyna Filar leczy moje zęby od około 30 lat. Praca na morzu wymagała bardzo dobrego lekarza dentysty na lądzie. Pani doktor okazała się super dentystą. Wizyty u Pani doktor na lądzie i na morzy z zębami bez problemowo. Około 20 lat temu Pani doktor wstawiła mi kilka protez, była to wówczas nowość w Polsce. Wszystkie protezy trzymają, zero problemów. Pomimo iż jestem kilka lat na emeryturce uśmiech mam ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Justyna Merta

Estetyka Uśmiechu
Klaśnieńska 16 , Wieliczka
32-020 Kraków

Witam, nic ująć nic dodać, profesjonalizm na najwyższym poziomie, nie miałem przyjemności spotkać lepszego specjalisty i profesjonalisty, kompetencje na najwyższym poziomie, sto dwadzieścia procent poświęconego czasu dla pacjenta, nikogo innego nie polecę bo go nie znam, kultura osobista na najwyższym poziomie, córka (10 lat) po wizycie skomentowała, że już do żadnego innego dentysty nie pójdzie, moje zdanie jest takie samo... Serdecznie pozdrawiam Panią justynę
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Paweł Hazner

ul. Komunardów 4/1a
58-100 Świdnica

Jest to jedyny lekarz w moim życiu, który tłumaczył mi co robi, po co, dlaczego, z czego to wynika i jak się zachowywać z danym problemem, a także czego oczekiwać. Od kiedy mnie leczy wizyta u stomatologa nie kojarzy mi się z bólem i strachem! Polecam wszystkim znajomym

lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz

ESTETIQUE - Medycyna Estetyczna i Stomatologia
Łąkowa 16
57-320 Polanica-Zdrój

Centrum stomatologiczne na najwyższym poziomie! Ogromna wiedza pana Pawła połączona z umiejętnością jej wykorzystywania, sprzęt wysokiej klasy oraz przemiły personel. Indywidualne, pełne zaangażowania podejście do pacjenta sprawia, że po pierwszej wizycie przestałem się bać wizyt u stomatologa. Profesjonalnie, sympatycznie, bezboleśnie - zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Marcin

dr Renata Korn

ulica Wysockiego 39/2
42-218 Częstochowa

Dobry lekarz ! Pierwszy raz spotkalysmy sie w2012 r moja poprzednia stomatolog wyprowadziła się z cz-wa /liczyliśmy zęby u niej cała rodzin ok 25 lat/ pani Renata jest dobrym stomatologiem leczy zęby wyrywanie to smutna konieczność i podoba mnie się jak walczy o chorego zęba a to w naszym mieście zadość /przecież wyrwanie jest prostsze i nie ma reklamacji / jeśli masz podobne oczekiwania to polecam Ilona
Opinia dodana przez: ilona

lek. dent. Katarzyna Jaskulska

Strażacka 9
93-318 Łódź

Jestem tchórzem jeśli chodzi o lekarzy stomatologów co za tym idzie stan mego uzębienia był mocno średni, dzięki Pani Kasi z każdą wizytą zaczynam wyglądać jak cywilizowany człowiek, życzę wszystkim by na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy. Polecam wszystkim znajomym
Opinia dodana przez: Paweł Stefański

lek. dent. Lidia Skowronek

Ortodonta, Stomatolog

ulica Grunwaldzka 56/36
37-700 Przemyśl

Pani Lidia Skowronek to bardzo uprzejma i solidna w swej profesji lekarz stomatolog, których niewiele można spotkać w innych gabinetach stomatologicznych w Przemyślu. Za swoją rzetelną i fachową pracę oraz za reprezentowaną kulturę osobistą w kontaktach z pacjentami w pełni zasługuje na ocenę bardzo dobrą. Przy okazji zachęcam wszystkich będących w potrzebie do kompleksowego leczenia swojego uzębienia u Pani Dr Skowronek. Edmund Hałasik.

lek. dent. Andrzej Górski

Gabinet Stomatologiczny lek.stom.Andrzej Górski
Krakowska 18/8
84-230 Rumia

Wspaniałe podejście do pacjenta, dbałość, deikatność, tłumaczenie działań krok po kroku, profesjonalizm
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Marek Ciesielski

Prywatny Gabinet Lekarski
Powstańców Warszawy 14 lok. 2
11-100 Lidzbark Warmiński

Nie znam lepszego specjalistę. Wspaniały i dobry człowiek . Zawsze miły i dba o pacjenta ,chodzę do Pana doktora od lat i nigdy mnie nie zawiódł . Pozdrawiam wszystkich pacjentów Pana doktora .
Opinia dodana przez: Malgosia