Lekarze Stomatolog

lekarz Bogusława Piwódzka

Buchenwaldczyków 33 lok. 2
41-800 Zabrze

To moja pierwsza wizyta u dentysty w Polsce po wielu latach mieszkania i leczenia się za granicą. Powiem tylko jedno, dentyści na zachodzie mogli by się uczyć u Pani Doktor.
Jest dobry, na życzenie wyrywał mi ząb mądrości, szybko i bez problemu
Opinia dodana przez: fezzy

dr Irena Busse-Hendler

Centrum Stomatologii Estetycznej "Dental Medica"
Plac Jana Pawła II 56/2
66-400 Gorzów Wielkopolski

Najlepszy stomatolog z jakim można mieć do czynienia. Wszystkim gorąco polecam. Tylko u Pani dr Hendler nie wiesz kiedy dostaniesz znieczulenie,a dalsze leczenie to mistrzostwo. Cierpliwa i upewnia się czy nie czujesz bólu. Na pewno nie będę szukał innego lekarza stomatologa.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Martyna Liss-Kaczmarek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Obrońców Poczty Gdańskiej 28
52-204 Wrocław

Do Pani Doktor udało mi się trafić zupełnie przypadkowo w gabinecie w Bierutowie i uważam, że był to traf szczęśliwy. Uważam, że jest bardzo dobrym i kompetentnym stomatologiem, wzbudza moje zaufanie i mam zamiar nadal kontynuować u niej leczenie. Jak najbardziej polecam Ją innym pacjentom

Monika Jurkowska-Gil

ul. Wesoła 9A
32-200 Miechów

Witam! Polecam Pania Dr. jestem bardzo zadowolona z protez jakie mi wykonala,nie placilam nic!!! Zaplacil za mnie NF moge jesc wszystkie posilki bez wyjmowania,bardzo dziekuje !!!
Opinia dodana przez: olunia

lek. dent. Katarzyna Czechowska

Centrum Stomatologiczne Demed
18-400 Łomża

Bardzo polecam tego stomatologa. Pani doktor wyleczyła mi wszystkie zęby i to bezboleśnie, a tego się nie spodziewałam. Cena nie najdroższa, a profesjonalizm i delikatność przy każdej wizycie. Mam zdrowe zęby dzięki pani doktor. Polecam tego stomatologa.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Jan Bernacki

Pionierów 18 lok. 5
58-100 Świdnica

Od dwóch miesięcy cierpiałam na potworny ból szczęki, moja poprzednia dentystka nie potrafiła znaleźć przyczyny mojego bólu, a Doktor od razu znalazł przyczyne - kompletnie zepsuta 7, którą Doktor Bernacki usunął bez żadnego bólu, a podkreślam, że jestem potwornym tchórzem i panikarą, a pomimo tego nie stracił do mnie cierpliwości i przez cały czas był bardzo miły, uprzejmy, tłumaczył mi dokładnie krok po kroku co teraz będzie robił i wogóle ...

Piotr Budziński

os. Młodych 7
32-200 Miechów

Polecam Pana Piotra Budźińskiego! Pełny profesjonalizm, szybko diagnozuje problem i skutecznie ten problem usuwa. Uprzejmy dla pacjenta i opanowany w tym,co robi. Potrafi wytłumaczyć, gdzie leży problem i rozwiązuje go - nie zamyka drzwi przed pacjentem odsyłając z niczym jak poniektórzy stomatolodzy. Jestem zadowolona i polecam z całego serducha!
Opinia dodana przez: Joanna Majgier

lek. dent. Maria Bereznowska

Ul.Jagielońska
Zakopane

Z całego serca polecam. Pani Doktor świetny specjalista i cudowny człowiek. Potrzebowałam pomocy i Pani Doktor przyjęła mnie tego samego dnia. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krystyna Marszałek

ul. Baczyńskiego 11
42-200 Częstochowa

Pani Doktor jest po prostu wyjatkowa !!! Profesjonalizm , empatnia , ludzkie podejscie do pacjeta. Lecze sie u P. Doktor okolo 20 lat !!! I nigdy sie nie zawiodłam. POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Jarosław Błażejowski

Prywatna Przychodnia Lekarska JANIK - MED
al. Aleja Najświętszej Maryi Panny 14
42-200 Częstochowa

Chciałem wyrazić jak najlepsze zdanie o panu doktorze Jarosławie Błażejowskim : - jest bardzo miły - tłumaczy dokładnie chorobę - jest szybki i dokładny - zabiegi przeprowadza bezboleśnie - ma bardzo dobre znieczulenia { nasiękowe } - jest ludzki i zawsze pozytywnie nastawiony - zna się na rzeczy i wie jak pomóc człowiekowi - poradzi sobie z każdym przypadkiem Ja wyrwałem już kilka zębów u Pana Doktora i jeszcze mam ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Agata Miłobędzka-Minor

CADENT
ul. Myśliwska 4U/1
Gdynia

15 lat bałem się iść do dentysty, bowiem wcześniej miałem same nieprzyjemne wizyty i doświadczenia. A pani Agata... anioł nie dentysta. 100% profesjonalizmu, sympatyczności i właściwego podejścia do pacjenta. Wszystko wyjaśni, pokaże, doradzi. Plomby, kanał i rwanie - wszystko bezboleśnie w sumie, aż się nie chce wierzyć że to możliwe. Kiedyś wzdrygałem się na samo słowo 'dentysta', a teraz nie kojarzy mi się już z niczym nieprzyjemnym czy z bólem. ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Rafał, Wajdzik

NZOZ Notos
Wyzwolenia 37A
43-300 Bielsko-Biała

Dzien dobry, minęły dwa lata od chwili kiedy postanowiłem coś zrobić z moim uśmiechem oczywiście z pomocą moich dobrych przyjaciół to oni polecili pana Doktora. Chcialam bardzo podziekowac za super spedzony czas w tej Klinice ,bardzo mila obsluga Pacjenta poczucie bezpieczenstwa, Profesjonalne leczenie ,poczucie pelnego comfortu ,bezbolesne zabiegi. Panu Dr Wajdzik Rafau chcialam podziekowac za jego profesjonalizm jego dobre slowo i za ten nowy piekny usmiech i komfort lepszego zycia ...
Opinia dodana przez: Herbert

lek. dent. Izabela Dziedzic-Jęsiek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor to najcudowniejszy stomatolog pod słońcem! Przy mojej nerwicy lękowej (mimo wielki h stresów) po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na ustach! Każdemu życzę tak świetnej, kompetentnej i przemiłej opieki dentystycznej! :)
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Magdalena Kapel-Ciba

ulica Długa 88/3
31-146 Kraków

Panią Doktor znam od kiedy zaczęła przyjmować w gabinecie w Krzeszowicach . Byłem jednym z pierwszych pacjentów , więc najwyższy czas na wystawienie opinii . Pani Doktor zawsze ma czas , na bardzo dokładne objaśnienie , co jest przyczyną dolegliwości , a potem uzgadnia , jak najlepiej wyleczyć zęby . Nie znam lekarza który , by poświęcił tyle czasu i współpracował z pacjentem . Zęby które nadają się tylko do ...

lek. dent. Katarzyna Fiołna

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna
Janowskiego 50
02-784 Warszawa

Lekarz profesjonalista. Leczymy ortodontycznie zęby Syna, teraz będzie nosił swój drugi aparat ortodontyczny. Kompleksowo przekazana informacja, propozycje leczenia i wytłumaczenie młodemu Pacjentowi w jakim celu co robimy....Polecamy razem z Synem Tomkiem leczenie u Pani Dr. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Mariusz Balla

Prywatny Gabinet Lekarski
Dmowskiego 9 lok. 9
80-243 Gdańsk

Najlepszy stomatolog w 3mieście. Chodzi do niego cała moja rodzina i wszyscy inni, którym dałam kontakt.:)))
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Anna Osińska

Zabłocimska
Warszawa

Uprzejma i kompetentna, otwarta na ludzi, zawsze pomocna fachura. Wszystko dokładnie wytłumaczy, co szczególnie jest ważne dla osob starszych
Opinia dodana przez: Zbyszek

Joanna Drzewiecka

Stomatolog, RTG

teatr
Al. Jana Pawła II-go 86
01-890 Płock

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

dr Beata Łaszcz

77-100 Bytów

Bardzo miła pani stomatolog z empatycznym podejściem do pacjenta. Zęby wyleczone bezboleśnie. Godna polecenia!