Lekarze Stomatolog

lek. dent. Adrian Mierzwa

KLINIKA RADOŚĆ
ul. Patriotów 181
04-881 Warszawa

Świetny stomatolog, bardzo miły i z dużym doświadczeniem. Do tego podczas wizyty dba o to, żeby pacjent dokładnie wiedział, co robi w danym momencie, korzysta z najnowszego sprzętu i jest naprawdę godnym polecenia specjalistą. Polecam!
Opinia dodana przez: etelka

lek. dent. Magdalena Malec

Dental Service Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Niedziałkowskiego 25
71-410 Szczecin

Świetna profesjonalistka. Jej wiedza lekarska wraz z profesjonalnym, cierpliwym podejściem do pacjenta to duet cech, które charakteryzują Panią Doktor. Sympatyczna, cierpliwa, profesjonalna, życzliwa, nie komentująca, nie oceniająca pacjenta. Zawsze stara się podsunąć najlepsze rozwiązanie, uwzględniając możliwości pacjenta. Dzięki atmosferze panującej w gabinecie (personel również super) zaczęłam normalnie oddychać na fotelu dentystycznym. Polecam szczególnie osobom panicznie bojącym się dentysty. Nie myślałam, że nastąpi taki czas że będę dumna i zadowolona opuszczać ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Jolanta Milaniak

Cienista 33
Kraków

Najlepsza Pani stomatolog, od 20 lat niezmiennie. Bardzo dokładna, wszystko wytłumaczy, bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Edyta

lek. stom. Robert Dziurko

Legionów 48a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Lekarz godny polecenia. Uczęszczam od 15 lat i zawsze odpowiedzialnie podchodzi do pacjenta. W sytuacjach awaryjnych dostępny od ręki :). Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Stomatolog

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Michał Sokołowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental"
Szosowa 1B
42-575 Strzyżowice

Bardzo kompetentny lekarz , u którego wizyta nie jest koniecznością a przyjemnością . Ludzki , przesympatyczny, emanujący spokojem i radością zaspokoi potrzeby kazdego nawet najbardziej wymagającego pacjenta . Cenowo w porządku , najlepszy lekarz na mojej dotychczowej wyboistej drodze do przywrócenia prawidłowego zgryzu i estetyki uśmiechu . Polecam .
Opinia dodana przez: Sonia
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                       lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

"LeDent" Gabinet Stomatologiczny
Rynek Nowy 1 "Podzamcze" (Płatność tylko gotówką)
70-533 Szczecin

W gabinecie Pani dr Magdaleny Lewińskiej moje zęby czują się bardzo dopieszczone.Podejście Pani dr Magdy do pacjenta jest bardzo profesjonalne i takie bardzo przyjazne. Poczekalnia urządzona w stylu domowym z zawsze świeżymi kwiatami na stoliku , pozwala wyciszyć strach przed borowaniem. Polecam gabinet i bardzo dziekuję za moje zęby - Ewa Skrzypkowska
Opinia dodana przez: Ewa Skrzypkowska

Jarosław Ratyński

BlueDent
Orzycka 6
02-695 Warszawa

chciałybyśmy dać "6" ale nie ma takiej oceny:) podejście do dzieci fantastyczne, jak najbardziej polecam:)
Prawdopodobnie smiesznie to zabrzmi ale raz do roku przelatuje blisko 14000 mil tylko w celu wyleczenia zabkow u dr. Drozd. Zdarzaly mnie sie czesto wypadki i musialem odwiedzic blizszego stomatologa ale tylko utwalaly mnie w przekonaniu ze warto przeleciec te mile. Prawdziwy profesjonalizm. Przepraszam za brak pol znakow.

Ryszard Dobrowolski

Boczna 24
58-310 Szczawno-Zdrój

Lekarz przyjał mnie już po czasie swojej pracy , uprzejmy i spokojny w stosunku do mnie , byłam zadowolona z leczenia zęba .

lek. dent. Michał Mełges

ulica Długa 75 A
23-400 Biłgoraj

Pan Michał nie dość, że jest super specjalistą, to wprowadza bardzo miłą atmosferę, dającą niewiarygodne poczucie bezpieczeństwa. Jeśli ktoś ma obawy przed wizytą u stomatologa, to w tym gabinecie miną one nawet nie wiadomo kiedy. Miły, uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy oraz pokarze, a nawet jeśli trzeba to poświęci wiele dodatkowego czasu. Pan Michał przyjmuje naprawdę wszystkich (dla niego każdy problem to nowe wyzwanie), nawet tych co kilku innych dentystów dosłownie ...
Opinia dodana przez: Mietek
Koleżanka poleciła mi ten gabinet i nie żałuję,miałam ból zęba który nie dawał już spać,tak się obawiałam wizyty pewnie jak wszyscy,ale p.doktor przyjęła mnie w tym samym dniu bez żadnych problemów,dostałam znieczulenie specjalnym komputerem i wszystko odbyło się bezboleśnie!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Łukasz Zadrożny

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Top-Dent
Warszawa

Od kilku lat jestem pod opieką pana doktora. Zawsze odpowiednio zaopiekowana i leczona. Bez bólu i stresu. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Jola

Marzena Nanek

Indexmedica
Czapińskiego 2
30-048 Kraków

Do doktor Nanek chodzę od pewnego czasu, obecnie przyjmuje na Krakowskiej 49 w nowym gabinecie. Głównie "sprzątała" błędy innych lekarzy i muszę powiedzieć, że zna się na endodoncji, jak mało kto, chociaż moje zęby należą do trudnych przypadków. Ponadto ma świetne podejście do dzieci, moja córka miała ząbki w fatalnym stanie i wszystkie podejścia do innych lekarzy kończyły się histerią. U dr Nanek stał się cud! Lapisowanie, lakowanie i plombowanie, ...

lek. dent. Dorota Paciorek

Ludowa 36
33-101 Tarnów

Bylem raz z dzieckiem z bolacym zebem, wykrecal sie od dentystow, ale plakal strasznie. Pani Dorota zajela sie nim brawurowo, swietnie podeszla do mojego synka i szybko bylo po bolu. Teraz Miloszek chce tylko do "Doloci":). Polecam kazdemu!

lek. dent. Marek Drożdżyński

Dentmark
Teligi 5/29
Grodzisk Mazowiecki

Zawsze bałam się dentystów jak ognia, ale odkąd na wizyty chodzę do Pana Doktora, nie mam się czego bać. Jest to człowiek bardzo kompetentny, z ogromem wiedzy, którą łączy z niewzruszonym spokojem i humorem. U Pana Doktora można odetchnąć, zaufać i miło pogawędzić. Z całego serca polecam, człowiek uczciwy i wie co robi. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Katarzyna Nowakowska

praktyka stomatologiczna
prusa7
41-506 Chorzów

Pani doktor Nowakowska to bardzo miła i pomocna dentystka . Każda wizyta w gabinecie to zadowolenie pacjenta. Pełen profesjonalizm , gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Jan Wieczorek

ulica Królowej Jadwigi 7/3
40-036 Katowice

Po raz pierwszy w życiu siadam na fotel bez strachu. Raz nawet mi się przysnęło - co Pan doktor podsumował, że to dla niego największy komplement. Świetny fachowiec, potrafi wyratować zęba z każdej sytuacji, ma ogromne doświadczenie i pomysł na to jak to zrobić.
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Dorota Kundzicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny
Jaskółcza 7/15, I piętro, gab.63
80-767 Gdańsk

Świetna stomatolog , bardzo delikatna , doskonałe podejście do wystraszonego pacjenta . Zdecydowanie polecam !!!

dr n. med. Joanna Szajnar

Ortodonta, Stomatolog

Ars Dentica
al.Piastów 28a
70-326 Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.
Opinia dodana przez: Andrzej