Lekarze Stomatolog

Stomatolog, Laryngolog

NZOZ STOMATOLOGIA PATYKIEWICZ J. Patykiewicz
Kobierzyńska 130/U-1
30-382 Kraków

Pierwszy raz miałam wykonywany zabieg chirurgiczny na ząbku. Napewno wrócę do doktora przy kolejnej okazji. Profesjonalny, dokładny, posiadający czas dla najtrudniejszego pacjenta👌😂
Opinia dodana przez: Joanna

lek. stom. Katarzyna Lis

Gabinet stomatologiczny Katarzyna Lis
Osiedle na Stoku 98
25-437 Kielce

Najlepszy stomatolog w Kielcach.Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna.Cierpliwie tłumaczy,doradza przy wyborze najlepszej z możliwych metod leczenia.Moje dzieci korzystają z usług Pani Doktor od zawsze,czyli już przeszło 10 lat.Jestesmy zadowoleni,nie tylko dzieci,ale również ja i mąż.Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Dorota Dudzińska-Huczuk

ZDROWA RODZINA PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ
Mielczarskiego 9
22-200 Włodawa

Najlepszy dentysta na swiecie - a wiem co mowie bo mieszkam za granica - zeby wyleczone perfekcyjnie - bez naciagania na pieniadze bez niepotrzebnego bolu i stresu, mile spedzony czas u dentysty - dziwnie brzmi ale prawdziwie - az chce sie wracac do gabinetu Pani Doroty! Smialo polecam wszystkim w Polsce jak i za granica - dodatkowym plusem jest wyposazenie gabinetu - wszystko na miejscu i nie trzeba biegac od ...

lek. dent. Stanisław Ceglarski

Moniuszki 15
36-200 Brzozów

wszystko na piatke z plusem jestesmy z wizyt bardzo zadowoleni pozdrawiamy z Sycylii moj kontakt na facebooku nonna1@wp.pl haslo krokodyl
Opinia dodana przez: Halina Rybak Maltese

Katarzyna Chłopik

Krzemieniecka 4 lok. 4
45-401 Opole

Polecam pania dr.godna zaufania pełen profesjonalizm umie słuchać pacjenta wgl wspaniała osoba;) wizyta w jej gabinecie jest relaksem a nie karą;)
Opinia dodana przez: iwona

lek. dent. Katarzyna Kosatka

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor. Trafiłam do gabinetu z dosyć brzydkim defektem estetycznym: złamany ząb z przodu, wielokrotnie nadlewany, przebarwiony i strasznie brzydki - po prostu moja zmora od lat. Pani dentystka powiedziała, że spróbuje coś zmienić i że są teraz nowsze metody i naprawdę dobre materiały. I okazało się,że można było mój ząbek tak naprawić, żebym nareszcie mogła się promiennie uśmiechać do wszystkich (co nieustannie czynię:-)).

Magdalena Kacprzyk

Staniszewski Dent
Zakładowa 64; Zakładowa 84
95-040 Łódź

Idealna specjalistka .Super podejscie do pacjeta,sympatyczna z niecierpliwosia czekam na jej powrot do pracy :)
Opinia dodana przez: admin

lek. dent. Sylwia Minorowska

Indywidualna Praktyka Stomatolgiczna
Rozdroże 21B/1
30-361 Kraków

Jeden z niewielu gabinetów lekarskich gdzie jest tak miła i solidna dentystka. Z ciekawostek i zarazem chyba zalet to dentystka sama robi wszystko, łącznie z przygotowaniem materiałów. Był to dla mnie szok ale patrząc na jakość wykonanej usługi uważam że to zaleta, asystentka nie zawsze przygotuje dobrze materiał i koniec końców trzeba szukać kogo innego. Tutaj wszystko jest na najwyższym poziomie a zabiegi są bezbolesne !!!!
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

www JJO Stomatologia.pl - specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wrocław ul Partyzantów 21
Wrocław

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj

lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19
44-200 Rybnik

Bardzo Polecam Panią Doktor ! Zęby już lecze u niej kilka lat, zawsze delikatna i precyzyjna, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo lubi swoją pracę a to niestety w środowisku lekarzy rzadko się spotyka. Jesli chodzi o koszty to nie są z sufitu jak u niektórych dentystów.... Bardzo polecam !:)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Karolina Wolnik-Płoszaj

NZOZ Eurodent
ulica Katowicka 77 D
61-131 Poznań

Witam, Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-))) Niesamowite podejście do pacjenta,!!! profesjonalizm!!! plus serce ipełne zaangażowanie, cierpliwość na maksa, wytłumaczenie od a do z. Rewelacja!!!! Szkoda ze na tak mało profesjonalistów z sercem w tej naszej służbie zdrowia się spotykamy. Pani Doktor...... urzekła mnie Pani swoim podejściem, cierpliwością i wiadomo profesjonalizmem. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Katarzyna Gruczyńska
Opinia dodana przez: Katarzyna
Najlepszy stomatolog w Sieradzu. Nie boi się wyzwań. Doskonały specjalista. Przemiły człowiek. Chodzę do pana dr Malinowskiego od prawie 30 lat. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Emilia

Marek Komar

Chirurg stomatolog

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Pan dr Marek Komar jest jednym z niewielu stomatologów do którego mam zaufanie. Leczył mi kilka zębów, a ostatnio miałam ekstrakcję, czego bardzo się bałam. Dostałam dobre znieczulenie i pomimo ciężkiego i dość długiego zabiegu nie bolało, pan dr profesjonalnie wykonał zabieg i dlatego nie musiałam nawet brać środków przeciwbólowych po ustąpieniu znieczulenia, prawie wcale nie bolało i nie było w ogóle opuchlizny. Polecam wizyty u dr Komara
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. stom. Magdalena Goc-Płytnik

Protetyk, Stomatolog

ulica Umultowska 37 A
61-614 Poznań

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Maciej Kawala

Protetyk, Stomatolog

DENTIN Stomatologia Specjalistyczne Praktyki Dentystyczne
ulica Szybka 3A
50-421 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . W nagłych przypadkach zawsze można liczyć na dra Kawalę. Nie zostawia pacjentów bez opieki na święta, weekendy. Jestem pacjentką od początku tworzenia gabinetu i zawsze wracam. Tutaj na pewno znajdę fachową pomoc. Pacjentką z Wrocławia. DZIĘKUJĘ DOKTORZE

lek. dent. Magdalena Orłowska-Krupa

Gabinet Laryngologiczny
Semaforowa 83 / U2
52-121 Wrocław

Chodzę do mf. dent ze swoim 5 letnim synkiem i od pierwszej wizyty nie było żadnych problemów. Synek z natury jest bardzo nieufny i boi się każdej wizyty u lekarza, a tu proszę, za pierwszym razem otworzył buzię i dał sobie zrobić przegląd. Pani doktor jest super!!! Nie wiem jak to robi, ale ma świetne podejście do maluchów, nie każdy dentysta ma aż tyle cierpliwości do dzieci. Arek ma założone ...
Opinia dodana przez: Sandra

dr Agnieszka Weresińska

Prywatny Gabinet Dentystyczny
ul. Jasna 17c
09-400 Płock

Pełen profesjonalizm, życzliwość ,cierpliwość POLECAM!!! Umiarkowane ceny co w obecnym czasie bardzo ważne szczególnie dla emerytki😊
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Turlej

lek. dent. Katarzyna Turlej

CDC CRACOW DENTAL CENTRE
ul. Rydlówka 19/LU09
30-363 Kraków

Wspaniały Lekarz!! Zgłosiłam się do Pani doktor żeby odzyskać pewność siebie. Zbyt pochopnie dałam sobie usunąć zęba, miałam źle przeprowadzone leczenia kanałowe. Pani doktor na wizycie konsultacyjnej zaproponowała dwa warianty leczenia uwzględniające korony i licówki lub same korony. Podczas realizacji planu leczenia czyli od etapu 1 nazwanego przez panią dr wyprowadzeniem (leczenie wypełnień, powtórne leczenie kanałowe) przeszliśmy do etapu protetycznego korony + licówki :) mój uśmiech jest nieziemski, piękny i ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Bartosz Świątnicki

Chirurg stomatolog

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Najlepszy chirurg na jakiego mogłam trafić! Pełen profesjonalizm, Pan doktor wykazuje silne zaangażowanie względem powierzonych mu obowiązków. Przede wszystkim ma indywidualne podejście do pacjenta. Widać, że zależy mu na pacjencie i jego dobrze. Naprawdę przesympatyczny i bardzo „ludzki” lekarz.
Opinia dodana przez: A.K

lek. dent. Jakub Kucharczyk

Śródmiejska 32 lok. 3
62-800 Kalisz

Pan doktor bardzo uprzejmy ,uspokoił mnie przed wizytą bo okropnie się boje dentystów . Wszystko wytłumaczył i powiedział na czym będzie polegać zabieg . Ząb wyrwany bez bólu ,jestem bardzo zadowolony z wizyty z czystym sumieniem polecam .
Opinia dodana przez: Daniel