Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Tomasz Chyb

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ul. Uniwersytecka 1
02-036 Warszawa

Pan Tomasz to wspaniały Lekarz ,pełen empatii z profesjonalnym podejściem. Moim zdaniem to perfekcjonista .
Opinia dodana przez: Sylwester

lek. dent. Krystyna Augustyniak

Grójecka 60 lok. 19
02-344 Warszawa

Pani doktor jest niezwkle serdeczna, rzetelna i jest poprostu wspaniałą, inteligentną osobą, u której nie tylko moną wyleczyć ząb, ale z którą można pogadać o życiu;)_ (choć jak to bywa u dentysty ona więcej mówi;)))

dr Aleksandra Gabren-Syller

Medycyna estetyczna, Stomatolog

ADENTIS Aleksandra Gabren-Syller
Surowieckiego 8, lok. U 802
02-785 Warszawa

Świetny fachowiec, umie wszystko wytłumaczyć, bardzo kontaktowa i sympatyczna. Ma bardzo pewną rękę i jest estetką, co jest dla mnie ważne bo zęby mi zrobiła jedynki na 100%. Są bardzo ładnie i precyzyjnie wykonane. Pani jest arcymistrzem w swojej sztuce. Odwiedziłem w życiu ze dwudziestu dentystów i ją bym postawił na pierwszym miejscu. Gabinet sterylny, przyjemnie wystrojony, komputer przed fotelem i pani doktor może pokazać wizualizację trójwymiarową co i jak ...

lek. dent. Bożena Choynowska-Grzywacz

Mediva
Sienna 86/84
00-815 Warszawa

Długo szukałem dobrego dentysty. Trafilem do Pani Bożeny i jestem w 100% zadowolony. Zęby wyleczone bezboleśnie i bardzo sprawnie. Dzięki Pani Bożenie strach przed wizytą u dentysty odszedł w niepamięć. Atmosfera bardzo miła, personel wspaniały i uprzejmy:) Wiem, że dentysty już na pewno nie zmienię. polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Przemysław Sundman

Medens
Chocimska 33 m. 1
00-791 Warszawa

Trafiłam do tego gabinetu przypadkiem, kilka lat temu. Pełen profesjonalizm, wizyta punktualnie co do minuty, podejście do pacjenta naprawdę godne pochwały, czułam się mile widziana i zrozumiana (miałam dużo pytań, ale na każde otrzymałam wyczerpującą odpowiedź) - od tego czasu jestem stałą pacjentką.
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Andrzej Kołciuk

STOMATOLOGIA PROTETYKA
ul. Posejdona 7
01-497 Warszawa

Uwaga! ten Pan lekarz jest bardzo mily i przystojny 🙈 A teraz kilka szczerych slow dla ktorych bardzo go polecam. Od dziecka panicznie boje sie dentysty i to byl pierwszy raz kiedy wyszlam z gabinetu i pamietam co sie dzialo bo pan dr stworzyl taka atmosfere ze nie zdazylam zaczac panikowac i ze stresu pozapominac a robil mi dosyc wymagajacy zabieg 🤷‍♀️ Druga sprawa to to ze jest mega profesjonalny, ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Tomasz Kędziorek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lecznica Stomatologiczna Małgorzata i Tomasz Kędziorek
Pasaż Ursynowski 11 lok.14
02-784 Warszawa

Najlepszy dentysta jakiego spotkałem. Jeśli stać Cię, zdecydowanie polecam. Oczywiście kogoś może wkurzyć, że wizyta kontrolna (10 minut pracy) kosztuje 50 złotych i wszystko inne jest naprawdę drogie (nawet w wawie można mieć 30%-40% taniej), ale za to mamy niesamowity profesjonalizm, absolutny brak bólu - można zasnąć na fotelu. Wadą są też dość odległe terminy, ale to raczej świadczy o tym, że pan Tomasz ma po prostu dużo klientów :).

lekarz Renata Koprowska

Stomatolog dziecięcy

Centrum Medyczne MAVIT Ambulatorium nr 1 w Warszawie
Podleśna 61
01-673 Warszawa

Bardzo sympatyczna, ale konkretna i nie owijaca w bawełne. SUper podejscie do dzieciaków. Moja corka zaczeła chodizc do niej jak miła 9 mies a teraz jako czterolatek nie moze doeczekac sie wizyty. Wszytskie melczaki zdrowe.... Z synkiem tez chodzimy do Pani dr i jestesmy bardzo zadowoleni.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

Stomatolog, Ortodonta

Lekarz Dentysta Joanna Pepperell
Ul. Złota
Warszawa

Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktor jest rzeczowa, dokładna i daje ogromną dawkę spokoju podczas wykonywania zabiegów.
Opinia dodana przez: Mikołaj

dr Aleksandra Samborska

Lecznica Stomatologiczna Gocław
Fieldorfa 5
03-984 Warszawa

Lekarz na piątkę, co ja mówię - dziesiątkę!!! Lepiej nie nie mogłam trafić: spokój, przemiła atmosfera, pełne życzliwości i profesjonalizmu podejście do ledwie zipiącej z bólu i przerażenia pacjentki. Cieszę się, że są jeszcze w naszym kraju tacy lekarze i to w nieodpłatnej słuzbie zdrowia.

lek. dent. Rafał Zawadzki

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Ardental
00-547 Warszawa

kompetentny, sympatyczny dentysta. Jestem klientką od lat, zawsze wychodzę zadowolona.
jest dokładna i przesympatyczna bałem się iść do stomatologa a teraz wreście nabrałem odwagi i leczę moje chore zęby

lek. dent. Ewa Karolak

Media Plus Stomatologia
Pruszkowska 4d
02-118 Warszawa

Doskonale wytłumaczono mi plan wizyt, jaki jest potrzebny zakres pracy i ich koszt. Mimo mojego podejścia zostałem uspokojony, dlatego na pewno jeszcze będę korzystał z usług.

lek. dent. Katarzyna Kornatowska

Ortodonta, Stomatolog

Dentistica
Jana PawłaII 61B lok.247
01-031 Warszawa

Jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia! Swoją wiedze i praktyke lekarska umiejetnie wykorzystuje w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: ewelek2012

lek. dent. Małgorzata Gryszkiewicz

Poradnia Stomatologiczna Q-dent Wola
SKIERNIEWICKA 21/6
01-230 Warszawa

Profesjonalna, dokładna z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych :) I ten spokój, opanowanie i szczery, ciepły uśmiech. Dzięki doktor Gryszkiewicz wizyta na fotelu stomatologicznym nie jest wcale traumatyczna. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Kamil Abed

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Gołuchowska 7 lok. 40
01-485 Warszawa

Leczę się u Pana Kamila od lat wraz z rodziną. Potwierdzam opinię poprzedników. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Darek

lek. dent. Renata Szcześniak-Kącikowska

Samarytanka 25b
03-592 Warszawa

Najlepsza stomatolog, która leczy całą moją rodzinę. Zęby leczone bez znieczulenia co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Spokojna , sympatyczna, profesjonalna, polecam zdecydowanie Panią Doktor
Opinia dodana przez: Marta

Anna Sarara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3
01-114 Warszawa

U Pani Doktor odbyłem 3 wizyty i podczas ŻADNEJ z nich,nie odczułem ani grama bólu,choć podczas 2, nie zastosowano znieczulenia.A w trakcie zastrzyku ze znieczuleniem,nie poczułem nawet ukłucia !.Taka sytuacja zdarzyła mi się PIERWSZY RAZ ! podczas mojego 55-cio letniego życia,a zęby mam słabe,wymagające częstych wizyt u dentysty.Dodatkowo Pani Doktor Anna jest sympatyczna i z poczuciem humoru.Lekarz GODNY POLECENIA !...
Opinia dodana przez: Wojciech Sienkiewicz

lek. dent. Hanna Zwierzchowska

Stomatolog, Ortodonta

Niemcewicza 26
02-306 Warszawa

Genialna dobra Kobieta :) profesjonalna lekarz z sercem żyrafy - zawsze wysłucha i pomoże :) Bogu dzięki za p.Hannę, jej dobre serce, jej talenty, których nie marnuje. Boże, mój Panie, błogosław jej w każdym aspekcie życia, prowadź ją swoimi ścieżkami, by mogła świecić Twoim światłem!
Opinia dodana przez: Renata

Joanna Dobek

Rakowiecka 39 lok.2
Warszawa

Zgadzam się z poprzednim wpisem w 100%. To najlepsza dentysta u jakiej miałem okazje leczyć zęby. Polecam