Lekarze Szczecin

lek. dent. Rafał Drebot

Gen. Langiewicza Mariana 15/2
70-263 Szczecin

5 gwiazdek to za mało. POLECAM Z CALEGO SERCA DOKTORA. Implanty sie przyjęły odzyskalam piekny usmiech
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Elżbieta Gadowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1

Ortodonta, Stomatolog

KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU Katarzyna Jamroszczyk
Niemcewicza 24A
Szczecin

Po ponad 2 latach ściągnęłam aparat ortodontyczny. Efekt przerósł moje oczekiwania. Pani Katarzyna cechuje się niezwykłą precyzją, czuć że posiada fach w rękach. Czytałam wiele opinii, że ściąganie aparatu nie jest przyjemne itp. Nic bardziej mylnego, wystarczy trafić na odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu. Zęby wyglądają przepięknie, wszystko zostało dokładnie dopracowane. Jedyne zarzuty miałam do asystentki Pani doktor, która wprowadzała nerwową atmosferę w gabinecie i podchodziła do pacjenta bardzo nieuważnie ...
Opinia dodana przez: Ilona
Najlepszy pediatra na świecie! Rzeteny, stale pogłębiający swoją wiedzę, empatyczny, z niespotykanym podejściem do małego pacjenta. Rzetelność i profesjonalizm Oana Doktora powoduje, że rodzic czuje się bezpieczny o swoje dziecko i naprawdę zaopiekowany. Usg na miejscu w gabinecie, szczegółowy wywiad i niesamowita atmosfera podczas każdej wizyty sprawia, że nigdy nie zamienię Dr Wysieckiego na nikogo innego. Polecam z całego serca. Od 5 lat niezastąpiony! Dziękuję, że są tacy ludzie, jak ...
Opinia dodana przez: Paulina
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lekarz Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin

Przemiła, kompetentna, rzeczowa. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Kasi. Pani doktor jest nie tylko świetnym fachowcem, ale także miłą, kontaktową, wzbudzającą zaufanie osobą.
Opinia dodana przez: Afrodyta

dr n. med. Tomasz Zimoń

Pediatra, Wizyty domowe

Wizyty domowe Tomasz Zimoń
Szczecin

Bardzo dziękuję za Pana zaangażowanie w czasie leczenia mojej córki podczas pobytu w szpitalu w Goleniowie pełen profesjonalizm oraz duże doświadczenie
Opinia dodana przez: Kasia Gajewska

prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Najlepszy lekarz jakiego znam.. Kontretny, z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym. Wszystko dokładnie tłumaczy. Do tego super humor. Polecam z całego serca..
Opinia dodana przez: Elżbieta H.

dr n. med. Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin

Długo szukałam dobrego ginekologa. Do p. Katarzyny trafiłam przez przypadek, po bólu spowodowanym torbielami na jajnikach. Pierwsza wizyta była prywatna, kolejne państwowe- p.doktor traktowała mnie identycznie. Prowadziła moje dwie ciąże. Odpowiada na wszystkie pytania, jest serdeczna, pełna empatii, delikatna, każdą pacjentkę traktuje wyjątkowo, poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Jeśli zdecyduję się na trzecie dziecko z pewnością będzie p.Strojny będzie prowadzić moją ciążę, ponieważ mam do niej pełne zaufanie. Najlepszym ...
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Ortopeda
                                       dr Paweł Bąk

dr Paweł Bąk

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Cieszę się, że miałam okazję operować stopy u dr Bąka. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za wysoki profesjonalizm. Dr Bąk jest świetny lekarz, uprzejmą, taktowną i uważną osobą, która bardzo dobrze traktuje pacjentów. Szczerze polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Sławomir Świderski

gabinet
Ostrawicka 12A
71-129 Szczecin

W swoim życiu odwiedziłam już kilku różnych ginekologów, w tym bardzo cenionych w Szczecinie, jednak dopiero teraz jestem w pełni zadowolona z wizyt u dr Świderskiego: kompetentny, dający komfort zarówno fizycznym jak i psychiczny, rzeczowy, Świetny kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy. Miałam dramatyczne przejścia, potrafił zadzwonić do mnie z urlopu w weekend i doradzić. Gorąco polecam

dr n. med. Katarzyna Lubińska

Ortodonta, Stomatolog

Lubińska Stomatologia Ortodoncja
Mazurska 3/1
70-424 Szczecin

Pani Doktor bardzo kompetentna. To pierwsza ortodontka, która podeszła do mojej sprawy z zupełnie innym podejściem. Rozpoczęcie leczenia bardzo rzeczowo opisane, Pani Doktor świetnie tłumaczy jakie będą postępy i czego się spodziewać. Polecam z czystym sumieniem, to pierwszy ortodonta, który chce faktyczynie pomóc, a nie odsyła mnie z kwitkiem!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Jerzy Łokociejewski

ulica Rydla 18
70-783 Szczecin

Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże. Korzystałam z wizyt w poradni przy szpitalu. Zawsze było tam dużo pacjentek, ponieważ Pan Doktor cieszy się wspaniałą opinią. Podziwiam Pana Doktora, że mimo tak wielkiej liczby pacjentek nie czuło się z Jego strony zniecierpliwienia i pośpiechu. Pan Doktor był bardzo uprzejmy i niesamowicie cierpliwy podczas każdej wizyty. Podczas ostatniej ciąży miałam problemy zdrowotne i w związku z tym bałam się porodu. Jednak po ...

lekarz Małgorzata Radkowska

Pulmonolog, Pediatra

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu

lekarz Bernard Piotuch

Potulicka 33/6
70-234 Szczecin

09.01.2024 Pan dr Bernard Piotuch operował mój prawy nadgarstek - śródręcze, z rozpoznanymi rozległymi zmianami zwyrodnieniowymi (m.in. zapalenie kaletki maziowej). Dzięki Jego umiejętnościom pedagogicznym, dobremu wytłumaczeniu o co chodzi w zabiegu, szedłem nań ze strachem, ale i z pełnym zaufaniem do lekarza. Artrotomia przebiegła gładko, IMO, a sam zabieg i okres po nim przebiegły bez zakłóceń. Usunięta została kość wielokątna większa, przeprowadzono osteoplastykę podstawy i kości śródręcza oraz plastykę hamakową, ...
Opinia dodana przez: Wiesław

lek. med. Agnieszka Szczerkowska

Internista, Endokrynolog

Przychodnia
ul. Ledóchowskiego 16
Szczecin

Bardzo miła pani doktor,po raz pierwszy miałam robione tak długo USG,bardzo zaangażowana w mój przypadek, bardzo dużo pytań,a także i odpowiedzi.Lekarz z powołania,oby więcej takich było.
Opinia dodana przez: Marzena Pancyk

dr n. med. Andrzej Dałek

Laryngolog

Boguchwały 2d lok.5
Szczecin

Jestem po konchoplastyce. Zabieg przebiegł rewelacyjnie. Doktor z ogromnym doświadczeniem i super podejściem do pacjenta. Gorąco polecam tego doktora.
Opinia dodana przez: Grzegorz