Lekarze Szczecin

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

lekarz Igor Frulenko

Urolog

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Jeśli ktoś szuka dobrego urologa to z czystym sumieniem polecam pana doktora Igora Frulenko. Świetny lekarz,konkretny, rzetelny i pomocny . Wizyta na której profesjonalnie i szczegółowo przeprowadzony wywiad . Po konsultacji wszystko dokładnie wytłumaczone i zaproponowane konkretne leczenie. Jestem pod wrażeniem zarówno profesjonalizmu pana doktora,jak też życzliwego podejście do mnie jako pacjentki. Życzę sobie i innym pacjentom jak najwięcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Marzena Waszyńska

lekarz Rafał Bielawski

Sadowskiego 1 A/7
71-213 Szczecin

Lekarz z powołania, oddany pacjentowi, potrafi słuchać i tłumaczyć, troszczy się o pacjenta. Stawia trafne diagnozy, ale nie udaje ,że wie wszystko. To sztuka, przyznać się ,że nie wie się wszytskiego i pytać innych kolegów. Potrafi przyjąć po godzinach, dzwoni do pacjenta do szpitala, by dowiedzieć jak się czuje. Jestem pod wrażeniem> dawno nie spotklałam się z takim lekarzem pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: aga

dr n. med. Jerzy Szyndel

Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Laser
Batalionów Chłopskich 49a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. W zeszłym tygodniu odwiedziłem gabinet doktora Jerzego. Miałem do usuniecia górną piątkę. W tle słyszałem swoją ulubioną rockową muzykę, i to już mnie odprężało i dawało dużo spokoju... Przed zabiegiem lekarz dokładnie wszystko wytłumaczył, co bedzie robił i nie ukrywam że po rozmowie było mniej stresu. Po wszystkim tak naprawde można szybko zapomnieć, bo w moim przypadku nie było ani dnia z bólem. Teraz czekam tylko na ...
Opinia dodana przez: Darek

dr n. med. Rafal Ucinski

Chirurg onkolog

zachodnopomorskie centrum onkologiczne
Szczecin

Poznać w trudnych chwilach TAKIEGO CZŁOWIEKA i być pod opieką TAKIEGO LEKARZA to szczęście i zaszczyt. Jego podejście do pacjenta, ogromna życzliwość,cierpliwość i opanowanie, takt i kultura osobista wzbudzają zaufanie i dają poczucie bezpieczeństwa a kompetencje, które posiada pozwalają patrzeć w przyszłość optymistycznie. Polecam

lekarz Anna Korlatowicz-Bilar

HAHS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Felczaka 10
71-417 Szczecin

Pani Doktor, jako pierwsza uwierzyła że moje dziecko cierpi. Zjeździliśmy Łódź, Poznań, część Szczecina, Gorzów. Profesorów odwiedzaliśmy kilku w miesiącu. Każdy twierdził, że to normalne i tak chorego dziecka. A dziecko płakało całe dnie i noce. " To płacz neurologiczny". Pani Doktor po dwóch i pół roku podawania bez przerwy leków przeciwbólowych, wyprowadziła mi dziecko. Obecnie synek nie płacze, śmieje się w końcu i nie bierze żadnych leków przeciwbólowych. Dr ...
Opinia dodana przez: Ula

dr n. med. Piotr Hajdasz

ENGEL & HAJDASZ
5 Lipca 3/1
70-374 Szczecin

Co tu dużo pisać - idealny ginekolog dla każdej kobiety, żaden inny nie wzbudził tak mojego zaufania i mi nie pomógł. Wizyta nie jest tania, ale warta tych pieniędzy. Przy każdej wizycie nie szkoda mi tych pieniędzy wydanych. A i w ciąży całe 9 m chodziłam do dr Piotra i chodzę nadal i przed ciążą też.

lekarz Marcin Borta

HIRCHY Stomatologia
Rynek Nowy 1/2
70-533 Szczecin

Chyba jedyny naprawdę kompetentny i uczciwy stomatolog, na jakiego trafiłam po wielu nieudanych wizytach w prywatnych gabinetach, w których, mówiąc wprost, naciąganie i „leczenie” zdrowych zębów to norma. Sama trafiłam tu z polecenia i polecam każdemu z czystym sumieniem.

dr Mieczysław Chruściel

Szafera 190
71-245 Szczecin

Dziś takich lekarzy jest coraz mniej ,którzy poświęcają swoim pacjentom odpowiednia dużo czasu,tłumaczą chorobę,przede wszystkim leczą ze skutkiem, wzbudzają zaufanie-polecam.
Opinia dodana przez: lisbona

dr n. med. Krzysztof Szmatłoch

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Jest to pierwszy lekarz, który pytał i chciał wysłuchać wykorzystując moje odczucia do postawienia diagnozy. Wytłumaczył jasno i prostym językiem wszystko to, co w tym momęcie mogłam zrozumieć. Z gabinet wyszłam spokojna choć diagnoza była pesymistyczna. Dziękuję bardzo, że nie zostałam potraktowana jak przypadek. Po prostu widział we mnie człowieka. Raz jeszcze dziękuję. Pozdrawiam Pana Doktora. P.S. Była to moja pierwsza wizyta, nie ostatnia, cieszę się, że trafiłam do tego ...

lekarz Hanna Płodowska

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Jestem pod jej opieką już 14 lat - zawsze fachowo trafiała w moje potrzeby czy obawy - nigdy bez zbędnej paniki - nie czułam, że coś może być nie tak, gdy mogło być. Prowadziła moje dwie ciąże - przy pierwszej, jeszcze pracowała w szpitalu, gdzie rodziłam - została ze mną przy porodzie ponad swój czas pracy. Szczerze polecam.

dr n. med. Izabela Bałszan-Kowalska

Endokrynolog

Prawobrzeże-Medyk
Szczecin k. Napierskiego 6c
Szczecin

Takich lekarzy już nie ma wielu, bez problemu kontaktuję się z Panią doktor zza granicy. Zawsze szybko i kompetentnie udziela mi porad i dzięki temu wiem, że jestem w najlepszych rękach. Wierzę, że dzięki jej pomocy będę mogła zajść w ciążę:)
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Bożena Jachimiak

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

Magnolia
Klonowica 34/1
Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Ludzkie podejście do pacjenta. Pani doktor jest ciepłą , miłą osoba wzbudzjaca zaufanie
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Krystyna Sumera-Zygmunt

Duńska 33a
71-795 Szczecin

To jest moja pierwsza ciąża i oczywiście straszna panika o córcię. Jestem strasznym nerwusem i to też daje swoje. Lekarkę naprawdę polecam skoro ma do mnie cierpliwość to do innych na pewno. Bardzo dobrze i delikatnie bada, potrafi wytłumaczyć i uspokoić.

dr n. med. Anna Sałacka

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin

Leczymy się u pani doktor od wielu lat, to jest od chwili powstania Przychodni Rodzinnej na ul.Podgórnej.Profesjonalistka o świetnej pamięci.Pamięta o przypadłościach swoich pacjentów i stawia rzeczowe, kompetentne diagnozy. Solidna i uczynna.Szanujemy i podziwiamy naszą Rodzinną Panią Doktor. KD
Opinia dodana przez: Kamila
Uwazam ze jest swietnym lekarzem specjalista, przy tym bardzo uprzejmym. Nigdy mnie nie zawiodl, warty polecenia wszystkim marynarzom i nietylko dlatego Pana Doktora polecam goraco!
Opinia dodana przez: Mariusz Czemarmazowicz

Tomasz Cegielski

Stomatologia Na Podzamczu
Wielka Odrzańska 31B
70-535 Szczecin

Bardzo dobry dentysta, żadnych komplikacji. Polecam bo warto, następnym razem też przyjdę do niego :)
Opinia dodana przez: malutka

lekarz Grzegorz Pałasz

Czeremchowa 2
Szczecin

Wspaniały, cudowny i cierpliwy lekarz. Prowadził dwie moje ciąże, usg wykonywał bardzo dokładnie. Rozwiewal wszystkie wątpliwości i wszystko tłumaczył. Najlepszy!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Adam Żółkiewicz

Ortopeda, Traumatolog

Szczecin

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy. Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu. Agnieszka Demska

lekarz Witold Szostak

Dermatolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

bardzo kompetentny dermatolog, na bierząco zewszystkimi nowościami, leczenie zawsze skuteczne