Lekarze Szczecin

Grzegorz Stoma

Szczecin

Wspaniały lekarz chirurg.. nadzwyczaj empatyczny i ludzki.Pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem.Dziękuję Panie doktorze...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Wiesław Sobczyk

Neurolog

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Wspaniały człowiek i lekarz. Gdyby nie On, to bym już nie chodziła. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu i do każdego pacjenta podchodzi z sercem.

dr n. med. Ryszard Bedner

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Pan doktor jest świetnym lekarzem z niesamowitym doświadczeniem i praktyką. Szczególne ciepłe i zaangażowane podejście do pacjenta.

lekarz Małgorzata Rozpara-Wyrębska

Psychiatra dziecięcy

NZOZ "Zdroje"
Szczecin

Bardzo przyjemna kobieta. Lubię z nią rozmawiać. Bardzo uprzejma i życzliwa. Polecam każdemu i życzę każdemu takiego lekarza.

dr n. med. Anita Huryń

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Esteticon – Centrum Dermatologii
Jagiellońska 77
70-364 Szczecin

byłam u Pani Doktor z Babcią. Babcia jest w bardzo podeszłym wieku - Pani Doktor uprzejmie i cierpliwie wysłuchała babci dolegliwości i leczenie, które zastosowała, pozwoliło zakończyć Babci długie zmagania z chorobą. Gorąco polecam tego specjalistę!

lekarz Małgorzata Hebel

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Bardzo dobry , kompetentny lekarz, Leczę się u Pani Hebel od wielu lat na rzadką chorobę ( sarkoidoza)
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Adrian Borawski

NZOZ Reumatologia
Szczecin, Emilii Plater 13
Szczecin

Dziś miałam rwaną 8semkę i z wielką satysfakcją wyszłam z gabinetu:) Panicznie boje się dentystów.. Ale Pan Adrian swym zabójczym humorem i genialnym podejściem jakoś dał radę wytrzymać z panicznie bojącą się pacjentkom:)
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Beata Maj-Sojka

ulica Ostrawicka 18
71-337 Szczecin

Dr Beata jest lekarzem stomatologiem z powołania; z takim darem urodziła się, a na uczelni go medycznie rozwinęła. Leczy zęby bezboleśnie, prezentując wysoką i optymistyczną kulturę osobistą, jaką dziś trudno znajduje się wśród ludzi. Jestem jej wdzięczny, że jest - niczym Pogotowie Dentystyczne - spiesząc z uśmierzającą pomocą bóle zębów, zawsze skutecznie. Inni pacjenci też są zachwyceni jej wiedzą i doświadczeniem stomatologicznym, choć nie okazują tego w internetowych opiniach. Oby ...
Opinia dodana przez: red. Bogdan N.

lek. dent. Wacław Brzoza

Prywatny Gabinet Lekarski
Dunikowskiego 6 lok. 214
70-123 Szczecin

Polecam,lekarz wyjątkowo sympatyczny,godny zaufania,uprzejmy,kompleksowo podchodzi do choroby i leczenia.

lekarz Marcin Zielonka

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Lekarz godny polecenia!Oby wszyscy lekarze podchodziliby tak do pacjenta.Niesamowicie kompetentny i sympatyczny. Z przyjemnością chodzę do pana doktora. Teraz mój synek także jest pacjentem. ;)
Opinia dodana przez: jovial79

lekarz Paweł Andersz

71-670 Szczecin

Wszystkich poszukujących lekarza stomatologa, w tym protetyka / implantoprotetyka, z problemami "zgrzytania zębami", leczenia kanałowego w tym również pod mikroskopem, ,chcących być obsłużonym szybko,sprawnie, profesjonalnie , przez osobę zdobywającą najnowsze światowe bezcenne informacje w zakresie leczenia, na najwyższym poziomie - serdecznie polecam. dawno nie spotkałam lekarza , który posiada tak dużo empatii. polecam.
Troskliwa i serdeczna Pani doktor.

lekarz Małgorzata Śmiarowska

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Bardzo dobra Pani Doktor , od kilku może nawet i od kilkunastu lat pomaga mojej mamie , i mama jest bardzo , ale to bardzo zadowolona z konsultacji z Panią Doktor. Lekarz naprawdę godny polecenia. Pani nie patrzy na zegarek a pacjenta potrafi diagnozować nawet jak trzeba to i 2 godziny . Świetny kontakt poprzez SMS . Dużo zdrówka życzę Pani - jest Pani najmilszym i najdokładniejszym lekarzem jakiego przez ...
Opinia dodana przez: LESZEK

dr Paweł Ziętek

SPSK NR 1
SZCZECIN UNI LUBELSKIEJ
71-252 Szczecin

Poza kryteriami opisanymi w "wystaw opinię" lekarz o wysokim stopniu empatii, słowny, o wysokiej kulturze osobistej i wyczuwalnej zgodności wykonywanego zawodu z powołaniem. Jestem bez mała trzy lata po operacji biodra i wszystko jest w należytym porządku.
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Andrzej Pieleszek

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

bardzo dobry lekarz.Polecam kazdej pacjentce.bada, pyta,interesuje sie, odpowiada, kompetentny

lekarz Maria Kośmider

RTG, Ginekolog położnik

Pl. Lotników 1/1
Szczecin

Bardzo dobry ginekolog, super delikatna, naprawdę warto się u niej leczyć.

dr Magdalena Skała

Radiolog, USG

Dom Lekarski
ul. Boh. Warszawy 42
71-342 Szczecin

Coz mozna powiedziec. Nie dosc, ze bardzo kompetentna osoba, to przy tym jeszcze mila i absorbujaca - mam na mysli sympatyczna :) Polecam!!! Tomek

lekarz Michał Falco

Radioterapeuta

Gabinet Neurocgirurgiczny
Czeska 6
71-780 Szczecin

Od 4,5 roku jestem pacjentką dr. Falco. Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam akurat na tego lekarza. Kompetentny, uprzejmy, spokojny,, z dużą kulturą osobistą., Potrafi wyjaśnić wątpliwości pacjenta. Po prostu świetny lekarz. Chciałabym aby w dzisiejszych czasach było więcej takich empatycznych lekarzy.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Seweryn Totoń

Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień
Adama Mickiewicza 128
71-140 Szczecin

Komunikacja z pacjentem na wysokim poziomie. Warsztat i doświadczenie godne polecenia. Jestem pełna zaufania do lekarza i zadowolona z leczeniat. Od pierwszej wizyty jestem przekonana, że wybór Seweryna Totonia był bardzo dobrym wyborem. Zależy mu na zadowoleniu pacjentów, a jako beneficjentka usług i kobieta, której zależy na nienagannym uśmiechu, zwracam uwagę na szczegóły. Ocena może wysoka, ale jest subiektywna 😊
Opinia dodana przez: Pacjentka medicover

dr n. med. Henryk Mazurkiewicz

Ortopeda, Traumatolog

ks. Skargi 5
71-420 Szczecin

wyleczył mnie z kilku dolegliwosci /złamany kręgosłup,lwy kulszowej,problemów z biodrem./mogłem po rehabilitacji obyć sie bez operacji.