Lekarze Urolog dziecięcy

lekarz Jacek Zdanowicz

ulica Barlickiego 1
44-100 Gliwice

Witam. Bardzo źle zrobiłem, że przed pierwszą wizytą przeczytałem niektóre zamieszczone tu oceny i opinie na temat Pana dr Zdanowicza. Bałem się, że niektóre z nich się sprawdzą i że wizyta ta będzie wielkim rozczarowaniem, było jednak bardzo dobrze!!! Miły, uprzejmy, konkretny, fachowiec. W jednej ze wcześniejszych opinii ktoś skarżył się, że Pan dr był zbyt konkretny, cytuje: "...słucham? ja na to troche zmyty bo myślałem, że może jakieś oględziny ...
Opinia dodana przez: spiku

dr n. med. Jerzy Siekiera

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Dr. Jerzy Siekiera to bardzo kompetentny specjalista i wspaniały, dobry człowiek. Dzięki niemu żyje,gdyby nie on dzisiaj byłabym już bez obu nerek. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna i każdego dnia dziękuję Bogu,że postawił mi Pana na swojej drodze w tej trudnej chorobie. Dzięki Panu odzyskałam wiarę, że uda mi się jeszcze pożyć.Wszystkim znajomym Pana polecam i jeszcze nikt się nie zawiódł. Ogromny szacunek dla Pana osoby.
Opinia dodana przez: Monika Zdanewicz

lek. med. Janusz Sulisławski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Świetny specjalista, porządny wywiad, badanie przeprowadzone profesjonalnie, odpowiednia diagnoza, Dużo informacji dodatkowych o danym schorzeniu i innych w przyszłości. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Krzysztof Pol

ul. Noniewicza 48
Suwałki

Z całego serca chciałbym bardzo podziękować całemu zespołowi z Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, a szczególnie Panu ordynatorowi Krzysztofowi Pol. Pan doktor jest wspaniałym specjalistą, oddany swoim pacjentom. Uratował mi życie. W czasie mojego pobytu w szpitalu bardzo się o mnie troszczył. Polecam wszystkim wizytę u Pana doktora. Eugeniusz Ratyński
Opinia dodana przez: Eugeniusz Ratyński

lekarz Piotr Maciukiewicz

"OKULISTYKA" SPÓŁKA CYWILNA D.STEPCZENKO-JACH, M.KOCOWSKA JAMROŻY, R.WÓJCIK
ŻWIRKI I WIGURY 17
32-400 Myślenice

Chciałbym takich lekarzy jak ten spotykać w każdej sytuacji. Miałem wielokrotnie kontakt z Panem Doktorem jako pacjent.Były konsultacje, badania oraz operacje. Nawet po latach, i to bez zerkania w kartotekę, pamiętał jakie problemy zdrowotne miałem/mam jako pacjent i zawsze prezentował nie tylko fachowość, ale także uprzejmość. U niego czułem się nie kolejnym przypadkiem lecz człowiekiem. Według mnie wzór medyka!
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Konrad Dalmata

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Wyjątkowy lekarz godny polecenia. Kompetentny, odpowiedzialny, taktowny i miły. Posiada dużą wiedzę i praktyczne umiejętności. Dzięki niemu tj. leczeniu farmakologicznemu a następnie osobiście wykonanemu zabiegowi hirurgicznemu, bez żadnych powikłań odzyskałem zdrowie. Po zabiegu nie mam praktycznie żadnych ograniczeń. Obecnie dla mnie czas się cofnął, gdyż nie zażywam lekarstw i nie mam problemów urologicznych. Dziękuję! Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Witold

Dariusz Ratajczak

Urolog, Urolog dziecięcy

Bydgoszcz

Świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do dzieci. Pan doktor przyjął synka w trakcie trwania pandemii, gdzie inni lekarze odmawiali nam wizyty, a szpital odwołał zabieg. Pan doktor do dziś prowadzi przypadek synka, poprawa w zdrowiu jest ogromna, cały czas daje nam ogromne nadzieje na zupełne wyleczenie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że trafiliśmy na pana doktora :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Gerard Grotthus

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Super kontaktowy Facet.Bardzo konkretna rozmowa i diagnoza. Liczę na to , że tak będzie dalej. Czekam na termin w szpitalu
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Bożena Zapatka

Chirurg dziecięcy, Urolog

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor
Opinia dodana przez: matylda
Pan doktor zlecił szereg badań, postawił właściwa diagnozę, operacja przeprowadzona profesjonalnie, a po niej ZERO bólu. Minęlo już kilka lat i wszystko Ok. Oprócz tego dr bardzo cierpliwy i miły.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Kołosowski

MAMA i Ja
Rajska
Wrocław

wg mnie Rajska moja ulubiona przychodnia, komfortowo zbadali raka, którego nie mam. A mieć powinienem, bo pani z okienka czytała wyniki i coś tam przeczytała. Warto, bo w sumie nie potrzeba nic mówić.
Opinia dodana przez: Andrej - Agi

lekarz Andrzej Bartnicki

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Jestem pod opieką dra od 30 lat , nie narzekam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Marek Piotrowski

ul. Adama Mickiewicza 48
33-170 Tuchów

Świetny lekarz, bardzo sprawny w swoim fachu, troszczy się o pacjenta. Podczas zabiegu potrafi stworzyć pozytywną, przyjazną atmosferę.
Opinia dodana przez: Zbigniew

Robert Dobosz

Chirurg ogólny, Urolog

Jest ok, pełna profeska - polecam. Zdecydowany, skutecznie dobiera leki. W stosunku do pacjenta uprzejmy.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Imad Mohtar

Urolog, Urolog dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Jurasza
Bydgoszcz

Jestem pacjentem tego lekarza. Moze ktos tez? chcialbym poznac Wasze opinie na temat jego pracy i podejscia do pacjenta. pozdrawiam :)

prof. Konstanty Tukallo

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Przprowadzono u mnie zabieg chirurgiczny. Wszystko bylo jak najbardziej profesjonalne. Obsluga, podejscie do pacjenta itd. Problem pojawil sie po okolo roku czasu od zabiegu poniewaz dolegliwosc wrócila dodatkowo pojawil sie nowy problem ( konsultowane u innych lekarzy którzy stwierdzili "dlad w sztuce". Nie mam zalu za blad bo kazdy sie moze pomylic. Mam zal ze asysten pana profesora zwala wine na mnie za niedostosowanie sie do zalecen pozabiegowych co nie ...
Opinia dodana przez: 7agan

lekarz Mieczysław Ambrożuk

Bolesława Kominka 7
59-320 Polkowice

Bardzo kmpetentny, uprzejmy i skutecznie leczy. Ma praktykę w gabinetach lekarskich ale również pracuje w oddziale chirurgicznym. Posiada dużą wiedzę medyczną i doświadczenie zawodowe. Jest również dobrym diagnostą. Poświęca dużo czasu pacjentowi, podchodzi do każdego indywidualnie i rzeczowo. Ze spokojem tłumaczy przebieg choroby i terapii. Ważna jest też kompleksowość podejścia.
Opinia dodana przez: Krystyna
bardzo miły lekarz , spełnił moje oczekiwania

dr hab. n. med. Andrzej Jankowski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

ulica Radosna 10
60-593 Poznań

Witam :) Dr Jankowski uratował mi życie gdy mialam ok 5 lat :). Obecnie mam 38. Dziekuję :) Godny polecenia. Ogromna wiedza.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Andrzej Wrona

Ogrodowa 16
39-200 Dębica

Zabieg miałem (prywatnie) u dr. Wrony we wrześniu 2018 r. - usunięcie stulejki. Dr Wrona ma ogromną wiedzę, wszystko wytłumaczył co i jak. Ma także wielkie poczucie humoru :), króciutka historia: Oczywiście jak przyszedł dzień zabiegu byłem przerażony, (zresztą jestem takim panikarzem) ale dr Andrzej Wrona rozładował atmosferę momentalnie, gdy leżałem na stole zabiegowym zapytałem: Ja: Panie doktorze nic nie będę widział? Dr Wrona: Nie, nic nie będzie Pan widział ...
Opinia dodana przez: Greg