Lekarze Urolog dziecięcy

dr n. med. Maciej Strzyżowski

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

dziś mija rok jak pan doktor M. Strzyżowski mnie zoperował ( co do dnia- 29.04.2014), usuwanie kamieni nerkowych- bardzo dobry specjalista i człowiek , , konkretny -polecam i dzięki doktorze , do dziś nic nie boli ,jest dobrze
Opinia dodana przez: Krzysztof z Gorzowa Wlkp

dr hab. n. med. Eugeniusz Miękoś

al. kard. Wyszyńskiego 65
94-047 Łódź

Profesor dzieli chyba pacjentów na prywatnych i na NFZ.Zmiany terminów które sam dokonywał zrzuca na pacjenta. Najgorsze że nie dał zmiany do badania histopatologicznego. Nie polecam,niesympatyczny,na pytania odpowiada zdawkowo
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Michał Tkocz

Gabinet
Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Świetny, bardzo miły, kompetentny specjalista. Poświeca pacjentowi dużo uwagi i czasu. Znakomity lekarz. Polecam bardzo

lekarz Krzysztof Śmigaj

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz chirurg. Wszystko wytłumaczy, fachowe podejście ,zna się na swojej pracy i jest sympatyczny. Robił mi ESWL, następnie laparoskopowe rozbijanie laserem dużego kamienia w moczowodzie, oraz doradził dalsze postępowanie.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Urolog
                                       dr n. med. Adam Kwinta

dr n. med. Adam Kwinta

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
al. Pokoju 4 (Gabinet 47 - I piętro)
31-548 Kraków

świetny lekarz i jednocześnie rzeczowy i bardzo uprzejmy w obejściu człowiek, bardzo mi pomógł. Szczerze polecam Pana Doktora jako doskonałego fachowca. Dziękuję.
Opinia dodana przez: \\\\\\\\\\\\zbigniew

lekarz Jacek Krzyśpiak

Chirurg ogólny, Urolog

Ciechanów

Uratował mi życie. Co mam więcej dodać? Miałem raka. Leczył mnie tak, jak najbliższą sobie osobę. On mnie gonił, bym zrobił wszystkie badania na czas, wpisał mnie na operację w pierwsze możliwie wolne miejsce. Zdążył, a trzeba było się spieszyć. Wygrałem z rakiem.

dr n. med. Marek Wrona

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

beznadziejny lekarz zalezy mu tylko na wizytach kontrolnych co 3 miesiace, i szybkim badaniu jak najwiekszej liczby pacjentow

lekarz Piotr Pochwałowski

Gabinet urologiczny
Golghammera 10/22
33-100 Tarnów

SUPER DIAGNOSTA ,.KOMPETENTNY,efekt leczenia b.dobry,dziękuję P.DOKTORZE.Kompetencja,uprzejmość,delikatny sposób bycia to atuty dr.Piotra.Absolutnie polecam potrzebującym wizytę w gabinecie na ul.GOLDHAMMERA 10/22
Opinia dodana przez: ALEKSANDRA

lekarz Marek Chmieliński

Urolog

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
31-559 Kraków

Byłem u Doktora Chmielińskiego około 2 lata temu. Pamiętam powiedział, że wrócił dopiero z Niemiec. Jak dla mnie dla młodej osoby, był zupełnie nowym rodzajem lekarza, który jest uprzejmy, rozmawia ze mną wyczerpująco. Zdecydowałem się na drobny zabieg na "preputium", koszt z tego co pamiętam 300zł. Patrzyłem na wykonywany zabieg. Bardzo się niepokoiłem o efekty, ale wszystko było ok, wyglądało nieżle i gojenie przebiegło bez komplikacji. (niestety zrezygnowałem z kontrolnej ...

lekarz Jacek Kabziński

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Jest najlepszym urologiem. Uratował mi życie. Jestem Jemu dozgonnie wdzięczna. Teraz mogę żyć spokojnie. Wszystkim pacjentom szczerze i gorąco polecam doktora Jacka Kabzińskiego.

lekarz Marek Górecki

Kaszubska 4 lok. 2
50-214 Wrocław

Najlepszy urolog jakiego znam, trafnie i szybko postawi diagnozę, a co najważniejsze wyleczy

lekarz Stanisław Pawlak

Kopernika 12
56-400 Oleśnica

Kultura osobista tego lekarza i język jakim się posługuje w rozmowie z pacjentem pozostawia wiele do życzenia.

lekarz Rafał Walczak

11 Listopada
37-200 Przeworsk

Trudno opisać kogoś kilkoma słowami ale spróbuję napisać po swojemu. Bardzo ludzki i komunikatywny lekarz. Fachowiec. Gdyby ktoś miał wątpliwości czy wybrać tego lekarza albo czy w ogóle iśc do lekarza, polecam z nich zrezygnować i pójść do Pana Rafała Walczaka.

dr Antoni Sieradzki

Chirurg ogólny, Urolog

hallera
88-300 Mogilno

Dawno nie spotkałam lekarza z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta...to świetny diagnosta...duża wiedza medyczna...jeszcze raz dziękuję.

Michał Wróbel

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Zgadzam się wspaniały Lekarz,leżałam w Szpitalu w oczekiwaniu na zabieg spanikowana przerażona co się wydarzy Pan Doktor wykazał ogrom empatii za co jestem wdzięczna i z pewnością będę polecać innym.Serdecznie dziękuję Katarzyna
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Pawlicz

ulica Leśna 6
75-648 Koszalin

Pan Doktor bardzo miły i kontaktowy.Pytał dokładnie o chorobę syna.Zrobił USG.Uspokoił nas i przekazał zalecenia.Polecam wszystkim tego Lekarza!
Opinia dodana przez: Elzbieta

Stanislaw Wronski

urologia
kurpinskiego10
Bydgoszcz

Lekarz bardzo dobry, z rezultatów operacji jestem zadowolony, lecz chodzi o kontakt z pacjentem i zaangażowanie w leczenie, to muszę szczerze przyznać, że niestety dość kiepsko. No i najlepiej wszystko załatwiać prywatnie, żeby był lepszy zarobek dla Pana Dr ...

dr n. med. Cezary Zydek

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Przedmówca widzę ze niechciał ani zdać się na kompetencje Pana doktora ani poznać jakim jest specjalista niestety sam wiem po sobie ze czasem lekarz musi wstrząsnąć pacjentem by ten zdał sobie sprawę z powagi sytuacji bo jak enty raz lekarz tłumaczy ludziom a ludzie wychodzą z gabinetu i robią swoje to po co chodzą do lekarza jak wiedza lepiej
Opinia dodana przez: Piotr

dr hab. n. med. Wojciech Stefanek

Urolog dziecięcy

Słomińskiego 17 lok. 7
00-197 Warszawa

Nie polecam tego człowieka, nie pomógł nam nawet w 1 % , wizyta trwala moze 10 minut , z czego 5 odpowiadal na moje pytania jak mantre:" ja nic na to nie moge poradzic ". Najbardziej "podobala " mi się wypowiedz;" a co ja mam rengena w oczach"? . Koszt wizyty - 150 zł. Za co? Za niekompetencję

dr n. med. Stanisław Kostenko

Gabinet okulistyczny
Pomorska 66/68
Łódź

Panu Doktorowi zawdzięczam życie . Dr. St. Kostenko już jako młody człowiek był wspaniałym lekarzem i Człowiekiem W 1959 r zachorowałam na gorączkę reumatyczną ,Pan doktor bezbłędnie zdiagnozował i skierował mnie do szpitala im dr. Wł.Biegańskiego .Panie doktorze zawsze moje dobre myśli kieruję w Pana stronę. Pozdrawiam sercem Pana i Pana Najbliższych .
Opinia dodana przez: Barbara