Lekarze Urolog

Piotr Stępień

Urolog dziecięcy

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy
Kielce

Wspaniały człowiek! Niesamowite podejście do dziecka, przemiła atmosfera, zero stresu dla dziecka, nawet podczas badania. Dokładne i rzeczowe omówienie problemu, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Dawno nie spotkałam takiego lekarza...może nawet nigdy...

dr n. med. Andrzej Święs

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Niezwykły człowiek i lekarz! Lekarz, który, gdy inni nie chcieli, bezinteresownie zajął się leczeniem mojej mamy. Poznałyśmy Doktora w styczniu 2019 roku w Poddębickim Centrum Zdrowia, gdy pojawiłyśmy się ze skierowaniem do szpitala na oddział Urologii, bo w innym miejscu zrobiono nam trudności i przykrości związane z przyjęciem. Od lutego 2019 roku moja mama była 4 razy na bloku operacyjnym z jego udziałem, a zaangażowanie i ogromny wysiłek jaki Doktor ...
Opinia dodana przez: J i S Dominikowskie

lek. med. Krzysztof Pych

PROMED
Warszawa ul.Uniwerstytecka 5
Warszawa

Leczenie raka skuteczne. Pan doktor ocalił mi życie, bo zlecił badania na marker nowotworowy i okazało się, że to był ostatni dzwonek. Pozostaje pod opieką u tego lekarza.
Opinia dodana przez: Daniel

prof. dr hab. n. med. Andrzej Borówka

Europejskie Centrum Zdrowie Otwock
Boro 14/18
05-400 Otwock

Super lekarz,bardzo uprzejmy i kompetentny.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Mam wrażenie,że jestem w najlepszych rękach.Dziękuję panie profesorze.
Przez kilka lat chodziłam do dr Szurkowskiego z moim tatą i uważam, że jest bardzo godny polecenia
Opinia dodana przez: JAGA

dr n. med. Krzysztof Zajączkowski

Sienkiewicza 18
21-211 Parczew

lekarz po prostu jest rewelacyjny jak na tak miłą i dokładną wizytę to koszt jest naprawdę mały. Doktor zrobił mi usg nie tylko zchorowanego miejsca ale calutkiego brzucha,jest bardzo bardzo miły i zna się na rzeczy. wcześniej bylem w Białej Podlaskiej w przychodni u urologa tam powiedziano mi ze wszystko jest w porządku że to normalne i tak ma być ale postanowiłem spróbować jeszcze u doktora Zajączkowskiego i ten odrazu ...

dr n. med. Andrzej Kidawa

Urolog, Chirurg ogólny

Szpital Praski
Al. Solidarności
Warszawa

Choruję od wielu lat na zwężenie cewki moczowej mam dużo częstomocz w dzień i w nocy przechodziłem blisko 20 zbiegów operacyjnych od 20 lat przez kilku lekarz w Warszawie gdzie kilka lat mieszkałem i tu w Białymstoku gdzie obecnie mieszkam ale tak naprawdę najlepsze lekarz urolog w mojej historie to był Pan Doktor Andrzej KIDAWA najlepsze Urolog szkoda tylko że z powodu wieku teraz Pan Doktor nie operuje.
Opinia dodana przez: Said

lekarz Ryszard Mazur

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Pan doktor to przemiły człowiek. Były ordynator w szpitalu wojskowym. Posiada bardzo szeroką wiedzę i doświadczenie. Dba o pacjenta. Szybko postawiona diagnoza. Serdecznie polecam.

dr Adam Zakościelny

Mazowiecki Szpital Onkologiczny
Kościelna 61, Wieliszew
05-135 Warszawa

Witam wszystkich, z reguły nie wypowiadam się w takich rankingach ale szukając telefonów do przychodni i tego konkretnego lekarza trafiłam tutaj i ponieważ jedyna dotąd opinia na temat dok.AZ jest wybitnie krzywdząca postanowiłam ją sprostować. Lekarz jak każdy człowiek ma różne dni, nie zawsze tryska entuzjazmem i werwą bowiem tez może być zmęczony. W mojej ocenie Pan doktor jest po prostu spokojny i dokładny, bardzo cierpliwy, udziela wyczerpujących odpowiedzi nawet ...

dr n. med. Zygmunt Kasztelan

Urolog

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Merkury s.c.
SKWER KOŚCIUSZKI 15/4
81-370 Gdynia

wspanialy lekarz - polecam.Lecze sie u niego od wielu lat i zawsze z dobrym skutkiem.
Nie straszy,nie podejmuje pochopnych decyzji,zawsze dostępny pod telefonem. Swoje diagnozy konsultuje z innymi lekarzami. Szczerze polecam Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Andrzej Mura

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 Jastrzębie Zdrój
Gronowa 25
44-253 Rybnik

Dobry lekarz. Wybitny urolog z doświadczeniem, dlatego ma dużo pacjentów. Przyjmuje obecnie, w czasie pandemii na konkretne godziny,umawiane wcześniej telefonicznie. Czas dla pacjenta jaki przeznacza to ok 15-20min. W poczekalni są wyłożone jednorazowe maseczki , jest płyn dezynfekcyjny. Krzesła dla pacjentów są rozstawione aby zachować odstęp. Można czuć się bezpiecznie. Pan dr Andrzej Mura leczy mnie od lat , od czasu zabiegu, który był wykonany w szpitalu w Jastrzębiu. Stan ...
Opinia dodana przez: Btla

dr hab. Stanisław Wawryka

SPECJALISTYCZNY GABINET UROLOGICZNY
Jastrzębie Zdrój, Al. Jana Pawła II 1/6
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Super lekarz. Najlepszy fachowiec jakiego znam. Polecam pana doktora. Cierpliwy, wyrozumiały i rewelacyjny specjalista. Polecam
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Donat Sidorak

gabinet prywatny
Wybickiego 17
63-100 Śrem

Specjalista o dużei i aktualizowanej wiedzy medycznej.Wizyta zawsze z wykonaniem Badania USG brzucha.Spokojnie tłumaczy diagnozę i sposoby leczenia choroby. Jestem w leczeniu kamicy nerek po ESWL i leczeniu farmakologicznym bardzo zadowolony.

lekarz Grażyna Chmaj

Urolog dziecięcy

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Jescze nigdy nie wiedziałam tak chamskiej osoby , nie chce tłumaczyć nie odpowiada na pytania tylko się drze , pyskuje rodzicom , znerwicowana jest , NIE POLECAM rodzica ma za idiotę.
Doskonały urolog, świetny diagnosta, wspaniały kontakt z pacjentem. Po prostu fachowiec najwyższej klasy. Zawdzięczam Mu wiele! Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Witold

dr n. med. Maciej Strzyżowski

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

dziś mija rok jak pan doktor M. Strzyżowski mnie zoperował ( co do dnia- 29.04.2014), usuwanie kamieni nerkowych- bardzo dobry specjalista i człowiek , , konkretny -polecam i dzięki doktorze , do dziś nic nie boli ,jest dobrze
Opinia dodana przez: Krzysztof z Gorzowa Wlkp

dr hab. n. med. Eugeniusz Miękoś

al. kard. Wyszyńskiego 65
94-047 Łódź

Profesor dzieli chyba pacjentów na prywatnych i na NFZ.Zmiany terminów które sam dokonywał zrzuca na pacjenta. Najgorsze że nie dał zmiany do badania histopatologicznego. Nie polecam,niesympatyczny,na pytania odpowiada zdawkowo
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Michał Tkocz

Gabinet
Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Świetny, bardzo miły, kompetentny specjalista. Poświeca pacjentowi dużo uwagi i czasu. Znakomity lekarz. Polecam bardzo

lekarz Krzysztof Śmigaj

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz chirurg. Wszystko wytłumaczy, fachowe podejście ,zna się na swojej pracy i jest sympatyczny. Robił mi ESWL, następnie laparoskopowe rozbijanie laserem dużego kamienia w moczowodzie, oraz doradził dalsze postępowanie.