Lekarze Łódź

Paweł Kręzel

Rehabilitant

wodnika 7
Łódź

Pan Paweł jest bardzo kompetentną osobą. Wszystko tłumaczy i ma bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jest dokładny podczas wywiadu i trafnie dobiera terapię. Specjalizuje się w terapii manualnej kręgosłupa. Jest bardzo serdeczny i sympatyczny. Gorąco polecam.
Pan Prof.Piotrowski to wspaniały człowiek.Dziękuję Mu z całego serca za uratowanie życia mojemu synkowi.Pan Profesor to prawdziwy Anioł na ziemi!DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE.Aneta

prof. dr hab. n. med. Marek Zadrożny

Chirurg ogólny, Onkolog

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .
Opinia dodana przez: Roma

dr n. med. Jolanta Pentela-Nowicka

Neurolog

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Kompetentna, zyczliwa. Lecze sie od kilku lat u p.dr i jestem bardzo zadowolona.

lek. dent. Anna Goździewicz

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Niesamowicie kompetentna osoba do tego super sympatyczna, 8-ka poddała się "rach-ciach" Po zabiegu i odczekaniu parunastu minut jeszcze raz sprawdzenie czy wszystko w porządku, profesjonalizm w każdym calu. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz
Wizyta u mnie w domu,Pani logopeda bardzo miła, rzeczowa z super podejściem do małych dzieci. Mój syn ma 3 lata i mało mówi, będziemy korzystać z jej usług. Polecam. Małgosia

lekarz Kamil Krawiec

Lekarz medycyny ratunkowej, Urolog

Łódź

Lekarz pod każdym względem godny polecenia. Zawsze ma czas dla pacjenta i jej rodziny. Nikogo nie zbywa i wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Przywraca wiarę w zawód lekarza.
Opinia dodana przez: Anna
Od wielu lat jestem pacjentem p.Graczyk.Jest w 100% fachowcem jeżeli chodzi o stomatologię

lekarz Bartłomiej Ryglewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Kossaka 7 l. 59
93-213 Łódź

Bardzo dobry dentysta. Ą ponadto bardzo sympatyczny człowiek. Leczył mi kanałowo jeden z zebów. Bezstresowo i bez bólu. Profesjonalista poważnie traktujacy pacjenta i jego problemy. Jak najbardziej polecam.

dr Eliza Dalecka

Choroby zakaźne

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Wspaniała osoba.. gdy by tylko mogła nieba by przychyliła aby było wszystko ok. To jest lekarz z powołania.. POZDRAWIAM.. A lekarzowi dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiła!!

lekarz Michał Pietrzak

Ginekolog, Ginekolog położnik

PikaMed
Zgierska 2/8
Łódź

Z racji tego, że nie mam już lat naście, mam jakieś doświadczenie odnośnie lekarzy ginekologów. Miałam i mniej i bardziej przyjemne doświadczenia. W każdym razie uważam, że trafić na dobrego ginekologa, to prawie jak wygrać 6 w totka. Ostatnimi czasy, w związku z tym, że "mój" Pan Ginekolog zmienił miejsce pobytu, a wizyty w jego nowym miejscu pracy (Londyn) są nierealne, zaczęłam poszukiwać nowego lekarza w tej specjalizacji. Koleżanka poleciła ...
Opinia dodana przez: Danuta

Bożena Banasiak

Psycholog dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Sympatyczna, miła z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,bardzo szczegółowa konsultacja. Polecam !!!

dr n. med. Maciej Prochowski

Pulmonolog

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Znakomity i kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i jest świetnym fachowcem.Coraz mniej jest takich lekarzy jak dr Maciej Prochowski,którzy są lekarzami z powołaniem!Godny polecenia !
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Monika Janowska-Maus

Rehabilitant

Kwiatów Polskich 20/2
94-214 Łódź

Dziś zaliczyłam pierwszą wizytę u pani doktor Moniki Janowskiej- Maus. Wspaniały człowiek, spokojna, opanowana, ma czas dla pacjenta, mówi językiem bardzo prostym, zrozumiałym. Jestem przebadana, dostałam skierowanie na rehabilitację.Nawet zostałam poinformowana z jakich zabiegów nie powinnam korzystać. Jestem po wylewie i udarze. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.
Leżałam w szpitalu pod kompetentną opieką Pani doktor.Wzbudza zaufanie, a przy tym jest uśmiechnięta. Dziękuję.

prof. dr hab. n. med. Jadwiga Moll

Kardiolog dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Cudowna, kompetentna, konkretna i Na wysokim poziomie Pani Profesor poświęca całe swoje życie dla takich dzieci jak nasz syn. Do końca życia będziemy wdzięczni za to co dla nas zrobiła. Swoik uśmiechem i pogoda ducha podnosi na duchu zarówno dzieci jak i rodziców. Polecam z całego serca!
bardzo dora położna, zna sie na noworodkach jak nikt inny

dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

RAY.MED
Skrzywana 22
93-582 Łódź

Gorąco polecam Panią Doktor Małgorzatę Berner - Rutkowską jak również klinikę Ray .Med w Łodzi. Pani doktor jest przemiłą i godną polecenia osobą. Pani doktor jako jedyna w Łodzi wie jak się leczy i czym np. chorobę biedactwa i leczę się już 2 rok i są znakomite rezultaty i to mnie najbardziej cieszy. Polecam również skorzystanie z kwasu hialuronowego jak i toksyny botulinowej :-)
Opinia dodana przez: Urszula
pani doktor jest wspaniałym lekarzem, pomogła nie raz mojemu synkowi. Polecam serdecznie, to najlepszy pediatra w Łodzi!
Opinia dodana przez: Antonia