Lekarze Łódź

Fizjoterapeuta

"Nowe Rokicie"
ul. Klonowowa 8
Łódź

Nic dodac, nic ujac. Pierwszy fizjoterapeuta, ktory naprawde pomogl. Nie tylko pani Szymanska wszystko wytlumaczyla, ale i zadala cwiczenia domowe. Okazuje sie ze same masaze cudow nie czynia - ale ciezka praca popara wiedza i umiejetnosciami tak, Szczerze polecam

lekarz Jerzy Niemirowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu. Pan doktor prosi pacjenta do gabinetu z uśmiechem na twarzy co już powoduje, że człowiek staje się zdrowszy i pełen optymizmu. Myślę, że te parę metrów do drzwi i z powrotem robi celowo aby się ruszyć - po prostu dla sportu. Daje się odczuć, że ma chęci do pracy czego nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach. Pan urolog jest uprzejmy, rzeczowo i ...
Opinia dodana przez: Tomek Ł

prof. dr hab. n. med. Krystyna Wąsowska-Królikowska

Alergolog, Gastrolog

Niepubliczny Zakłąd Opieki Zdrowotnej "DIAG-MED"
Snycerska 3
91-302 Łódź

Polecam p. doktor. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Otrzymałam wyczerpującą informacje o chorobie oraz lekach, które mam przyjmować. Więcej takich lekarzy.

lek. dent. Anna Suchodolska

Basenowa 29
93-479 Łódź

Polecam Panią doktor. Jest profesjonalistką, fachowo doradzi a przede wszystkim przywróci piękny uśmiech. Dziękuję.

lekarz Renata Kędzia-Berut

Centrum Medyczne Lux-Med
Milionowa 21
93-105 Łódź

Wspaniała Pani doktor z wielkim sercem. Miła, życzliwa, ciepła, dowcipna, a przede wszystkim kompetentna. Lektarka którą z czystym sumieniem można polecić. Naprawdę lekarka z powołania, która przejmuje sie losem i samopoczuciem pacjenta oraz stara sie polepszyć jedno i drugie z bardzo dobrym skutkiem. Polecam Panią doktor bo jest świetna.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Agnieszka Krajewska

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Bardzo miła i kompetentna osoba z super podejściem do dzieci. Widać że zależy jej na pacjencie a nie na zyskach. Dokładnie wszystko wyjaśnia, robi szczegółowe badania i dobiera indywidualny sposób leczenia. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Radzisław Trzciński

Jagienki 5/7/15
92-439 Łódź

Pan Doktor Radzisław Trzciński Jest Lekarzem Godnym Polecenia. Czuje wewnętrznie ,Że Szlachetny Pan Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,który pomaga ludziom bezinteresownie. Z opinii innych pacjentów wiem,że Szlachetny Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku Pan Doktor Jest Uprzejmy i z Troską traktuje każdego człowieka potrzebującego pomocy. Ja osobiście nie miałam Zaszczytu Poznać Pana Doktora ,ale jeżeli Człowiek Lekarz Specjalista ma tak długi staż pracy to Musi Być Wyjątkowym Człowiekiem Lekarzem ...

lekarz Katarzyna Lau

NZOZ Medax-Pomoc Doraźna
Zielona 29/Felińskiego 7
90-602 Łódź

Bardzo polecam Panią Doktor, niesamowite zaangażowanie i dokładność, a do tego profesjonalne podejście i ogromna wiedza. Chętnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. To przemiła, pozytywna i bardzo sympatyczna osoba. Długo szukałam takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Paweł Wika

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Od kilku lat korzystam z porad dr Pawła Wika i nigdy się nie zawiodłam na jego wiedzy ,uprzejmości .Zawsze bada pacjenta .Szuka źródła choroby .Kieruje do odpowiednich specjalistów .Lekarz zasługujący na uznanie w tych ciężkich ,ograniczających możliwości leczenia czasach .
Opinia dodana przez: Iwona
Jest to bardzo dobry, wnikliwy lekarz, który potrafi pochylić się nad chorym pacjentem, wysłuchać go z cierpliwoscią i szacunkiem. Oby było więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Mariusz Szewczyk

Urolog

ul. Obywatelska 63/11
93-558 Łódź

Bardzo kompetentny lekarz, przeprowadził operację ,której nie chcieli się podjąć inni znani lekarze. Przeprowadzony zabieg laparoskopowy wymagał niezwykłej finezji ze strony operującego. Wszystko się udało, przed i po zabiegu otrzymałem obszerną informację o moim stanie zdrowia. Podejmując decyzję o operacji byłem szczegółowo poinformowany o wszystkich możliwych konsekwencjach. Rzeczowy ,kompetentny z dużą empatią ,FACHOWIEC . Andrzej
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Grażyna Sasin

Chirurg stomatolog

ulica Jaracza 98 m. 7
90-244 Łódź

Swietny stomatolog! Bylam dzisiaj na usunieciu zeba u doktor sasin i jestem nia zachwycona. Nie bedzie przesada jak napisze ze w zyciu nie bylam u lepszego stomatologa. jestem zachwycona jej profesionalizmem i dbaloscia o komfort pacjenta. nie ma dlugich terminow i ja ze skierowaniem placilam tylko za znieczulenie. naprwde dobry lekarz :) pod kazdym wzgledem wykonanej pracy jak i traktowaniu paacienta nie moglam juz chyba lepiej trafic
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Michał Wierzchoń

Lekarz rodzinny

Taborowa 97
92-602 Łódź

Lekarz godny polecenia, zawsze stara się pomóc i wytłumaczyć dokładnie problem - widać, że Panu doktorowi zależy na zdiagnozowaniu choroby i wyleczeniu pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Internista
                                       lek. med. Leszek Bieniaszek

lek. med. Leszek Bieniaszek

Internista, Kardiolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Bardzo dobry specjalista. Ratował moją babcię a teraz ja się osobiście leczę u Pana doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta, odpowie na każde pytanie,wytłumaczy co pacjentowi dolega. Bardzo polecam

lekarz Witold Pawłowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Babickiego 6 m. 66
94-056 Łódź

Doskonały fachowiec. Uratował mi życie. Po dwóch latach "leczenia" w prywatnych gabinetach, po kosztownych badaniach mimo bólu w klatce piersiowej, nie stwierdzono choroby serca i krążenia. Pan Doktor Pawłowski już na pierwszej wizycie po przebadaniu mnie i przeanalizowaniu wyników badań, stwierdził duże zagrożenie życia i skierował mnie natychmiast na badania koronorografi. Tam stwierdzono 95% zwężenia tętnicy przy sercu. Po udrożnieniu tętnicy poprzez stent, wróciłem do normalnego funkcjonowania.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Ewa Smoleń

Retkińska 96/22
94-004 Łódź

Dziękuję z całego serca za wszystko, za leczenie, wsparcie którego potrzebowałem, dużo ciepła , a jak trzeba było postawić mnie do pionu, i już albo dopiero siedem lat przeszczepu.
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Mariusz Muszyński

Psychiatra

Wygodna 13/15/28
94-024 Łódź

Miałam Zaszczyt poznać Szlachetnego Pana Doktora. Pan Doktor to Osoba oddana pacjentom.;w Swoich codziennych działaniach stosuje zasady akceptacji, pomocy indywidualizacji. Pan Doktor Bardzo Dobrze Traktuje Osoby Niepełnosprawne z orzeczona wadą wzroku.Pan Doktor stosuje indywidualny program leczenia każdego przypadku wymagającego interwencji . Pan Doktor Jest Człowiekiem Wielkiej Klasy .Pan Doktor Pomaga osobom słabowidzącym, .pacjentka Dorota Żaczek

lekarz Marcin Tosik

Odyńca 66/51
93-150 Łódź

Bardzo dobry lekarz ratujący ludzkie życie troskliwy walczący o pacjenta dodawajacy otuchy rodzinie.Zawsze znajdywał czas żeby porozmawiać wytłumaczyć.Spokojnym głosem uprzejmy
Opinia dodana przez: Monika Nowakowska

lekarz Magdalena Ryglewska-Brzozowska

prywatnie
Wigury 13 lok. 25
90-302 Łódź

Wspaniały lekarz przemiła sympatyczna przyjmuje w Zdrowiu w Poddębicach rzadko w dzisiejszych czasach o lekarza z ,,ludzkim podejsciem,, do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.🤗🤗🤗🙄

lekarz Przemysław Skąpski

Przychodnia Zdrowia Nr 2
Wielkopolska 55
91-024 Łódź

Lekarz z powołania. Po trzech miesiącach ciągłych infekcji trafnie zdiagnozował co mi dolega. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleksandea