Lekarze Wrocław

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Sołtysowicka 30
51-168 Wrocław

Bardzo szybko zareagował na wezwanie.Już 1 1/2 godziny poźniej przyjechał na wizytę. Pacjent został gruntownie zbadany ,zdiagnozowany a zaordynowane leki zadziały jeszcze tego samego dnia . Dodać należy ,że wcześniej bezskutecznie - w czterech punktach -próbowałem wezwać lekarza na wizytę do starszego chorego -obcokrajowca.Dr Sapilak zareagował od razu. Chory i jego żona byli pod wrażeniem podkreślając niezwykłą uprzejmość,kulturę i zaangażowanie Doktora.

dr n. med. Małgorzata Kibler-Nockowska

Dermatolog

Pabianicka 25
53-339 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty , pani doktor jest wspaniała , poszłam do niej spanikowana a wyszłam i nadal jestem spokojna , wyluzowana i pełna nadziei , ze będzie dobrze . Już jest lepiej . Polecam panią doktor Nockowską kazdemu kto ma kłopoty dermatologiczne .
Opinia dodana przez: terenia50

dr n. med. Edward Szklarz

STOMATOLOGIA LUBCZYŃSCY
Kwiska 20
54-210 Wrocław

Wspaniały lekarz o niewiarygodnym spokoju i poświęceniu czasu dla pacjenta, a przede wszystkim staraniu się znaleźć przyczyny choroby. Wiele lat temu uratował mi życie. Jestem wdzięczny do dziś.
Opinia dodana przez: Bogusław

dr n. med. Tomasz Greczner

Traumatolog, Ortopeda

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
51-418 Wrocław

Wspanialy symatyczny rzeczowy uprzejmy bardzo nie wielu lekarzy w dzisiejszych czasach jest tak godnych polecenia jak Pan dr Grenczer .Dziekuje Panie doktorze z calego serca
Opinia dodana przez: Romualda

lekarz Zbigniew Czajczyński

Laryngolog, Onkolog

Bartoszowicka 18
51-641 Wrocław

jestem zadowolony z wizyty lekarza Pana Zbigniewa. Miałem problem ze słuchem i lekarz zapisał mi skuteczne leki na ból uszu.
Opinia dodana przez: patryk

Aleksandra Nuckowska

Hłaski 44b
54-608 Wrocław

Profesjonalna Pani doktor, szczegółowa, układająca dobro badanego pacjenta - ponad własny zysk i interesy! Polecam

lekarz Małgorzata Podhorska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

Joanna Dubniańska

Gen.J.Hallera 139 / 2
Wrocław

obsługa super,jasne i precyzyjne wytłumaczenie moich problemów, fachowa obsługa

lekarz Maciej Puławski

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Dr Puławski to bardzo dobry specjalista, świetny lekarz i pediatra. Ma rewelacyjny kontakt z dziećmi,jest bardzo dokładny, posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie. Polecam wszystkim zatroskanym rodzicom Panie Doktorze dziękuję ;--) i pozdrawiam ;-)
Opinia dodana przez: M207

lek. dent. Małgorzata Makulska-Kołtonowska

Zespół Przychodni FORMICA
ulica Zatorska 23a
51-215 Wrocław

Jestem pacjentem dr Makulskiej już ponad 3 lata. Miałem zawsze duże problemy z zębami i po raz pierwszy zgłosiłem się do niej z zębem,który zdaniem innego lekarza nadawał się do usunięcia. Leczenie trwało długo ale zakończyło się powodzeniem. Od tej pory korzystam z usług tylko tego gabinetu i jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Zapomniałem o tym jak boli ząb,a wcześniej często miałem takie problemy.

dr n. med. Dorota Garncarek-Lange

Internista, Onkolog

ulica Kamieńskiego 227/u1
51-126 Wrocław

bardzo komepetentny lekarz, a przy tym bardzo mila i serdeczna

dr Maria Achremowicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Wrocław

Ja bardzo polecam panią doktor. Leczę zęby u niej od początku (czyli już ok. 20 lat) i jeszcze ani razu nie mialam jej niczego do zarzucenia. Profesjonalna, delikatna i na prawdę godna polecenia!

mgr Marcin Brzozowski

Fizjoterapeuta

MKmedica Centrum Szkoleniowe dla Fizjoterapeutów
Ruska 51
50-079 Wrocław

Polecam usługi Pana Macina!!! Trafiłam do gabinetu z ostrym bólem dolnej części kręgosłupa. Wytłumaczył co i jak, ponaciskał, powyginał mnie w różne strony i wstałam jak nowo narodzona. Po pierwszej wizycie poprawa o 80%!!! Umowiłam się w następnym tygodniu na kolejną wizytę...
Opinia dodana przez: Anka

Katarzyna Urban

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

BOBATH Centrum Rozwoju Dzieci
Macedońska29
51-113 Wrocław

Bardzo kompetentna specjalistka z ogromną wiedzą. Słucha, odpowiada na wszystkie pytania, ma rewelacyjne podejście do dzieci. Mój syn była rehabilitowany przez Pania Katarzynę z bardzo dobrym efekem. Rehabilitacja trwała tylko tyle ile trzeba było (bez "naciagania" na dodatkowe koszty). polecam w 100%.

lek. dent. Anna Bałtrukiewicz

Długopolska 22
50-559 Wrocław

lekarz o wysokiej wiedzy medycznej i dużych kompetencjach.Bardzo sympatyczna i przyjazna pacjentom.Oczekujemy więcej takich lekarzy w zderzeniu z naszym cierpieniem.Dziękujemy Pani Doktor,że jest Pani w naszym rejonie.wdzięczniPani pacjenci

lek. dent. Izabella Ciszyńska

"OMNI-DENT" Prywatna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Powstańców Śląskich 94/3
53-333 Wrocław

Dobry lekarz z super podejściem do małego pacjenta. Pani Iza leczy ząbki dzieciom, jest miła sympatyczna i poświęca tyle czasu ile potrzebuje mały pacjent. Przekonuje nawet największych uparciuchów bojących się borowań. moje dziecko z chęcią biega do pani Izy, siada na fotelu i prosi o traktorki do wiercenia ząbków. Zawsze uśmiechnięta, rzetelnie wytłumaczy rozwój choroby i jej leczenie. Terminy wizyt dogodne a i cena bardzo zadowalająca :) Polecam naprawdę warto ...
Opinia dodana przez: Mili

Beata Szalecka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZAWIDAWIE" Sp. z o.o.
ulica Zatorska 55a
51-215 Wrocław

Pani dr.Szalecka Beata jest bardzo miła i zawsze służy dobrą radą.Jest wspaniałym ,kompetentnym lekarzem a przy tym dobrym człowiekiem. Zawsze uśmiechnięta -i oddana swoim pacjentom.Ma dużo cierpliwości dla marudnych pacjentów. Brawo Pani Beatko-wielki szacun.

dr n. med. Jacek Gajek

Kardiolog

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Mijają lata ,żyję tylko zawdzięczam to moje źycie Panu Profesorowi.Kompetetny,serdeczny,po prostu bardzo dobry lekarz.❤️🌞

lekarz Piotr Stępiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Żniwna 2
52-230 Wrocław

Pan doktor to anioł w ludzkiej postaci. Uratował mojemu tacie życie w lipcu 2020. Polecam z całego serca, bardzo pracowity, utalentowany i konkretny lekarza. Jak na osobę, która robi cuda na sali operacyjnej jest niezwykle dostępny i ma fajny kontakt z pacjentem.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Bernardeta Fryśna

Internista, Gastrolog

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor ma wielka wiedzę, jest konkretna i bardzo komunikatywna. Stawia właściwa diagnozę, doradza jak dbac o swoje zdrowie. W ramach wizyty wykonuje również badanie USG brzucha. Bardzo polecam Pania doktor wszystkim zainteresowanym
Opinia dodana przez: krystyna