Lekarze Wrocław

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 2
Pilczycka 148
54-144 Wrocław

Pan dr Andrzej Gebuza jest świetnym fachowcem, lekarzem z powołania, do tego na równi wspaniałym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty, zawsze pomocny. Dzisiaj nie często spotyka się takich ludzi na swojej drodze, ale ja miałem to szczęście. Pan dr Andrzej Gebuza przeprowadził laparoskopowe usunięcie woreczek żółciowego oraz polipektomię jelita grubego. W obu przypadkach wszystko było ok, bez żadnych negatywnych objawów. Ważne jest także podejście do pacjenta, szczególnie podczas pobytu w szpitalu i ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ewa Przerwa-Tetmajer

MEDICUS Dolnośląskie Centrum Laryngologii
Wyszyńskiego 110
50-082 Wrocław

Wspaniały i doskonały lekarz Fachowiec pod każdym względem Doskonały diagnosta a zarazem zabiegowiec Do końca oddany pacjentom Bardzo wysoka kultura i naprawdę wysoka profesja Godna polecenia i naśladowania przez innych lekarzy Taki wzorzec to już trudno znaleźć Ewa W

lekarz Katarzyna Rotter

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

To świetny fachowiec i wspaniały człowiek!, cierpliwa i uważna diagnostyka, zabiegi wykonywane profesjonalnie, trafny dobór leczenia, Pani Doktor z troską i szacunkiem wysłuchuje pacjenta i skutecznie leczy!!!! Wyjaśnia, swoją wiedzę przekazuje jasno mobilizując do współpracy w procesie leczenia. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Ewa Goliszek

Neurolog

ZOZ PSIE POLE Przychodnia Zdrowia Nr 3
Brucknera 47-49
51-411 Wrocław

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Marcin Czarnecki

Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
ulica Dobrzyńska 21-23
50-403 Wrocław

Bardzo dobry lekarz, wyjątkowy fachowiec, wysoka kultura osobista, duże zaangażowanie i zainteresowanie chorym, cierpliwy i pełen ciepła. Życzę wszystkim chorym takiego lekarza !
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Rafał Wojakiewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Plater 16/3
51-680 Wrocław

Rafczyk to przesympatyczny i fantastyczny człowiek oraz MEGA specjalista, który z każdym problemem zębowym jest w stanie sobie poradzić :-) POLECAM WSZYSTKIM!!!
Opinia dodana przez: MWK

lekarz Yogen Abelak

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet lekarski
53-206 Wrocław

Doktor Abelak zbadał mnie niezwykle starannie i poświecił mi dużo uwagi, wyjaśniając szczegółowo i profesjonalnie na obrazie komputerowym przyczyny mojego chronicznego schorzenia krtani. Zaproponowana długoterminowe leczenie dało mi poczucie bezpieczeństwa. Wysoka kultura osobista i życzliwy stosunek do pacjenta sprawiły, że wizyta była dla mnie bardzo komfortowa. Gorąco polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marek Ściebura

Bacciarellego 23/2
51-649 Wrocław

Bardzo wnikliwy lekarz, empatyczny słucha pacjenta .Wysokie kwalifikacje które są nie do ocenienia .Pomoc udzielona jak i wnikliwe wytłumaczenie jest juz samo w sobie lekiem.Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Michał Charytonowicz

Sezamkowa 32/6
52-225 Wrocław

Pełen profesjonalizm,wysoki poziom organizacji i prawdziwa życzliwość ludzka. Dziękuję bardzo Doktorowi Michałowi Charytonowiczowi za artystyczne wykonanie korekcji nosa i za poświęcony czas.Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i całego okresu leczenia.Nie była to moja pierwsza operacja nosa,ale pierwsza która przyniosła zamierzony efekt. Z wyrazami szacunku. Emil Rywacki
Opinia dodana przez: Emil

lekarz Marek Mak

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Polecam. Bardzo dobry kardiochirurg. Poświęcił mi dużo czasu, przeprowadził dokładny wywiad . Zdecydowanie jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Barbara Kurowska

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Pani doktor bardzo miła, wysłuchała jakie mam objawy, zadała kilka pytań, by w pelni poznać sytuację. Uważam, że w pełni poświęciła mi swój czas. Wytłumaczyła skąd może brać się choroba i jakie podjąć dalsze kroki w leczeniu. Polecam.

lekarz Marcin Drozd

Kardiolog

Przychodnia na Tęczowej
Tęczowa 2,4
53-602 Wrocław

Pan dr Marcin Drozd zaskoczył mnie swoją otwartością i niezwykłą uprzejmością. Bardzo dobrze przeprowadził wywiad i postawił trafną diagnozę. Wszystko wytłumaczył ze szczegółami, poświęcając mi wiele czasu. Rewelacyjny kontakt z pacjentem, ogromna wiedza i serdeczne podejście do pacjenta - polecam z czystym sumieniem. Zofia Piątek
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Femina
Ścinawska 24-26
53-629 Wrocław

Niesamowita pracowita i empatyczna Pani Dr to jedna z nielicznych lekarzy która potrafiła przekazać informację na temat choroby w sposób zrozumiały. Styl rozmowy wprowadza uspokojenie i wówczas rodzi się zaufanie. Brawo Pani dr. Podczas pobytu mojej mamy na oddziale onkologii znajdowała czas w tym zabieganiu żeby choć słowo przemówić do pacjentki co bardzo przepełniło nadzieją że będzie dobrze i wzmacniało pacjentkę psychicznie. Dziękuję Pani dr z całego serca za to ...
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Tomasz Zając

Lekarz rodzinny

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Lekarz faktycznie zainteresowany pacjentem. W sytuacji duzo bardziej skoplikowanej niż standardowa potrafił szybko dostosowac się do sytuacji, zmieniać sposób leczenia, monitorowac. Bardzo miły i wyrozumiały również dla starszych osób. Polecam
Opinia dodana przez: bagiwo
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Damian Nasulicz

lek. dent. Damian Nasulicz

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Doktor Damian Nasulicz.. 10/10 pod każdym możliwym względem :) Pan Doktor jest świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. To profesjonalista i lekarz z powołania, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pojawiłam się u Pana Doktora z problemem, który wymagał wstawiania implantu zęba (jedynki). Pomógł mi w ciągu zaledwie 3 dni! :) Pan Doktor poświęca dużo czasu swoim pacjentom. Zapewnia im poczucie bezpieczeństwa. Posiada wysokie zdolności komunikacyjne. Potrafi wysłuchać, doradzić i odradzić ...
Opinia dodana przez: Katarzyna F.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ortopeda
                                       lekarz Paweł Prostak

lekarz Paweł Prostak

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Bardzo sympatyczny konkretny super podejście do pacjenta polecam. Pozdrawiam Pana dr.a Witold z usterką kolana. 👌
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Halina Wołkowińska

Truskawkowa 4
53-007 Wrocław

Bardzo dobra ginekolog. Polecam. Pyta się o wszystko. Ma czas żeby wysłuchać. Dokładnie bada i wysyła na dodatkowe badania. Korzystam w przechodni Skrocki.
Opinia dodana przez: Ushi

lekarz Marek Rachwalik

Internista, Kardiolog

Sokola 28/30/3
53-145 Wrocław

Jedyny lekarz z wysoką kulturą osobistą w szpitalu w Świebodzicach w porównaniu z innymi nadętymi tam lekarzami.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Helena Hildebrand

Żniwna 39
Wrocław

Bardzo dobry lekarz ,zna się bardzo dobrze na tym co robi ,jest bardzo życzliwa ,poświęca czas ile tylko go potrzebujemy ,tłumaczy bardzo przejzyscie polecam Panią doktor z całego serca

lekarz Barbara Nowak

Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarza Rodzinnego Barbara Nowak
Sołtysowicka 56
51-168 Wrocław

Traktuje poważnie każdego pacjenta, poświęca tyle czasu ile jest konieczne. Podczas wizyty nie spieszy się, wszystko tłumaczy.