Lekarze Chirurg naczyniowy Warszawa

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Szpital na Solcu
ul. Solec 99
Warszawa

Witam.znam Doktora Jóźwiaka od wielu lat,jest kompetentny.uczciwy.wyrozumialy.Bedac na Solcu.potrafil w Święta i weekendy.przyjsc i pocieszać Pacjentów oraz Doktor W.Zbiewski.Zespol Doktora Jóźwiaka.jest takim zespołem medycznym.Cudowna opieka od strony personelu Pielęgniarek.Ewy i innych.przemile są Panie sekretarki,p.Ewa i p. Magda.operacje są wykonywane starannie.Jednym słowem by tak było we wszystkich Szpitalach Ortopedycznych to Pacjent by szybciej był zdrowy.pozdrawiam.Violetta Błażejewska♥️
Opinia dodana przez: Violetta

dr n. med. Jarosław Ucieklak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Conrada 15
Warszawa

Super lekarz i mądry czlowiek. Pomógł mi bardzo gdy inni rozkładanie ręce w paskudny zwyrodnienie kręgosłupa.
Opinia dodana przez: Z Żoliborza

dr n. med. Mariusz Uryszek

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Bardzo polecam, konkretne i profesjonalne podejście. Szybka reakcja, stworzona miła atmosfera. Cieszę się że trafiłam pod opiekę pana doktora!
Opinia dodana przez: Alicja

lek. med. Marek Chojnowski

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Oby więcej takich lekarzy. Delikatny-co przy takim akurat badaniu ma ogromne znaczenie. Uprzejmy, taktowny, komunikatywny; a przede wszystkim z ogromną wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem. Jak dla mnie najlepszy.
Opinia dodana przez: Kasia
Lepiej nie mogłem trafić!!! Profesjonalizm, empatia... Doktor Cichocki to doskonały onkolog-chirurg i po prostu bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Wiesław

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Paśnik

Mediva
Sienna 86/84
00-815 Warszawa

Profesor Paśnik to człowiek z klasą. W 2011 roku stwierdzono u mnie guz wielkości pięści w brzuchu. Byłam u wielu lekarzy , także z tytułami profesorskimi , wszyscy mówili aby najpierw zbadac a później podjąc decyzję co dalej. Profesor powiedział krótko: co by to nie było to ten guz nie powinien sie tam znajdowac i nalezy jak najszybciej go usunąc. Po operacji okazało się, że guz pochodzi z trzustki. Pan ...

dr n. med. Paweł Zawadzki

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Dentis
ul. Bukowińska 22A lok. 4u, 02-703 Warszawa
Warszawa

W żadnym wypadki nie polecam. Przeciwnie. Poważne ryzyko utraty zdrowia. Można żałować do końca życia

dr n. med. Andrzej Ziembikiewicz

Proktolog, Chirurg ogólny

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Znakomity specjalista, jeden z bardzo niewielu tej klasy, jakich można w ogóle spotkać. Pan Doktor ma wieloletnie doświadczenie jako chirurg proktolog. Wizyta jest bardzo konkretna, diagnoza trafna, nie ma mowy o żadnej gadce-szmatce i działaniu na zwłokę. Do tego Pan Doktor jest skromnym i ciepłym człowiekiem. Polecam w pełnym przekonaniu.

dr n. med. Marek Tramś

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Mineło juz ponad 6 lat od operacji kolana (więzadło) i jest super ! Doskonałe podejście i kompleksowe rozwiązanie moich problemów. Polecam jako fachowca !
Opinia dodana przez: krzysztof

dr n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk

Chirurg ogólny, Protetyk

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
Warszawa

Pani doktor jest cudowną osobą i bardzo dobrym stomatologiem. Dzięki niej, byłam jednym z niewielu dzieci, którym udało się nie bać dentysty :) Ma świetne podejście do dzieci i nie tylko. Bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Małgorzata Myszka-Nawrocka

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Gabinet
Czerwonych Wierchów 10
02-776 Warszawa

Nie polecę pani doktor ze względu na fakt, że sklasyfikowaliśmy mój leczony kanałowo ząb do ponownego leczenia lub wyrwania, gdy tymczasem dwóch innych lekarzy nie dopatrzyło się w nim niczego złego. Minęły dwa lata, a ząb bardzo dobrze mi służy i nic nie boli. Zła diagnostyka pani doktor.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Mariusz Bednarczyk

Chirurg onkolog

CENTRUM ONKOLOGII-INSTYTUT, PRZYCHODNIA KLINIKI NOWOTWORÓW JELITA GRUBEGO
ROENTGENA 5
Warszawa

Nie tylko wspaniały lekarz, ale również cudowny człowiek. Oby wszyscy lekarze byli, tacy jak Pan doktor. Świetny chirurg onkolog (mąż był operowany w C.O.I. przez Pana doktora), dbający bardzo o pacjenta. Dziękuję Panu za serce i poświęcenie. Maria P.
Pan Profesor to człowiek ogromnej wiedzy i empatii. Niezwykle zaangażowany w leczenie. Jako jedyny lekarz dał nam nadzieję. Dzięki Niemu mój mąż żyje. Bezinteresowny. Panie Profesorze bardzo dziękujemy i życzymy zdrowia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jan Przybysz

Chirurg szczękowo twarzowy

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Pana Doktora niestety już z nami nie ma. Dał sporo radości mi oraz zapewne wielu osobom z podobnymi wadami. Bardzo żałuję, że już nie będzie w stanie tego zrobić. Był Pan światłem, Panie Doktorze, dziękuję.
Opinia dodana przez: Mateusz

Bartłomiej Stępień

Chirurg stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna ANIDENT
02-793 Warszawa

Przed 2 tygodniami dr Stępień usunął mi zatrzymaną dolną ósemkę. Zabieg trwał 10 minut + 5 minut oczekiwania na zadziałanie znieczulenia. Wszystko odbyło się w zasadzie bezboleśnie, a jedyną mało przyjemną rzeczą były charakterystyczne odgłosy piłowania i łamania zębów oraz nacisk na szczękę podczas dłutowania. Ważne, że doktor cały czas uprzedzał o tym co będzie się działo: ukłucie, ucisk, trzask itp. Bardzo pocieszające i dające nadzieję na szybki koniec zabiegu ...

dr n. med. Jarosław Stańczyk

Chirurg plastyczny

Linea Corporis
Nowiniarska 1
Warszawa

Bardzo polecam dr i klinikę. Przed operacją konsultowałam się z wieloma lekarzami, znanymi nazwiskami i klinikami jednak nigdzie nie poczułam że to "ten" lekarz i miejsce . Po wozycie u dr Stańczyka odrazu wiedziałam, że tu zostanę. Symetryzacja dużej asymetrii , na 2 mc po operacji efekt świetny. Sam lekarz -człowiek i profesjonalista w jednym. Bez nadęcia , słuchający i ogromnie pozytywny . Polecam
Opinia dodana przez: Iza
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       dr n. med. Piotr Wychowański

dr n. med. Piotr Wychowański

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Wychowański Stomatologia
Rakowiecka 9
02-517 Warszawa

Jestem pacjentem doktora Wychowańskiego od 11 lat. Ufam kompetencjom pana doktora, który kompleksowo podchodzi do leczenia, do tego bardzo dokładnie tłumaczy stomatologiczne zawiłości i przebieg proponowanego leczenia. Zawsze poświęca mi wystarczająco dużo czasu. Jeśli implanty lub korony, to tylko u doktora Wychowańskiego!
Opinia dodana przez: Krzysztof Michalak

prof. Paweł Nyckowski

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Profesor Nyckowski to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Trafiłam na Profesora z polecenia i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Szacunek za podejście, cierpliwość, rzetelność a przede wszystkim ogromny profesjonalizm. Profesor Nyckowski to wspaniały lekarz, a przede wszystkim człowiek- konkretny i życzliwy. Jestem już po operacji i polecam z całego serca Profesora.
Opinia dodana przez: Justyna

dr Emil Jedrzejewski

joly med
warszawa lelechowska
Warszawa

Mieliśmy okazje się spotkać przy dość nietypowej sytuacji, małe mimo wszystko fajnie że trafiłam akurat na doktora Jędrzejewskiego. Doprowadził moją nogę do porządku, zrobił to czego oczekiwałam od innych lekarzy którzy nie potrafili pomóc mi pozbyć się mojego problemu z żylakami. Pytać w zasadzie o nic nie musiałam, bo przed zadaniem pytań odpowiedział na wszystko co bym chciała wiedzieć. Mam nadzieje ze ten brzydki ślad po zbiegu z czasem zejdzie ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Krzysztof Potocki

Chirurg plastyczny

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej
Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Ja operowalam nos u tego Pana. Nos wyszedł strasznie. Komunikacja bardzo trudna z tą osobą. Zmarnowane pieniądze i nadzieje. Nos gorszy niż przed operacją. Czasami nie mam sił. Tłumaczę sobie jak mogę. A ktoś kto się decyduje na operację u tego Pana niech się mocno zastawi.