Lekarze Chirurg stomatolog Wrocław

pani Agnieszka otrzymala ode mnie hermetycznie to ujmując 3 tysiące zł i zepsuła mi twarz. złe wykonany botoks, usta a wymądrzała się jak to się na tym nie zna. botoks w żuchwę na bruksizm nie zadziałał również jak nad lukiem brwiowym usta tragedia - musiałem udać się do specjalisty aby je rozpuścić. ogromna kwota, agresywna osoba - nie polecam. nie otrzymałem nawet faktury czy paragonu, kazano mi zapłacić gotówka.
Opinia dodana przez: KEWIN lewandowski

lekarz Jerzy Zwoliński

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Olszewskiego 167
Wrocław

Moja mama była na wizycie u pana Doktora 29wrzesnia 2021 Mama jest ok miesiąca po pobycie w szpitalu na Wydziale Neurologicznym z powodu boli kręgosłupa pan Doktor był bardzo niegrzeczny odpychający stwierdził ze mama przyszła z wizyta za wcześnie Czyli co P Doktorze ból ma ha zwalić z nóg Zalecenie było ze ma leżeć w łóżku a jak ja boli to niech używa wody święconej Nie nadaje się pan do ...
Opinia dodana przez: Barbara I

dr Karol Borkowski

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

InterDental
Długa 16b
53-658 Wrocław

W grudniu 2018r miałam zaplanowany zabieg usunięcia zatrzymanej ósemki a Dr Borowski przez swoją pomyłkę wyrwał mi nie tego zęba (została wyrwana ZDROWA siódemka), mialam komplikacje po zabiegu m.in suchy zębodół (ból nie do opisania) Nie polecam a wręcz odradzam. Przez nie uwagę Dr Borowskiego przeciągnęło się również moje leczenie ortodontyczne.
Opinia dodana przez: Pamela

lekarz Wiesława Świta

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Nie polecam pani Doktor. Bardzo nie miła osoba z bardzo nieprofesjonalnym podejściem do pacjenta. Ponadto brak empatii w 100%. Wydaje się jakby robiła łaskę, że przyjmuje pacjenta. Wizyta miała miejsce w przychodni na Ziemowita.
Opinia dodana przez: Piotr Łabędzki

Robert Malmon

Gabinet Lekarski
50-319 Wrocław

Pan Robert Malmon postawił bardzo błędną diagnozę w sprawie urazu obojczyka mojej czteroletniej Córki. Po wykonaniu i oglądnięciu zdjęcia rtg, dr Robert Malmon uznał, że to tylko stłuczenie. Jak się okazało później, obojczyk był złamany. A wystarczyło tylko zalecić dziecku podczas wykonywania zdjęcia rtg unieść rękę 60 stopni aby kompetentnie postawić diagnozę. Zdecydowanie odradzam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Ewa Stępniak-Sak

Młodych Techników 7 lok. 115a
53-647 Wrocław

Trafiłam do niej przez przypadek.Taka z niej lekarka jak jej zachowanie, bo gdy bierze pieniądze to jest miła a gdy pacjent upomni się, że jej nieudolna praca wymaga poprawek to babsko pokazuje nerwy i staje się złośliwa.Popsuła mi zęby w mojej opinii jest bardzo złym stomatologiem i protetykiem a proteza w jej wydaniu przypomina rżącego konia z westernu.Polecić mogłabym ją tylko wrogowi.

lekarz Radosław Zawisza

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Niestety miałam okazję być u "lekarza" Radosława Zawiszy, człowiek poszedł po pomoc a zostałam wyśmiana i zlekceważona, potraktowana po chamsku wręcz wyrzucona z gabinetu! Nikomu nie polecam! Lekarz chamski i opryskliwy,nawet do leczenia zwierząt się nie nadaje!!!
Opinia dodana przez: oburzona

lek. dent. Agnieszka Spławska-Rynkowska

Sądowa 8/113
50-046 Wrocław

Poszla na zabieg n'a oczy. Nie jestem zadowolona. Nie jest to najbardziej wukwalifikowany lekarz z mesycyny estetycznej.
Opinia dodana przez: Eliza

lek. dent. Magdalena Zalwert-Zając

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej"Twój Lekarz" Filia we Wrocławiu
Skarbowców 121-123
53-025 Wrocław

Nie polecam dr Zalwert oraz kliniki Ortodent. Zapaliła mi się czerwona lampka jak usłyszałam o demontażu aparatu stałego. Pani Zalwert nie widziała krzywa jedynkę( według niej była równa ) oraz nieprawidłowego zgryzu, który nie został wyleczony. Od pierwszego dnia po założeniu aparatu całe leczenie występowały awarie. Niedopilnowane stażystki, którzy zakładały ligatury, powodowały ze te ligatury zeskakiwały z zamków już na recepcji przy płatności za wizytę. Wizyty odbywały się u różnych ...
Opinia dodana przez: Alina

Jerzy Mazurkiewicz