Lekarze Dermatolog estetyczny

lekarz Karolina Mędrek

chałubińskiego
Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. doktor. Była bardzo uprzejma dla mnie i bardzo dobrze potraktowała mojego 15 miesięcznego synka. Wytłumaczyła dokładnie co i jak a nie tak jak niektórzy lekarze- wypisać receptę, otworzyć drzwi i do widzenia. Tutaj było NORMALNIE, czyli tak jak powinno być u lekarza. Pani młoda ale wg mnie bardzo kompetentna, zna się na tym co robi. POLECAM

lekarz Krystyna Zagórska

Wenerolog, Dermatolog

MEDICUS
Żeromskiego 22/1a
Bytom

Wszystko zaczęło się od brodawki, która wyskoczyła na stopie mojej córki. Udałyśmy się do dermatologa, który na każdej wizycie coś z brodawką robił, lub raczej udawał że robi. Brodawka zamieniła się w 14 rozsianych na połowie stopy. Wydałyśmy na wizyty i leki przeszło 1000zł. W końcu dostałam namiary na dr Zagórską. 1 wizyta, 1 lekarstwo - po 2 tygodniach wszystkie brodawki zniknęły.Pani doktor jest świetnym specjalistą. Poświęca każdemu pacjentowi około ...

lekarz Nadzieja Łobos

Langiewicza 10
Zgorzelec

Rewelacyjna Lekarka przez wielkie L!!! Byłam u tej Pani tylko raz ok. 3 lat temu, miałam ogromne problemy z alergią-egzemą. Leczyłam się u wielu dermatologów przez kilka lat-bez efektów. Wszyscy leczyli mnie mocnymi maściami ze sterydami, jak wiadomo skóra przyzwyczaja się do nich i uodparnia. Pani Łoboś przepisała mi odpowiednie maści (wbrew pozoro niedrogie), dała kilka rad i wyleczyła mnie. Żałuję tylko, że wczesniej nie zgłosiłam się do ww. lekarki. ...

lekarz Monika Sikorska

Akademia Medyczna
Gdańsk

Z przyjemnością oddałem się dziś w ręce Pani Doktor. To młoda lekarka, chociaż Ona tak dziewczęco temu zaprzecza, ale to bardzo kompetentna i gruntownie wykształcona Doktor i ... taka ciepła. Pacjent czuje się u niej najważniejszy. Polecam Ją, zwłaszcza mężczyznom, bo to - wbrew pozorom - takie delikatne istoty. U Pani Doktor Moniki znikną Wasze problemy.
Opinia dodana przez: Zygmunt
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.Pani doktor cierpliwie tłumaczyła,z czego mój problem wynika,jakie mam możliwości leczenia,dokładnie obejrzała twarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem,wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

dr n. med. Krzysztof Krakowiak

Lekarz medycyny pracy, Wenerolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Senatorska 12
81-411 Gdynia

Z usług Pana doktora korzystałam nieraz i zawsze diagnoza była trafna w 100% a przepisane leki dawały szybka poprawę. Pomógł m.in. mojemu 2 letniemy synkowi który przez ok. rok borykał się z wysypka na twarzy, dwie wizyty u Pana doktora i wysypka już nigdy nie wróciła. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Agnieszka

Magdalena Łopuszyńska

BELLA-DERM
Warszawa

Wreszcie wyszłam na plażę bez chustki pareo i innego zakrywacza. Wystarczyło mi 5 zabiegów VENUS LEGACY żeby pozbyć się cellulitu i napiąć skórę na udach i pośladkach. Zabieg robiłam w gabinecie Bella w Warszawie przy ulicy pięknej 20 ,jestem zachwycona. Wreszcie coś zadziałało.
Opinia dodana przez: filusia

lekarz Henryk Celej

Piłsudskiego 45 B
63-900 Rawicz

Miałam problemy ze skórą stóp,leczyłam się u różnych lekarzy bez efektu.Po zastosowaniu metody levczenia przez tego dermatologa jestem bardzo zadowolona.Magda.

dr n. med. Maria Strokowska

Onkolog, Dermatolog

Wąska 1a lok. 1
71-407 Szczecin

Pani dr zna się na rzeczy .... polecam bardzo. szkoda jedynie, że nie zajmuje się laserowym usuwaniem znamion

lekarz Ivana Stanković-Sosnowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dermea
ul. Filtrowa 62 lok. 62a
02-057 Warszawa

Pani Ivana wyleczyła nasze dziecko z naczyniaka umiejscowionego tuż pod oczkiem. Rzeczowo i skutecznie, mimo pierwszej wizyty i zbliżających się świąt- wykonała pierwszy zabieg laserem, który to po kilku razach przyniósł znaczącą poprawę i nasze dziecko już tylko na zdjęciach może zobaczyć owego "potworka". Dodam tylko, że w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka mimo zabiegu chirurgicznego, naszego i dziecka stresu oraz kilku wizyt z dojazdem - naczyniak odnawiał się i ...

lekarz Jolanta Konopka

Konopka Jolanta Poradnia Dermatologiczna
Lubelska 38
21-560 Międzyrzec Podlaski

Miałam koszmarny trądzik. Pani dermatolog wybrała leki idealnie i dzięki temu pozbyłam się problem w zadziwiająco krótkim czasie. Jestem w stu procentach zadowolona i szczerze polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog estetyczny
                                       dr n. med. Maciej Krajewski

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Klinika Krajewski Warszawa-Mokotów
Bukowińska 22A/3
02-703 Warszawa

Zdecydowanie nie polecam !!! „Lekarz zainteresowany jedynie stanem swego portfela, a nie pacjentem.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarzy Rodzinnych s.c.
Pleszew ul. Poznańska 58
63-300 Pleszew

Kompetentny, życzliwy, empatyczny, nastawiony na dobro pacjenta, człowiek o wielkim sercu… mogłabym tak wymieniać bez końca.. polecam każdemu, z problemami dermatologicznymi. Poza trafną diagnoza i udanemu leczeniu, Pan Doktor zawsze wspiera dobrym słowem, dzięki czemu z gabinetu wychodzę podbudowana - jest wspaniałym psychologiem.
Opinia dodana przez: Michalina

dr n. med. Regina Rachowska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Po latach nieudanego leczenia trądziku u innych lekarzy w końcu trafiłam na Panią doktor Reginę. Pierwszy raz została ze mną przeprowadzona rozmowa i badanie skóry. Po 7 latach wreszcie mogę cieszyć się piękna cera bez trądziku. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Jan Gawlik

Alergolog, Dermatolog

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
ulica Wandy Rutkiewicz 25 a
Wrocław

Nie polecam, miałam miałam małą plamkę na twarzy a teraz po usunięciu mam dużą wypukłą bliznę,gorzej niż przed zabiegiem

lekarz Jolanta Ciesielska

Na Uboczu 2
Warszawa

Pomaga mi w moich kłopotach ze skórą. Jest wnikliwa. Może przepisuje trochę za dużo leków, ale z drugiej strony, gdy stosuję je ściśle według jej zaleceń, działają. Najlepszy dermatolog, z jakim miałam do czynienia.

lekarz Hanna Pieprzny

Dermatolog, RTG

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Dr .Hanna Pieprzny,,przemila,kompetentna...mnie pomogla,,jestem jej bardzo wdzieczna!!!..wiecej takich lekarzy jak ona zyczylabym. Owszem dlugie kolejki..to tez o czyms swiadczy!!!..ze jest b.dobrym lekarzem!..polecam!
Opinia dodana przez: danuta

lek. med. Karina Kozak-Gawron

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul.Konopnickiej 30
41-300 Dąbrowa Górnicza

Co tu dużo mówić, leczę się u Pani Doktor pond 15 lat od czasów dziecięcych. W pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Brodawki dziecięce na dłoniach - 3 lata mordęgi. Jedna wizyta, umówienie na zabieg, nigdy nie wróciły. Trądzik młodzieńczy, masakryczny, 2 letnia kuracja u Pani Kariny zero śladu, nie musiałem łykać tabletek, maści sterydowych tylko łagodne metody. Aktualnie jestem w trakcie leczenia ,,grzybków naskórnych" i już po pierwszych dawkach leków ...

lekarz Agnieszka Łątkowska

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

pani doktor bardzo miła ale mi po pierwszej wizycie nie pomogło zanieczyszczeń na twarzy trochę przybyło a pryszcze po tych maściach które mi pani doktor poleciła zginęły ale po bardzo długim czasie zarejestruje się na następna wizytę i mam nadzieję że będzie lepiej dam wam znać czy pomogło. Ale na dzień dzisiejszy można tej pani zaufać u mnie widać poprawę:)

lekarz Antonina Kuroszczyk

gen. Berbeckiego 2 lok. 12
44-100 Gliwice

Czy ktoś się orientuję czy Doktor Kuroszczyk jeszcze przyjmuje ? Bo nie mogę się dostać ani telefonicznie dodzownic
Opinia dodana przez: Sabina