Lekarze Łódź

Radioterapeuta

Pracownia Diagnostyczna
Adama Próchnika 11
90-408 Łódź

Genialna Pani Doktor ,zawdzięczam jej życie.Po pierwsze bezbłędnie zdiagnozowała u mnie nowotwór jelita, po drugie przekonała mnie do leczenia i po trzecie skutecznie wyleczyła.Dziękuje

lekarz Konrad Masiarek

Zespół Poradni Odnowy Biologicznej oraz Świadczeń Uzupełniających
Stefana Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji a właściwie uratował mi życie.Jestem po rozległym zawale serca gdyby nie natychmiastowa pomoc d.r Masiarka tzn koronarografia i wszczepienie stentów chyba by ...
Opinia dodana przez: mirosława

lekarz Grażyna Wysoczyńska

Anczyca 4/26
93-262 Łódź

Cieszę się że mogę wyrazić swoją opinię o tej wspaniałej osobie. Cudowny lekarz, wspaniały człowiek, przemiła empatyczna i pełna ciepła Pani doktor. Mogę o niej mówić w samych superlatywach. To wspaniałe że mogę być jej pacjentką.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Waldemar Bąk

przychodnia stomatologiczna
Piłsudskiego 157
92-332 Łódź

Pan doktor jest godny polecenia,posiada duży zakres wiedzy,na wszelkie pytania zawsze ochoczo odpowiada,rozwiewa wszelkie wątpliwości chorobowe,skrupulatnie podchodzi do każdego z przypadku(miałem przyjemność kilka razy odbyc wizyte).
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Beata Szenfelder

Więckowskiego Stefana 63/1
90-747 Łódź

Znakomita specjalistka. Ma holistyczne podejście do zdrowia, prowadzi szeroki wywiad przed wystawieniem diagnozy. Znalezienie skutecznego leku dla mnie zajęło kilka prób. Jest otwarta na sugestie pacjenta, aktywnie słucha. jest w stanie bardzo wiele osiągnąć w krótkim czasie sesji. Za moją zgodą współpracowała z moją terapeutką, obie uważały swój kontakt za pozytywny. Polecam każdemu, kto potrzebuje wyrozumiałego lekarza.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Emilia Kołodziej-Kowalska

Fizyczna 16
91-168 Łódź

Miałam Zaszczyt mieć styczność z Panią Doktor. Pani Doktor to Lekarz z Prawdziwego Zdarzenia .Pani Doktor Jest Empatyczna, Kulturalna Szlachetna. Pani Doktor w swojej pracy stosuje zasady pomocy akceptacji, indywidualizacji i tolerancji dla pacjenta.Pani Doktor bardzo Dobrze Dobiera środki Farmakologiczne do potrzeb pacjentów. Pani Doktor to Specjalista Wysokiej Klasy. Pani Doktor to Przyjaciel Osób niepełnosprawnych, Pani Doktor Bardzo Szanuje Osoby Słabowidzące należące dp Polskiego Związku Niewidomych i Słabowidzących.Jeżeli Ktoś zmieni ...

lekarz Agnieszka Podczaska-Słowińska

Bułgarska 22a
93-362 Łódź

Nie mam słów pochwały dla pani doktor. Trudno spotkać się z tak cudownym podejściem lekarza do pacjenta i jego rodziny. Naprawdę szczerze polecam. Pani doktor szczerze przejmuje się pacjentem!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Eliza Groman

ul. Romanowska 55A/11
91-174 Łódź

Miałam Zaszczyt i Przyjemność poznać oraz mieć kontakt z Zacną Panią Doktor Elizą Groman.Pani Doktor jest Lekarzem Fachowcem Wielkiej Klasy.Pani Doktor to Lekarz z powołania .Pani Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,Wybitny Specjalista.Pani Doktor jest Uprzejma,Konkretna, Empatyczna,Pani Doktor Wspiera osoby niepełnosprawne.Pani Doktor nie Odmawia Pomocy pacjentom.Pani Doktor Bardzo Dobrze dobiera środki farmakologiczne,Pani Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku.Pani Doktor pomimo swojej odpowiedzialnej pracy nigdy nie jest zmęczona,Zawsze znajduje czas dla pacjentów..Gorąco ...

lek. dent. Katarzyna Bąkała-Bil

Przychodnia
al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 7a
94-042 Łódź

Serdecznie polecam stomatologa p Katarzyne Bąkałe Bil . Jestem dużą panikarą na dodatek bardzo wrażliwą na ból do tego stopnia że mdlałam przed wejściem do stomatologa .P Katarzyna wyprowadza mi zęby bezboleśnie . Idealny stomatolog dla osób bojących się wizyty
Opinia dodana przez: Wioletta

lek. dent. Anna Targaszewska

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

pani Doktor jest super.Bardzo profesjonalna i empatyczna nawet dla takich pacjentow jak ja.( boje się okropnie)
Opinia dodana przez: mg

lek. dent. Monika Ratajek-Gruda

Chirurg stomatolog

Tuszyńska 25 m. 43
93-011 Łódź

Anioł nie lekarz. Delikatna, konkretna super potrafi rozwiać wszelkie obawy związane z zabiegiem. Dziękuję i gorąco polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Dorota Konopka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Nowa 20
90-031 Łódź

Najlepsza dentystka na świecie. Zawsze uprzejma , profesjonalna ! Lekarz na którym można polegać w każdej chwili

lek. dent. Beata Kasprzak

Łukowa 18B/3
93-410 Łódź

Super stomatolog. Super podejście do pacjenta. Kompleksowe podejście. Dzięki Pani Beatce przestałam bać się stomatologa. Mój syn także zachwycony. Oby więcej takich lekarzy z pasja
Opinia dodana przez: Ilona

lek. dent. Piotr Fabjański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wólczańska 53
90-608 Łódź

To wspaniały lekarz.Korzystam z Jego usług od bardzo wielu lat,pomimo,iż mieszkam od Łodzi ponad 50 km. Kompetencje tego lekarza, Jego kultura,tworzenie miłej atmosfery budzą wielkie zaufanie .Moje problemy stomatologiczne były niezwykle trudne i właśnie w tym gabinecie były z wielką starannością rozwiązywane.Nadal nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariusz Maroszyński

Klonowa 15/31
91-036 Łódź

Polecam z całego serca....Pełny profesjonalizm, dokładność, duże doświadczenie, uprzejmość. Liczą się tylko potrzeby pacjenta, nie czas wizyty. Gdybym musiała poddać się zabiegowi, wybrałabym p. Doktora...
Opinia dodana przez: Maria W.

lekarz Paweł Kawczyński

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Wrażliwy, z olbrzymią wiedzą, najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Pozdrawiam serdecznie

lekarz Piotr Biłko

Tansmana 5/3
92-513 Łódź

Polecam, lekarz rzeczowy, konkretny, wszystko wytłumaczy. Zaangażowany w swoją pracę, u mamy widział to, czego nie widzieli inni, pomógł postawić trafną diagnozę, a chodziło o nowotwór. Wsparcie i empatia to jego cechy główne. Mi podczas USG jamy brzusznej ( dolegliwości układu trawienia, kamienie na nerkach) znalazł zmiany w jajnikach, które właśnie diagnozuje onkologicznie. Szczerze polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Aneta Magdans

lekarz Marcin Bartela

Lekarz rodzinny

Cynarskiego 1/5
92-447 Łódź

Konkretny, fachowy, znakomity lekarz optyk. Słusznie podejrzewał i rozpoznał u mnie chorobę Lesniowskiego -Crohna, zbagatelizowana przez internistke z Konina. Oczywiście wysłał mnie do najlepszego gastrologa dra Kielka! !Będę Mu zawsze wdzięczny!

lekarz Monika Góralczyk

Kopernika Mikołaja 64B/114
90-553 Łódź

Bardzo dobry lekarz i człowiek ,polecam tego specjalistę ,tłumaczenie choroby ,poświęcony czas ,godna zaufania .

lekarz Izabela Łącka-Kotras

Lekarz medycyny pracy

Gotycka 3
91-520 Łódź

to bardzo dobry lekarz na pewno godny polecenia polecam leczyła moją rodzinę na Aleksandrowskiej 63.Anna Frątczak
Opinia dodana przez: Anna