Lekarze Toruń

Zazwyczaj nie tłumaczy choroby, nie mówi jej dokładnej nazwy, nie informuje jaką czynność będzie teraz wykonywać. Bardziej eksperymentuje z pacjentem i jego lekamj niż faktycznie leczy.

lekarz Krzysztof Popowski

Łazienna 30
Toruń

Bardzo dobry lekarz, leczę się u niego już 14 lat :) Bardzo sympatyczny i pomocny. Widać, że zna się na fachu.

lekarz Wojciech Wietrzyński

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Kompetentny specjalista Wie co robi super lekarz szkoda że tak mało Takich fachowców ,wiem co mówię!!!!

lekarz Maria Dereń-Potkin

Internista, Onkolog

ul. św. Ducha 17
87-100 Toruń

Najgorszy onkolog na jakiego trafiłam.Zero empatii i zrozumienia. Pani doktor zachowuję jakby pracowała za karę.NIE POLECAM.Pani doktor radzę zmienić zawód

lekarz Radosław Zaborowski

Neurochirurg

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Zdecydowanie nie polecam!!! Bardzo niesympatyczny lekarz. Praktycznie zero informacji i kompetencji. Widać że tylko kasa się liczy a nie pacjent.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Elżbieta Lendzioszek

ulica Rydygiera 30/32
87-100 Toruń

Byłam dobrze obsłużona każdorazowo a nie jeden raz siedziałam u pani doktor na fotelu dentystycznym - a opinia pani Kasi za bardzo subiektywna i wręcz złośliwa wobec kompetencji i uprzejmości pani doktor - jakby na zamówienie konkurencyjnych gabinetów
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Anna Trafna

ulica Jagiellońska 25B/11
87-100 Toruń

Bardzo profesjonalna obsługa! Niezwykle miła i uprzejma pani doktor. 10 gwiazdek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Bartosz

mgr Tomasz Jarmuż

Psycholog, Psychoterapeuta

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Moniuszki 39
87-100 Toruń

Świetny specjalista, wyrozumiały, uważny i pomocny!!! Bardzo uważnie słucha i dzięki temu potrafi dokładnie nakierować na sedno problemu. Pomógł mi w wielu ciężkich kwestiach, polecam z całego serca!

dr n. med. Marian Migda

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Dziwie się tak słabym opiniom. Po ich przeczytaniu mimo wszystko zdecydowałam się na pobranie wycinków i kolposkopie u Pana Doktora. Każde badanie jest dla mnie bardzo bolesne a Pan Doktor wykazał się dużą empatią i zrozumieniem. Pytał się jak się czuje i dbał, żeby badanie przebiegło jak najmniej boleśnie dla mnie. Byłam zestresowana ale dzięki jego podejściu czułam się zaopiekowana i że jestem w dobrych rękach. Samo badanie przyjemnie nie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Agnieszka Gerc

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Wszystko wyjaśnia rzeczowo i konkretnie. Diagnoza postawiona szybko i tylko badania potwierdzlily jej zgodność. Lekarz na pewno godny zaufania.
Opinia dodana przez: Natalia
Mam 25 lat i zdecydowane problemy psychiczne. Przez kilka lat nie byłem w stanie wykonać telefonu do poradni, gdy sięgałem po słuchawkę lub wyszukiwałem jakiś ośrodek, coś mnie blokowało i zwyczajnie nie umiałem się przemóc. Niestety nie miałem "siły" poprosić o pomoc kogoś z rodziny, dla nich jestem normalny. W końcu po niedoszłej próbie przedwczesnego odejścia stwierdziłem, że tak nie może być. Z biciem serca zadzwoniłem na Ligi Polskiej 5 ...
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Joanna Wydorska

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

A ja trafiłam do szpitala na Bielanach w sobotę około południa że skierowaniem z przychodni przy ul.Uniwersyteckiej. Pani doktor do mnie wyszła, zapytała z czym przyjechałam i po wysłuchaniu mnie powiedziała, że będę musiała z godzinę poczekać bo Ona ma na oddziale jakieś zabiegi. Doczekałem i było warto. Pani doktor bardzo dokładnie zbadała oczy. Okazało się że mam w jednym oku rozdartą siatkówkę. Bardzo dokładnie mi wszystko wytłumaczyła i bardzo ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bożena Kucharska

ulica PCK 26/33
87-100 Toruń

Wszystkim szczerze odradzam wizytę u Pani Doktor Kucharskiej. Jej zachowanie jest wysoce nieprofesjonalne. Po dzisiejszej wizycie, wyszłam z gabinetu z płaczem, wszystko z powodu zachowania Doktor Kucharskiej. W pierwszej kolejności raczyła ona ocenić moją własną decyzję, o stosowaniu terapii antytrądzikowej, krzycząc na mnie i ubliżając mi słowami, że nie mam własnego rozumu, godząc się na stosowanie takich leków. Podważała kompetencję lekarza dermatologa, który ową terapię dopasował do mnie, twierdząc, że ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Alergolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza dla czternastomiesięcznego dziecka. Wizyta przebiegła w spokojnej i uprzejmej atmosferze. Pani Doktor przeprowadziła ze mną bardzo wnikliwy wywiad, zbadała syna i dokładnie wyjaśniła kierunek działania. Zadawane przeze mnie pytania nie pozostały bez odpowiedzi. Na każde z nich otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Poza wnikliwym badaniem lekarza i trafioną diagnozą równie ważne jest dla mnie jego podejście do dziecka. Pani Doktor nawiązuje kontakt z ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Ryszard Figurski

ulica Konopnickiej 13/3
87-100 Toruń

Jestem bardzo zadowolony. Lekarz profesjonalny, rzeczowy, mówi dokladnie co i jak, precyzyjny. Nie krzyczy tylko mowi konkretnie i wyraźnie. Przestałem sie bać wizyt stmatologicznych. POLECAM.

lekarz Patryk Centek

Zespół Poradni Zdrowia Psychicznego
Adama Mickiewicza 24/26
87-100 Toruń

Lekarz ma podpisaną umowę z UMK, dziś byłam na pierwszej wizycie po zmianie placówki współpracującej z uczelnią. Wizytę podsumuje jako dramat - niewybredne komentarze dotyczące mojej sytuacji rodzinnej i historii choroby, podważanie kompetencji poprzedniego lekarza prowadzącego, zaburzenia określone jako "cecha charakteru". Wzbudził zerowe zaufanie, nigdy nie wrócę i nie polecam wizyty osobom, które są wrażliwe.
Opinia dodana przez: Depresja

lekarz Angelika Golińska

ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 5B
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz, dużo empatii i zrozumienia dla pacjenta polecam, i życzę wszystkiego najlepszego, oby każdy lekarz był takim profesjonalistą jak pani doktor

lekarz Krystyna Trafna

Laryngolog, Audiolog

Szeroka 25
Toruń

Nie miła obsługa, I brak efektów "leczenia" strata czasu. Nie polecam. Jak można w 5 minut zbadać pacjenta nie rozmawiając i siedząć przy biurku? Po 2 wizytach i kilku skierowaniach na różne badania stwierdza że wszystko w normie, jednak dolegliwości nie ustąpiły.
Opinia dodana przez: Łukasz

Agnieszka Żyto

Citomed
87-100 Toruń

arogancka, traktuje pacjenta z góry, nie ma dobrego sprzętu - mimo, że mam astygmatyzm (co jej powiedziałam), stwierdziła, że nie ma szkieł do astygmatyzmu i nie może mi dobrze przepisać recepty na szkła. wypisała mi więc receptę niekompletną, zostawiając miejsce wolne w miejscu korekcji astygmatyzmu. czuję się okradziona i żałuję, że pozwoliłam się tak potraktować i nie żądałam zwrotu pieniędzy - przecież i tak musiałam iść do innego lekarza.

lek. dent. Dorota Skrzat

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Krasińskiego 71A/3
87-100 Toruń

Pani doktor co prawda wie co robi ale podejscia do malego pacjenta BRAK zero usmiechu zero zyczliwosci i cierpliwosci. Moja corka u dentysty byla nie raz i nawet sie nie bala a U Pani doktor sir poplakala. NIE POLECAM