Lekarze Tychy

lekarz Lidia Patoła

ulica Ks. Kard. Hlonda 69
43-100 Tychy

Ja nie narzekam na p dr jest sympatyczna i pomocna poprosiłam o zastrzyki nie było żadnego problemu. polecam wszystkim naprawde pozdrawiam p dr
Opinia dodana przez: Iwona

prof. dr hab. n. med. Fryderyk Prochaczek

Kardiolog

Prywatny gabinet lekarski
Tychy

Najleprzy Specjalista jakiego znam. Dziękuję za wszystko !!! Pozdrawiamy serdecznie Mirek Jezela z rodziną
Opinia dodana przez: Miroslaw Jezela

Krystyna Cendry

Protetyk, Stomatolog

Żółkiewskiego 21
43-100 Tychy

Polecam panią doktor K. Cendry. Obsługa miła i uprzejma. Cennik akuratny na te czasy. Wykonanie protezy estetyczne.

lekarz Lucyna Śnieg

Centrum Medyczne "Żwaków"
Tychy

Pani doktor jest cudownym lekarzem z powołania. Zawsze wita nas z uśmiechem na twarzy. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Stara się tak leczyć, aby nie podawać antybiotyków kiedy nie ma takiej potrzeby. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze szuka rozwiązania problemów.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Antonina Krzisz-Auguścik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczne Centrum Stomatologii lek. stom. Antonina Krzisz-Auguścik
Plac Nowary 27
43-100 Tychy

mam zaufanie do wysokich kompetencji, super tłumaczenie i leczenie, uprzejmość na każdym kroku, kompleksowość działań - Pani doktor godna polecenia i jej dobrze wyposażony gabinet

Lucyna Szymczak

Ortodonta, Stomatolog

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

Pani doktor usuwała mi siódemkę. Trudna ekstrakcja ze względu na miejsce i kruchość zęba. Poradziła sobie znakomicie. Jest bardzo miłą, konkretną osobą i znakomitą specjalistką. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, a po ekstrakcji uzyskałem komplet informacji na temat postępowania w ciągu kilku następnych dni. Mimo okresu pandemii koronawirusa czułem się bardzo bezpiecznie. Pełen profesjonalizm. Polecam!

lek. dent. Iwona Pawlik

Rodakowskiego 3
43-100 Tychy

Nie polecam usług tej pani. Dzięki niej nabawiłam się zapalenia dziąsła. Zrobiła mi jednego zęba tak, że tydzień później inny dentysta nawet nie zauważył, że coś było robione i od jednego końca do drugiego rozwiercil, a pani widziała tam jedna małą dziurkę... Szkoda czasu, nawet tych 10min ile trwa wizyta.

lekarz Grażyna Urbanowicz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

AVICENA
Cyganerii
Tychy

Z całego serca polecam, Pani bardzo mila, wie co robi. Leki od razu dobrane, wspaniale wytłumaczyła chorobe.
Opinia dodana przez: Lila

lekarz Barbara Spot

Lekarz rodzinny, Internista

Hutnicza 121
43-100 Tychy

Nie mogę złego słowa powiedzieć. W tych czasach rzadko się zdarza, że lekarz ma czas dla pacjenta. Diagnozy trafne, leki właściwe a nie drogie nowości.

lek. dent. Igor Koplejewski

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmość profesjonalne podejście. Wyleczył mi wszystkie zęby na kilku wizytach. Polecam Studio Stomatologii w Wadowicach. Jestem stałą pacjentką i na pewno zostanę tam na stałe.
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Ilona Janda

Położna

wojewódzki
Tychy

Nie polecam, jak ktoś trafi na tą panią to poprosić o zmianę. Niedelikatna i fizycznie i psychicznie. Poród wspominam jako jeden wielki wstyd i pretensje. Trauma taka, że zrezygnowałam z posiadania drugiego dziecka. Niektórzy nie nadają się do takich zawodów. Nie jest to tylko moja opinia, ale rodzącej w tym samym czasie także.
Opinia dodana przez: E.

lekarz Ewa Tomaszewska-Kryk

Internista, Lekarz rodzinny

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

Pani dr Tomaszewska jest lekarzem z ogromną wiedzą. Przy odpowiednio dobranej diecie oraz lekach w końcu pożegnaliśmy się z nawracającym średnio co 2 miesiące kaszlem u córki. Pomogła nam też w wielu innych przypadkach. Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

Bogusława Penc

Psycholog, Psychoterapeuta

Tychy

Niestety odradzam , Pani nie dotrzymuje w tajemnicy powierzonych informacji , zachowuje się jak prokurator , wypytuje o nazwiska poprzednich terapeutów i wykorzystuję tą wiedzę aby chronic przede wszystkim swoje srodowisko i znajomych , w tym wszystkich nie dba dobro kklienta .Potwierdam brak prawdziwej empatii i troski jak ktos juz wczesniej napisał . , Na początku zakłada kazdemu kartotekę " Historia Choroby " . Żenada .
Opinia dodana przez: Dorota
Wspaniały i wyrozumiały , profesjonalnie postawił diagnozę. Wypisał leki , które po kilku dniach zmniejszyły moje cierpienia - . Jestem zdrowa ; dziekuję

lekarz Dawid Bednarczyk

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Uprzejmy ale dwie wizyty nic nie rozwiązały ani nie pomogły w leczeniu. Druga były umówiona chyba tylko żebym zapłacił więcej.

dr n. med. Krzysztof Jarus

Gastrolog, Internista

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy

Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Pan doktor wie wszystko o wszystkim, ale nie na temat tego o czym powinien porozmawiać z chorym pacjentem na wizycie. Kiedy zapytałam o refundację bardzo drogiego leku dowiedziałam się wszystkiego o przepisach w Polsce, ale ani słowa na temat własnej choroby. Usłyszałam nawet pytanie, czy zapłacę Panu za cztery opony do samochodu, które kosztują go 6 tysięcy. To sobie Państwo wyobraźcie jakim samochodem doktor ...
Opinia dodana przez: Pacjentka
Pani doktor jest najlepsza! Prowadziła mojego synka wcześniaka. Ilość wizyt i rozmów, porad niezliczona. Pani doktor jest bardzo kompetentna i konkretna. Nie jest typem przedszkolanki ale lekarz ma postawić diagnozę a nie bawić się z dzieckiem :) przede wszystkim słucha rodziców i ich opinii. Gdy trzeba wysyła do specjalisty. Bardzo polecam i żałuję że nie przyjmuje już w Mikołowie.
Opinia dodana przez: Sylwia

Jacek Namyślak

Stomatolog, Ortodonta

Zrębowa 18
43-100 Tychy

Leczyłem się z córką przez 2 lata, jestem zadowolony z wyników leczenia i znosiłem niedogodności aparatu stałego , nie jest to sama przyjemność, ale niestety tego się spodziewałem.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Bogdan Larwa

hipokrates
dgen de gaulle'a49
43-100 Tychy

Chciałabym przestrzec wszystkich rodziców przed tym lekarzem. Nasza historia obnaża rutyniarstwo i nonszalancje tego lekarza. Roczne dziecko gorączkowało 3 dni i trochę kaszlało, więc wybraliśmy się z nim do lekarza. stwierdził infekcje wirusową i przepisał syrop ( u starszej córki objawy były podobne kilka dni wcześniej i przeszły samoistnie przy wspomaganiu domowymi sposobami). Syn gorączkował dalej. Regularnie odwiedzałam lub dzwoniłam do doktora z zapytaniem co dalej bo gorączka nie przechodzi. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Kornelia Ficek

Radioterapeuta

Poradnia Onkologiczna Szpital Miejski Sp. z o.o.
ul. Cicha 27
44-100 Tychy

jest najlepszym lekarzem onkologiem na jakiego mogłam trafic dziekuje za czas poswiecony i cały okres leczenia