Lekarze Poznań

lekarz Mateusz Foterek

Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
ulica Rycerska 10
60-346 Poznań

Lekarz któremu można całkowicie zaufać. Każdy pacjent jest dla niego ważny. Mimo tylu obowiązków poświęci swój czas na udzielenie pomocy. Zawsze stawia dobrą diagnozę a Jego leczenie przynosi dobre efekty. Dziękuję Panu za przyjazd do mojego ojca.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Pediatra
                                       lek. med. Katarzyna Wiśniewska

lek. med. Katarzyna Wiśniewska

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

Panią Doktor poznałam w szpitalu będąc w nim niespodziewanie z synem. Urzekło mnie jej podejście, analiza, dociekliwość do przypadku:) Lekarze Specjaliści postawili diagnozę - dojrzewanie jak to zazwyczaj jest w okresie nastoletnim jednakże Pani Doktor zdecydowanie drążyła dalej jako nasz Lekarz prowadzący. Jestem i zawsze będę jej za to wdzięczna bo znalazła przyczynę, nie odpuściła! TO LEKARZ Z PASJĄ, ZAANGAŻOWANIEM I CUDOWNYM PODEJŚCIEM DO DZIECI I RODZICÓW. Będę korzystać prywatnie ...
Opinia dodana przez: Ewa
Wspaniały lekarz i człowiek o szerokiej wiedzy w dziedzinie medycyny nie tylko w ramach swojej specjalności. Bardzo oddana pacjentowi, głęboko zaangażowana w proces leczenia i stan pacjenta. Profesjonalista i dobry człowiek. Temu lekarzowi można w pełni zaufać. Wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: M1982

dr Tomasz Łyczkowski

Chirurg naczyniowy

Poznań

Doskonały specjalista i z prawdziwego powołania lekarz. Polecam!

dr n. med. Jerzy Tomaszewski

Psychiatra

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Rewelacyjny specjalista miły, sympatyczny i empatyczny . Doskonały pod każdym względem. Takich lekarzy jest niewielu. Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Piotr Hernacki

Stomatolog, Protetyk

Stomatologia Belwederska 13
Belwederska 13
60-275 Poznań

Pan doktor to fachowiec na najwyższym poziomie.Jest wrażliwy,pyta pacjenta,czy ząb podczas leczenia boli..Uczciwy-stwierdził,że nie muszę mieć kanałowo leczony ząb,założył mi plombę i zrekonstruował ząbek.Szczerze polecam.Dziękuję,Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

dr Mieczysława Koperska

Reumatolog

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Pani Doktor to wspaniała kobieta. Bardzo sympatyczna, życiowa. Przebadała od stóp do głowy. Nawet dokładnie osłuchała serce. Bardzo rzeczowa. Lekarz z wielkiego powołania. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Adam Cichewicz

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Live Medica
Ugory 77
61-623 Poznań

Bardzo rzeczowy , profesjonalny i uprzejmy. Dokładny wywiad z wyjaśnieniem poszczególnych pytań, zaproponowane leczenie i szczegółowy- na piśmie opis stosowania leków. Miła i życzliwa atmosfera, od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i pacjent czuje, że jest pod dobrą kompetentną opieką. Bardzo polecam doktora Cichewicza i dołączam do grona zadowolonych pacjentów.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Bartłomiej Perek

Kardiochirurg

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Długa 12
61-878 Poznań

W lipcu 2012r. leżałem w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i miałem przeprowadzoną operację zastawki aortalnej przez doktora kardiochirurga Pana Bartłomieja Perka. Mimo powikłań pooperacyjnych dochodzę do siebie i to dzięki Panu doktorowi . Stwierdzam, że to jest lekarz z powołania, konkretny i kompetentny. Okazał niezwykłą sumienność w leczeniu mnie i dzięki Panu doktorowi jestem wśród swoich najbliższych i zawdzięczam życie. Dodam, że doktor jest bardzo życzliwy, ...
Opinia dodana przez: akumulatorek5

lekarz Irena Narska

Anestezjolog, Pediatra

poradnia Pulmunologii Wieku Rozwojowego
ul. Szamarzewskiego 82/84
61-848 Poznań

Po raz pierwszy spotkałam się w publicznej placówce służby zdrowia z tak fachowym, kompleksowym i równocześnie serdecznym potraktowaniem pacjenta. Z porad Pani dr Narskiej moje dziecko korzysta od kilku lat. Pani Doktor jest osobą łatwo nawiązującą kontakt z małym pacjentem, zawsze uśmiechnięta i szczerze zastroskana o zdrowie dzieci, wzbudzającą zaufanie i potrafiącą stworzyć miłą i ciepłą atmosferę podczas wizyty. Co do profesjonalizmu nie mam żadnych zastrzeżeń- moje dziecko zostało przebadane ...

dr n. med. Jarosław Pospiech

Lubeckiego 32a
60-348 Poznań

Dr Pospiech to profesjonalista w każdym calu. Jest wspaniałym lekarzem i dobrym człowiekiem. Budzi zaufanie pacjenta, poświęca na wyjaśnienie i robi to bardzo uprzejmie. Jest Lekarzem godnym polecenia również pod względem kosztów leczenia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Rafał Berliński

Grochowska 40 lok. 3
60-322 Poznań

Bardzo profesjonalny i konkretny lekarz. Całkowicie bezboleśnie i dokładnie wykonany zabieg. Wszystko przeprowadzone w miłej atmosferze. Polecam!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Krzysztof Pogorzelski

Babimojska 11 B/9
60-161 Poznań

Nasze wizyty u p. Krzysztofa były spowodowane koniecznością leczenia zębów u jednego z synów, który (niestety) nie należy do łatwych "przypadków" (nasz 4-latek jest strasznym uparciuchem). Pan doktor jest baaaaardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnia, stara się doradzić jak najlepiej. Na dniach sama byłam jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. W związku z leczeniem mnie po raz pierwszy, dokonał ogólnego przeglądu uzębienia i uświadomił w kilku kwestiach, na które dotąd ...
Opinia dodana przez: Honorata

lekarz Aldona Siwińska

Kardiolog, Pediatra

Cordis
al. Niepodleglosci 2
61-874 Poznań

wspaniała Pani Doktor,27 lat temu oprócz diagnozy serduszka u mojego syna wcześniaka zauważyła,że jest problem z nerką.bardzo sympatyczna i empatyczna,lekarz z powołania, dziś syn wyrósł na wspaniałego mężczyznę.Bardzo za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Tomasz Blok

Neurochirurg

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Trafiłam do Pana Doktora przez zupełny przypadek w trakcie konsultacji w szpitalu. Od pierwszego momentu wiedziałam że ja i mój kręgosłup trafiamy w dobre ręce. Rzeczowy, wymagający, bardzo dobry specjalista. Jak każdy lekarz - zapracowany ale czas dla pacjenta znalazł by wszystko wyjaśnić i przekazać dalsze zalecenia. Na pewno nie zaprzepaszczę jego ciężkiej pracy by postawić mnie na nogi. Polecam!!! Dziękuję!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Jarosław Wlazło

Pulmonolog, Pediatra

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Solna 21
61-736 Poznań

Super lekarz, polecam, bardzo kompetentny, miły,pomocny,cieszę się że trafiliśmy do Pana doktora 🙂🙂🙂
Opinia dodana przez: Malwina

dr n. med. Tomasz Deja

Urolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Pełen profesjonalizm, empatia, najwyższa kultura osobista, trafne diagnozowanie, skuteczne leczenie. Na pewno godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jacek Kocur

Radiolog

Gabinet USG
Mostowa 25
Poznań

Pan doktor bardzo sympatyczny, badanie wykonuje z niezwykłą cierpliwością i troską o pacjenta. Zrozumiale wyjaśnia wszystko podczas badania. Nie patrzy na czas tylko na pacjenta. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka OnkoTeam

lek. dent. Ewa Remlein-Schulz

Wójtowska 23
61-654 Poznań

pani doktor posiada duże doświadczenie i wiedze .Bardzo dobra zarówno w chirurgii jak i protetyce , bardzo polecam

lekarz Mateusz Bryl

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

W końcu maja 2022 r miałem wszczepiony stymulator serca w Klinice Kardiologii w Poznaniu przez dr Mateusza Bryla. Operacja przebiegła bezboleśnie. Rana szybko się zagoiła i jestem w dobrej kondycji.Serdecznie dziękuję za perfekcyjnie wykonaną operację i szybki powrót do zdrowia. Gorąco polecam dr Mateusza Bryla jako bardzo dobrego kardiologa.
Opinia dodana przez: Maria