lekarz Grzegorz Prajsnar

Bardzo dobry lekarz polecam z całego serducha, dobry operator poskładał mi staw skokowy jestem 5 tygodni po operacji, nogą cudnie się goi nic nie boli. DR Grześ to profesjonalista lekarz z powołania. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i dobrą opiekę. Pozdrawiam Mirosllawa Rdest

DR Grześ to profesjonalista lekarz z powołania.
Bardzo dziękuję za zaangażowanie i dobrą opiekę.
Pozdrawiam Mirosllawa Rdest

Bardzo dobry lekarz, fachowiec uprzejmy i cierpliwy dla pacjentów, zna swoje rzemioslo, lekarz godny polecenia.

To szczera prawda,Pan doktor jest empatyczny,cierpliwie tłumaczy ,po szczegółowym zapoznaniu się z moją dokumentacją medyczną zlecił dodatkowe , niezbędne badania ,które poprzednik pominął.Jest cierpliwy,a ze mną to trudne bo jestem dociekliwą gadułą 😊

Bardzo polecam pana doktora to lekarz z powołania.Profesjonalne podejście operacja wykonania idealnie jestem 3 tygodnie od zabiegu wszystko się goi bez zastrzeżeń.Z całego serca polecam pana doktora za podejście do pacjenta zaangażowanie, ogromną wiedzę i doświadczenie.

Polecam pana doktora, za jego kompetencję i dobre podejście do pacjenta, miałam artroskopię łękotki 31.01.2022 w Chirurgi Urazowej w Piekarach Śląskich, dziś jestem półtora miesiąca od operacji, nie odczuwam bólu, noga całkowicie sprawna, pan doktor wykazał się nie tylko swoim profesjonalizmem w wykonaniu zabiegu, ale też wszystko po zabiegu mi wytłumaczył, co było robione i nie robił tego jak co niektórzy lekarze pobierznie, ale miał cierpliwość do mnie, a ja jestem dociekliwa :). Piszę tą opinię dopiero teraz, bo czekałam na całkowite wyleczenie. Dodam jeszcze, że wszystko robiłam z NFZ i wcześniej nie byłam pacjentkom pana doktora.