Lekarze Police

lekarz Paweł Jakszuk

72-010 Police

Uważnie wysłuchuje pacjenta,dzieli się swoją opinią, z poczuciem humoru. Bardzo dostępny Człowiek, a nie tylko lekarz.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Joanna Bochnak

Samodzielny Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowtnej "STOMAX" S.C.
ulica Bankowa 16C
72-010 Police

Serdecznie polecam Panią doktor, jest to bardzo dobra lekarz mimo młodego wieku. Leczę się u doktor od kilku lat i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na jej temat.Dzięki niej przestałam bać się stomatologów, jest bardzo delikatna. I co jest ważne...potrafi słuchać pacjentów.Do tego bardzo dobrze leczy zęby kanałowo. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Miłosz Leciej

72-010 Police

Po kilku zmianach lekarzy trafiłam do dr Lecieja. Jest on młodym, ambitnym i wyrozumiałym doktorem, który do dzisiaj moje leczenie. Jestem mu bardzo wdzięczą, że polecił mój przypadek dr Kusakowi, który wykonał zabieg. Bardzo polecam leczenie, ponieważ jest lekarzem który ma wiele cierpliwości i poświecą dużo czasu. Oby więcej takich kardiologów.
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Rafał Bielawski

72-010 Police

Lekarz z powołania, oddany pacjentowi, potrafi słuchać i tłumaczyć, troszczy się o pacjenta. Stawia trafne diagnozy, ale nie udaje ,że wie wszystko. To sztuka, przyznać się ,że nie wie się wszytskiego i pytać innych kolegów. Potrafi przyjąć po godzinach, dzwoni do pacjenta do szpitala, by dowiedzieć jak się czuje. Jestem pod wrażeniem> dawno nie spotklałam się z takim lekarzem pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: aga

lekarz Danuta Jagielska

72-010 Police

Lekarz który leczy mnie od lat, a od 6 lat i moje dzieci. Nigdy się nie zawiodłem. Podczas wizyt spotykam się z wszystkim czego mogę oczekiwać od lekarza. Kompetencja, uprzejmość, empatia, osobiste podejście. Wcielenie nowoczesnej medycyny + wrażenie osobistej więzi z pacjentem. Ukłony i wyrazy wdzięczności.

lekarz Aneta Fronczyk

Internista, Diabetolog

72-010 Police

Brak możliwości rejestracji na kolejną wizytę, zarówno bezpośrednio po wizycie u pani doktor, jak w ciągu następnych dni (podobno brak rozpiski od pani doktor ,na kiedy można rejestrować)Dodzwonienie się do rejestracji w ciągu następnych dni, można porównać z cudem.

lekarz Krzysztof Gutowski

72-010 Police

Pan Doktor składał mnie "do kupy" już kilkukrotnie. Pełen profesjonalizm i wzorowo wykonane zabiegi takie jak rekonstrukcja ACL czy operacja Bristow-Latarjet. Polecam z pełną świadomością
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Olesia Krywa

72-010 Police

Pełen profesjonalizm, ciepła, rzeczowa, zawsze słucha pacjenta, nigdy nie odsyła z kwitkiem, zawsze uśmiechnięta, nigdy nie "zmęczona" zawsze dla pacjenta, bo my dla Pani doktor jesteśmy najważniejsi. Jestem zadowolona z Pani doktor jako pacjentka dorosła ale również jako mama malutkich dzieci. Moje dzieci chodzą do Pani doktor z chęcią, nie boją się.
Opinia dodana przez: Karolina Lipińska

dr n. med. Lilianna Bartnicka

Stomax
Bankowa16
72-010 Police

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania
Opinia dodana przez: anna

Rafał Jędrzejczyk

ZOZ CONSULTA s.c.
Chodkiewicza 11
72-010 Police

Takich lekarzy, jak Pan Doktor Rafał Jędrzejczyk, to w dzisiejszych czasach można ze świecą szukać. Pan doktor pełen empatii, bardzo profesjonalnie zajął się moją mamą. Tuż przed plandemią praktycznie w trybie natychmiastowym przyczynił się do likwidacji bardzo mocno posuniętej zaćmy, dzięki czemu znowu zaczęła widzieć świat we wszystkich jego kolorach, a teraz dał Jej "kopa" przy wylewie w oku, żeby natychmiast zajęła się problemami kardio (mama starej daty i ciężko ...
Opinia dodana przez: Córka Eli M.

lekarz Mirosława Kasperska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Police

Miła, sympatyczna, nie ma problemów z wystawianiem skierowań na badania jak to niektórzy, poleci lub odradzi konkretnego specjalistę, przykłada się do problemu pacjenta

lekarz Weronika Witkowska

Lekarz rodzinny

72-010 Police

Jestem pacjentką dr Witkowskiej od ponad 50 lat.Nigdy nie myślałam o zmianie lekarza.Ufam Jej i nigdy się nie zawiodłam.Nie oszczędza na skierowaniach na badania.Przystępna ,uprzejma ,godna polecenia.Gdy jest potrzeba przyjmuje bez względu na to czy ma się nr.Co zrobie gdy odejdzie na emeryture?Nie znajde drugiego takiego lekarza.
Opinia dodana przez: KZ

lekarz Grzegorz Jamro

72-010 Police

Zdecydowanie odradzam z czystym sumieniem, jeżeli zależy Państwu na zdrowiu oraz na zadowalającym efekcie operacji. Operacja pełnej plastyki nosa została przeprowadzona w 2019 roku w klinice Beauty Group w Szczecinie przez doktora Grzegorza Jamro i uważam że była to najgorsza decyzja jaką podjąłem. Kosztowała mnie 13 tyś.zł. Od wielu lat chciałem się takiej operacji poddać. Od operacji minęło ponad 2 lata a mój nos...wygląda fatalnie, szczególnie pod względem estetycznym. Już ...
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Tomasz Żabski

Spółdzielców 85
72-010 Police

Cudowny lekarz i człowiek. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta.Jak leczyć lub wyrywać zęby tylko dr Tomasz szczerze polecam (stomatologia na Leśnej w Wałczu)
Opinia dodana przez: Marcin K.

dr n. med. Andrzej Borowiecki

SPSK1
SIEDLECKA 2
Police

Super lekarz. Po operacji tarczycy ,wszyscy oglądający moją szyję zachwycali się mistrzostwem wykonania. Po dwóch tygodniach prawie nie widać blizny. M.G.

dr n. med. Maciej Miernik

SPSK1
SIEDLECKA 2
Police

Byłem u dr. Miernika wczoraj z wielkim ropniem na lewym udzie. W poniedziałek po świętach obdzwoniłem wszystkie przychodnie i nigdzie się nie dostałem, najbliższe terminy na połowę stycznia. W końcu pojechałem do Przychodni Lancet. Pan dr Miernik , bardzo uprzejmie przyjął mnie jako dodatkowego pacjenta. Gdy nadeszła moja kolej ropień został znieczulony, przecięty, oczyszczony i opatrzony, wszystko błyskawicznie, fachowo, z uśmiechem na ustach. Wielkie dzięki Panie Doktorze :-)))))))
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Violetta Łapko

Pulmonolog, Pediatra

Police

Super lekarka godna polecenia z czystym sumieniem!!!!

lekarz Dariusz Lejman

Traumatolog, Ortopeda

Police

lekarz potrafiący nawiązać dobrt kontakt z pacjętem ,życzliwy,kompetętny,udziela dobrych porad ,jest skuteczny w leczeniu.Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Małgorzata Wolska-Poręba

Przychodnia Lekarska "SPEC-MEDICA"S.C
ulica Siedlecka 20C
72-010 Police

Jestem z całą rodziną zapisana do pani doktor od wielu lat, jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej,zawsze pomocna, można o wszystko zapytać, dzięki pani doktor w porę zdiagnozowano u mnie raka,a teraz uratowała życie mojego męża, dziękuje bardzo
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ewa Knap

72-010 Police

Prowadziłam fizjologiczną ciążę u Pani Ewy i jej asystentki. Poród bez znieczulenia był dla mnie naprawdę niczym w porównaniu do prowadzenia ciąży w tym gabinecie. Pani Ewa nawet nie pozwalała mi samej wybrać następnego terminu wizyty.Jak zadałam jakieś pytanie związane z ciąża czy lekami, które uważała za głupie to potrafiła na mnie nakrzyczeć. Czułam się jak przedmiot, który nie ma prawa decydowania o losie swoim i dziecka. Pani Ewa na ...
Opinia dodana przez: rozczarowana