Lekarze Poznań

lek. dent. Katarzyna Pieluszyńska

Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Pieluszyńska
Armii Krajowej 101
61-381 Poznań

Witam, Bardzo się wystraszyłam czytając opinię że,,bardzo wyniosła,, Pani doktor. Miałam umówiona wizytę wcześniej i wahałam się czy iść!!! Byłam i powiem tak,nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pani doktor przemiła, wytłumaczyła na czym będzie polegało moje leczenie krok po kroku. Oczywiście pierwsze to zrobiła zdjęcie RTG pantomograficzne. Byłam już na drugiej wizycie i rewelacja. Polecam bardzo!!!! Myślę że negatywy to konkurencja.Przykre
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Ewa Dernoga

ul. Augustyna Szamarzewskiego 13/15/B1
60-514 Poznań

Kompetentna oraz mocno zaangażowana i kontaktowa. Serdeczność i poświęcenie. Gabinet profesjonalnie wyposażony. Lekarz z powołania. Wszystkim gorąco polecam!
Opinia dodana przez: BP

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

MEDICAL PRESTIGE
ul. Barana 15
Poznań

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lek. dent. Ewa Wojtyna-Kiziorek

ulica Osinowa 14/16
61-451 Poznań

Pani doktor wyleczyła mi wszystkie zęby, w tym jeden uratowała z praktycznie beznadziejnej sytuacji. Niestety jakiś czas temu poszła na urlop macierzyński i nie mogę jej od tego czasu znaleźć. Czy ktoś wie może czy gdzieś przyjmuje?
Opinia dodana przez: Ja

dr n. med. Paweł Żebryk

Laboratorium Diagnostyki Genetycznej
28 Czerwca 1956 r. 135/147
61-545 Poznań

Dr Paweł Żebryk jest kompetentnym i empatycznym lekarzem. Dokładnie i w zrozumiały sposób omawia wyniki badań (których zleca bardzo dużo) oraz zalecenia co do dalszego leczenia. Wyników badań nie trzeba odbierać - jeśli są nieprawidłowe - Pan doktor dzwoni z dodatkowymi zaleceniami. Cierpliwie odpowiada na zadawane pytania i wyjaśnia nurtujące wątpliwości. Szczerze polecam wizytę u Pana doktora. Wdzięczna pacjentka Renata.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Łukasz Szumerowicz

Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
ulica Rycerska 10
60-346 Poznań

Łukasz Szumerowicz to lekarz z powołania. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest dociekliwy w diagnozowaniu. Podczas pobytu naszej bliskiej w Szpitalu Cegielskiego zawsze miał czas na rzetelne i przystępne informowanie nas o stanie zdrowia pacjenta. Udzielał rzeczowych odpowiedzi na nasze pytania, to uważny i rzetelny specjalista. Dobrze wiedzieć, że są tacy lekarze! Dziękujemy za wszystko!
Opinia dodana przez: Barbara i Wojciech

lekarz Ewa Wodzińska

Radiolog

ulica Kościelna 26/22
60-538 Poznań

Z racji konieczności bycia pod obserwacją, mniej więcej 2 razy w roku pojawiamy się u pani doktor na usg brzucha z 4 letnią córką. Pani doktor z dużą cierpliwością, dokładnością, spokojem wykonuje badanie. Poświęca wystarczającą ilość czasu, nie spieszy się. Zawsze w opisie porównanie do poprzednich wyników. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Adam Lewandowski

Radiolog

Gabinet USG
Mostowa 25
Poznań

Wspaniały człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta, nie pozostawia go samemu sobie. Jeśli ktoś szuka takiego lekarza to z czystym sumieniem mogę go polecic!
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Wioletta Stacha

Perzycka 122 D
60-182 Poznań

Wczoraj pierwszy raz byłam u Pani doktor w zakresie alergolog; pierwszy raz od kiedy jestem pełnoletnia miałam do czynienia z tak przemiłym równie sympatycznym i zaangażowanym lekarzem, a przy tym tak bardzo kompetentnym. I tutaj uwaga: PIERWSZY RAZ ALERGOLOG mnie osłuchał! Bardzo gorąco polecam wizyty u Pani doktor, lepiej nie mogłam trafić...lepszego alergologa w Pozaniu nie ma.
Opinia dodana przez: Emilia

lek. dent. Maria Woszczyk

Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco
Opinia dodana przez: Grzesiek

lekarz Krzysztof Schwermer

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Wspaniały lekarz bardzo dostępny i dociekliwy i wnikliwy .Można swobodnie z Nim porozmawiać bardzo dokładnie wszystko tłumaczy .Godny polecenia.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Neurologopeda
                                       mgr Monika Jaśniecka

mgr Monika Jaśniecka

Neurologopeda, Logopeda

Indywidualna Praktyka Neurologopedyczna
os. Batorego 59c
Poznań

Zrozumienie, życzliwość i takt to na pewno wyróżnia panią Monikę. Mama jest w podeszłym wieku i schorowana. Byliśmy u różnych lekarzy i terapeutów. Dopiero z tą panią mama chce współpracować i widać pierwsze postępy. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Jan Chodakowski

Protetyk, Stomatolog

Poznań

Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek!

dr hab. n. med. Marian Krawczyński

Białostocka 4
61-047 Poznań

Pomimo wileu konsultacji i starań dopiero dzięki temu człowiekowi nasza córka została dokładnie przebadana i ustalono na co choruje. Jestem Mu bezgranicznie wdzięczna, zarówno za zaangażowanie jak i pełne miłości podejście do ludzi. O kompetencji wogóle już chyba nie muszę zapewniać. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: juta175

lek. dent. Maciej Winter

os. Zwycięstwa 7/40
61-645 Poznań

Leczę zęby u doktora Wintera od kilku lat. Dokładny, uprzejmy, na problemy "zębowe" patrzy też z innej perspektywy (ogólny stan zdrowia, inne problemy zdrowotne). Przy okazji uzyskałam kilka porad z innych działów medycyny;). Większe problemy konsultuje np. z innymi stomatologami. Stałych pacjentów traktuje jak dobrych znajomych, jak jest nieosiągalny, to przekazuje w inne ręce, nie pozostawi bez rozwiązania.Polecam.

lek. dent. Anna Blumska

Małachowskiego 41
61-129 Poznań

Polecam! Najlepszy stomatolog, u którego byłam (a byłam już u wielu). Bardzo kompetentna i zaangażowana osoba.

lekarz Małgorzata Staręga

NZOZ "Visus" Poradnia Okulistyczna
ulica Św. Marcin 18
61-827 Poznań

Pani Doktor Staręga jest bardzo kompetentnym lekarzem a przy tym oazą spokoju. Siedząc w jej gabinecie czuje się, że wszystko się dobrze skończy! Naprawdę polecam!

lekarz Elżbieta Walkowiak

Internista, Kardiolog

Żeromskiego 30a
Poznań

Bardzo dobry specjalista, rewelacyjne podejście do pacjenta. Bardzo sympatyczna i kompetentna, polecam każdemu kto szuka dobrego kardiologa :)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Glass-Brudzińska

Na Szańcach 3
61-633 Poznań

Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Miałem między innymi problem z prowadzeniem samochodu. Jej diagnoza i terapia sprawiły, że lepiej funkcjonuję. Inni okuliści mi nie pomogli. Serdecznie dziękuję Pani Doktor i polecam potrzebującym dobrego okulisty.

Eliza Gielec

Psycholog

gabinet neuropsychologiczny
Poznań

bylem tylko raz u niej , na pewno jest sympatyczna i bardzo zapracowana , nic wiecej nie moge powiedziec bo bylem tylko raz .