Lekarze Poznań

lekarz Joanna Fabisiak

NZOZ OLMED
ulica Skibowa 11
61-312 Poznań

Polecam! Pani doktor cierpliwa, świetnie wszystko tłumaczy, jest kompetentna, pełna empatii i na prawdę godna polecenia!
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Emilia Połczyńska - Kaniak

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Polna 33
60-535 Poznań

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciążę. Pani doktor zawsze poświęca pacjentkom tyle czasu, ile faktycznie go potrzeba, aby wszystko dokładnie omówić i wytłumaczyć. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ryszard Schwartz

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Lekarz godny polecenia .Bardzo dobry specjalista.W2006 roku po wstawieniu endoprorezy tytanowej do dziś czuje się rewelacyjnie .Pozdrawiam i życzę wszystkim aby udało się każdemu trafić na tak dobrego lekarza jak ja trafiłam.

lekarz Ewa Kowalska-Schütz

os. Kosmonautów 22a lok. 8
61-642 Poznań

Pani Doktor leczy naszego syna już od 12 lat, sama także korzystałam z jej porad - wspaniały lekarz i człowiek, godna polecam.

dr Krzysztof Tuszyński

Lekarz medycyny pracy

Poznań

Bardzo dobry,doświadczony lekarz.Cierpliwy,poświęca pacjentowi dużo czasu,jest bardzo ciepły i uprzejmy.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Jadwiga Kobielska

Lekarz medycyny pracy

Hipokrates
Os.Marysienki 25
Poznań

Polecam serdecznie wizytę u Pani dr Kobielskiej. Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy zgłosiłem się do Pani doktor, jako że jest Ona lekarzem medycyny pracy. Bardzo zaskoczyło mnie to, że tak skrupulatnie mnie przebadała, zważywszy na to, że wszyscy moi koledzy mieli praktycznie od razu wydawane zaświadczenie. Drugi raz u Pani doktor byłem po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do rozpoczęcia studiów na wydziale aktorskim. Również bardzo dokładnie mnie przebadano. Szczególnie ...
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Henryk Bartkowiak

Nad Wierzbakiem 12 lok. 1
61-616 Poznań

lepszego specjalisty nie ma , nigdy nie zdarzyło się aby po wizycie coś bolało , a dokładność i staranność wykonywanej usługi jest na najwyższym poziomie

lek. dent. Rafał Brożek

Jasna Rola 57
61-609 Poznań

Wspaniały człowiek, bezinteresowny, miły. Serdecznie polecam!

lek. dent. Maria Skołuda

Umińskiego 12d lok. 1
61-517 Poznań

Pani dentystka jest bardzo rzeczowa i bardzo cierpliwa. W trakcie wizyty omawia sposób leczenia i opisuje kolejne fazy zabiegu. Szczerze polecam Sara

lekarz Abdul Wakil Alugail

NZOZ TERAMED
Kostrzyńska 3
Poznań

Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)

lekarz Barbara Górniok-Wiecheć

Zbąszyńska 9a
60-359 Poznań

Pani Doktor jest lekarką z powołania. Zna bardzo dobrze swój zawód, jest dokładna, w tym co robi, wnikliwie analizuje wyniki badań i wszystko objaśnia pacjentowi. Wyniki ostatnich badań porównuje z poprzednimi i tłumaczy, co "robimy" dalej. Zawsze mnie dokładnie zbada, zmierzy ciśnienie tętnicze krwi, osłucha,zważy, i porozmawia mile. W moim przypadku - mam 82 lata, Pani Doktor utrzymuje mój stan zdrowia na stałym poziomie, czuwa, żeby nie było gorzej.Pani Doktor ...

lekarz Wanda Skrobisz

Laryngolog

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Super doktor. Zawsze stara się pomóc.Ma czas dla pacjenta. Jest obiektywna i wymagajaca

dr n. med. Barbara Skoryna-Karcz

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Doskonały lekarz, ogromnie pomógł mojemu mężowi, ponieważ jest obcokrajowcem nie może napisać osobiście. Dr Skoryna jest z tych lekarzy, którzy poszukają. Cieszę się, że jeszcze tacy lekarze istnieją. KR
Świetny specjalista, dokładnie wszystko mieliśmy wytłumaczone, wreszcie ktoś nam powiedział dlaczego mieliśmy problemy z ciążami.

Ewa Marcinkowska

ul. Promienista 14 B/2
60-288 Poznań

Pani doktor leczy mnie od ponad 10 lat i niejednokrotnie ratowała przed wyrwaniem zęby zepsute przez innych lekarzy. Świetny fachowiec, uprzejma i pełna empatii osoba, zwłaszcza wobec dzieci. Nie potrafię wymyślić choćby jednego negatywu na nią. Bardzo polecam wszystkim

lekarz Karol Szymańki

Szpital ZOZ Nowe Miasto
Poznań

Dokonały lekarz, znający się na rzeczy, potrafi zdobyć zaufanie ludzie, polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy chirurgiczne, pracuję w kilku miejscach.

lekarz Paweł Janusz

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Zdecydowanie polecam Profesjonalna opieka oraz normalne podejście do chorego. wysokiej klasy specjalista.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Marcin Misterski

Kardiochirurg

Jana Kassyusza 2A/4
60-549 Poznań

Wspaniały Człowiek, wybitny specjalista Dziękujemy Doktorze z całego serca za dar życia Życzymy dużo zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy

lekarz Anna Wejman-Matela

Medwind
Ostatnia 23
60-102 Poznań

Panią doktor Annę Wejman – Matelę poznałem podczas mojego pobytu w klinice na ul. Przybyszewskiego. Już podczas pierwszego kontaktu daje się odczuć u pani doktor życzliwość i bezpośrednie podejście do pacjenta. Jest to osoba, która przełamuje dystans pomiędzy lekarzem a pacjentem. Pani doktor jest cały czas dla chorych, zawsze znajdzie czas i zawsze odpowiada na zadawane pytania w sposób rzeczowy, a co ważne nie pokazuje zniecierpliwienia na powielające się pytania. ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Magdalena Szczotka-Bernaś

Internista, Endokrynolog

Poradnia Genetyczna
Słowackiego 8/10
60-823 Poznań

. Zawsze uprzejma, odpowie konkretnie na pytania. Jestem od ponad dwudziestu lat pod kontrolą Pani doktor i darzę Ją pełnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata