Lekarze Kardiolog dziecięcy

lekarz Maciej Rynkiewicz

Self-Esteem
Kolegialna 47 lok 5 II piętro
09-400 Płock

Bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz. Lekarz z sercem, po prostu w trakcie wizyty czuję się zaopiekowana. Rozmowa przebiega spokojnie, na każde zadane pytanie lekarz udziela wyczerpującej odpowiedzi. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Tadeusz Ładniak

Toruń

Leczę się u p. doktora już od ponad 10 lat (choruje na nadciśnienie tętnicze). Skutecznie dobiera odpowiednie leki, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: marcin

mgr Iwona Peczka-Przygoda

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Iwona Peczka-Przygoda
Przemysłowa
Lubań

Fachowa neurologopedka z ogromnym zasobem wiedzy i kompetencją. Doskonałe podejście do dzieci. Sympatyczna i kontaktowa.Chodziłam do tej Pani z moim dzieckiem,bardzo nam pomogła. Polecam

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Filipiak

Hipertensjolog, Internista

Warszawa

wspaniały, miły, kompetentny lekarz. Polecam jako kardiologa, ale i jako lekarza ogólnego (internistę). Zajął się mną i całą moją rodziną. Grzegorz

dr Marta Wojciechowska

Rusznikarska 3/48
31-261 Kraków

Od wielu lat leczę się u Pani doktor. Jest bardzo kompetentna, zawsze pogodna, uśmiechnięta i bardzo uprzejma, poza tym posiada dużą wiedzę i fachowość.Bardzo polecam Panią doktor każdemu, kto wymaga prawdziwej opieki kardiologicznej.

dr n. med. Jerzy Cygler

Prywatny Gabinet Lekarski
Giżycko

Polecam na 1000%. Lepszego kardiologa nie spotkałam.

dr n. med. Jan Dobrucki

Marszałkowska 84/92
01-514 Warszawa

Wspaniały człowiek. Wspaniały fachowiec. Wyśmienity, rzeczowy i doświadczony kardiolog. Przeczytałem o Doktorze wiele opinii w tym jedną (tylko jedną) niepochlebną i powiem jedno: stosunek do pacjenta ma taki jak pacjent do terapeuty - albo pacjent uwierzy terapeucie i będzie stosował zaleconą kurację, albo będzie "sprawdzał" lekarza u innych lekarzy i stosował różne kuracje co na ogół nie daje spodziewanych efektów terapeutycznych (a winien wtedy jest lekarz lub lekarze). Ja się ...
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Krystyna Sidorowicz

al. NMP 21a
42-200 Częstochowa

Jestem pacientem 26 lat Pani doktor jest kompetentna uprzejma jestem zadowolona ze mnie leczy .Mam do doktor ogromne zaufanie Polecam Panią doktor wszystkim z kłopotami kardiologicznymi

dr Lucyna Biela-Chadzińska

Kardiolog, Internista

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Przyjmuje zarówno w Szpitalnej Poradni Kariologicznej (Centrum Urazowe w Sosnowcu) jak i prywatnie również w Sosnowcu. Lekarz bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny. Polecam serdecznie, Alicja G.

dr n. med. Lidia Grudzień-Ferber

Małopanewska 3 / 12
Wrocław

Bardzo miła i profesionalna lekarka. Z dużym doświadczeniem i bardzo osobistym podejściem do pacjentów.

lekarz Małgorzata Kłosińska-Pituła

Kardiolog, Lekarz rodzinny

Szeroka 25
Toruń

Polecam serdecznie całą przychodnię! Kompetencja, przyjazna atmosfera, szybkie terminy, życzliwość,
Opinia dodana przez: Patrycja N

lekarz Anna Mytko-Krzywkowska

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

Bardzo miła , duze podejście do pacjenta.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Internista
                                       dr n. med. Leszek Passowicz

dr n. med. Leszek Passowicz

Biskupia 5 lok. 5
50-148 Wrocław

b.doświdczony i kompetentny,diagnoza trudna ale potwierdzona szpitalnie,leczenie trafne i skuteczane Anna T.

dr n. med. Genowefa Kmieć

ZLA
32-500 Chrzanów

dzięki niej żyję. uratowała mi życie.

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

EKG, Internista

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Napiszę krótko, bardzo uprzejma, godna polecania pani Doktor, polecam. Strzałem w dziesiątkiem były dobrane leki, konsultacja kardiologiczna przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze,
Opinia dodana przez: Iwona
Naprawdę polecam, solidny, kompetentny, miły, przede wszystkim posiada sporą wiedzę.

lekarz Arkadiusz Kaleta

Specjalistyczny Gabinet Prywatny
ul. Krakowskie Przedmieście 11/1
32-300 Olkusz

Dr Kaleta to lekarz z powołaniem. Kompetentny, uczciwy, lekarz z ludzką twarzą. Z pacjentem umie się komunikować i cierpliwie, rzeczowo wszystko tłumaczy. Jestem jego pacjentką od dawna i polecam każdemu. Najważniejsze jednak jest to, ze jest skuteczny. Potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta.

dr n. med. Bogna Puciłowska

Hipertensjolog, Kardiolog

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Nie wierzyłam, że są jeszcze tacy lekarze do momentu kiedy trafiłam do Pani Doktor, człowieka o wielkim sercu, zaangażowaniu, ciepłym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Lekarka, której bez obawy powierzyłabym swoje życie. Kobieta Anioł, przemiła, ciepła, urocza i uśmiechnięta a przede wszystkim wspaniała lekarka. Uwielbiam Panią Doktor potrafi poradzić i leczyć i podtrzymac na duchu...hannakm