Marek Czerwiński

Laryngolog

Profesjonalnie podszedł do problemu naszej córki (rzadki przypadek występujący u dzieci). Zbadał ją, zrobił wywiad i wykonał szereg badań diagnostycznych. Wykluczył różne ewentualności. Wdrożył leczenie. Na efekty musimy poczekać, ale po konsultacji z innym lekarzem wiem że postąpił zgodnie ze sztuką lekarską. Jest rzeczowy, konkretny. Odpowiada na wszystkie pytania rodzica. Jest kulturalny. Obserwowałam doktora również w szpitalu i mogę go tylko polecić. Świetnie zarządza swoim personelem w Chorzowie.

Ostrzegam przed tym lekarzem. Zdiagnozował córce zapalenie ucha i alergię. Kazał podawać 14 dni antybiotyk i leki antyalergiczne przez 3 m-ce. Był bardzo uprzejmy i skasował 130zł. Sprzęt owszem posiada. Obserwowałem dzieciaka bo to ucho jej nie bolało więc skonsultowałem to z innym lekarzem, który stanowczo niczego nie potwierdził. Kazał natychmiast odstawić antybiotyk. Dziecko wyzdrowiało tylko dzięki temu że nie uwierzyłem doktorowi Czerwińskiemu. Jak nie wiadomo co dziecku jest a pieniądze już swędzą w łapki to najlepiej zapisać antybiotyk o szerokim spektrum działania. Żenada!!!

Ostrzegam przed tym lekarzem.
Zdiagnozował córce zapalenie ucha i alergię.
Kazał podawać 14 dni antybiotyk i leki antyalergiczne przez 3 m-ce.
Był bardzo uprzejmy i skasował 130zł.
Sprzęt owszem posiada.

Niestety bardzo chciałbym ocenić pozytywnie ale podejście do pacjęta pana ordynatora na to nie pozwala.Przedmiotowe traktowanie brak jakiej kolwiek informacji o przebiegu leczenia dziecka, traktowanie rodzica jak "intruza" który ma tylko pilnować swoje dziecko a nie zadawać pytań lub co gorsza żądać czego kolwiek chociażby podania godziny zabiegu. Dziękuję tylko personelowi (pielęgniarkom) szpitala w Chorzowie.

świetny lekarz polecam wyleczył mojego synka,posiada konkretny sprzed(mikroskop)ale w gabinecie w tychach.Jeszcze raz polecam