Lekarze Kraków

lekarz Piotr Morawiecki

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

Pan doktor jest bardzo uprzejmy, bada wnikliwie, z poświęceniem naprowadzając pacjenta w kierunku dobrego wywiadu. Otrzymuję pełną informację wraz z zaleceniami co do samodzielnego postępowania po opuszczeniu gabinetu. Polecam!!!

dr n. med. Jerzy Sałówka

Chirurg ogólny, Proktolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8
30-009 Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, inteligencją, poświęceniem oraz przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki podczas leczenia i operacji. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas oraz dotychczasowe leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Sylwia Minorowska

Indywidualna Praktyka Stomatolgiczna
Rozdroże 21B/1
30-361 Kraków

Jeden z niewielu gabinetów lekarskich gdzie jest tak miła i solidna dentystka. Z ciekawostek i zarazem chyba zalet to dentystka sama robi wszystko, łącznie z przygotowaniem materiałów. Był to dla mnie szok ale patrząc na jakość wykonanej usługi uważam że to zaleta, asystentka nie zawsze przygotuje dobrze materiał i koniec końców trzeba szukać kogo innego. Tutaj wszystko jest na najwyższym poziomie a zabiegi są bezbolesne !!!!
Niedawno wykonałam zabieg labioplastyki u doktora Tomasza Mierzwińskiego i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie pozbyłam się kompleksów, wyglądam pięknie i jestem szczęśliwa. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Marek Sajewicz

Szpital Uniwersytecki UJ
Kraków

Jak dla mnie rewelacyjny lekarz. Polecam z całego serca. Cierpliwy, wyrozumiały, dokładny. Odkąd na niego trafiłam nikt mnie nie przekona do innego ginekologa.
Opinia dodana przez: kornica
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Turlej

lek. dent. Katarzyna Turlej

CDC CRACOW DENTAL CENTRE
ul. Rydlówka 19/LU09
30-363 Kraków

Wspaniały Lekarz!! Zgłosiłam się do Pani doktor żeby odzyskać pewność siebie. Zbyt pochopnie dałam sobie usunąć zęba, miałam źle przeprowadzone leczenia kanałowe. Pani doktor na wizycie konsultacyjnej zaproponowała dwa warianty leczenia uwzględniające korony i licówki lub same korony. Podczas realizacji planu leczenia czyli od etapu 1 nazwanego przez panią dr wyprowadzeniem (leczenie wypełnień, powtórne leczenie kanałowe) przeszliśmy do etapu protetycznego korony + licówki :) mój uśmiech jest nieziemski, piękny i ...
Opinia dodana przez: Monika
Unikam internetu i opinii których nie można wypowiedzieć w oczy jednakże postawa Pana Doktora sprawia że mam wewnętrzną potrzebę podziękowania w taki oto sposób. Panie Doktorze nigdy nie zapomnę tego co pan dla mnie zrobił,cesarka była dla mnie ciężkim przeżyciem ale pan ją odczarował. Sprawił że czułam się jak podczas porodu a nie zabiegu. I pamiątkę jaką mam ja oraz moja młodsza córeczka Julcia jest bezcenna. Szczęśliwa Mama Majci i ...

Sobiesław Kaszowicz

Praktyka Lekarska Sobiesław Kaszowicz
Kraków

Jestem bardzo zadowolona z leczenia przeprowadzonego przez dr Kaszowicza. Był to zabieg operacyjny w znieczuleniu miejscowym: Pan Doktor zadbał o mój komfort zarówno psychiczny jak i fizyczny w czasie każdej z wizyt i podczas zabiegu: dokładnie wyjaśnił na czym polega zabieg, udzielał informacji w trakcie jego trwania, odpowiadał wyczerpująco na każde moje pytanie, podczas całego procesu leczenia był uprzejmy, dowcipem rozluźniał atmosferę. Z przyjemnością mogę polecić tego kompetentnego i miłego ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Łukasz Tekieli

Heila 9/27
30-654 Kraków

Jedna wizyta wystarczyła u Pana Dr Łukasza Tekieli, która spowodowała iż poczułam się lepiej. Bardzo życzliwy, niezwykle sympatyczny, spokojny i wyważony lekarz, który posiada ogromną wiedzę a przy tym wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Panie Doktorze - dziękuję - zanim trafiłam do Pana męczyłam się prawie pół roku - trudno znaleźć odpowiednie słowa aby wyrazić swoją wdzięczność.DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Piotr Rafał Musiałek

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Wspaniały lekarz i nadzwyczajny człowiek. Świetny specjalista i operator, uratował mnie od bypassów i pomógł w innych sprawach , chociaż nie musiał. Niech dobry Bóg ma go i jego rodzinę w swojej opiece za wszystko dobro, które czyni.

mgr Roksana Michalak- Ali

Psycholog dziecięcy

Gabinet psychologiczno pedagogiczny
Świętokrzyska 4/3
Kraków

Pani Roksana jest wspaniała osobą oraz świetnym, godnym polecenia psychologiem. Ma znakomite podejście do dzieci i młodzieży. Pomogła nie tylko naszemu dziecku, ale również wpłynęła na nasze relacje rodzinne.
Opinia dodana przez: Magda
U pana doktora Zbigniewa Dobruckiego leczę zęby ponad 20 lat i jestem bardzo zadowolona. Kompetencje i uprzejmość na bardzo wysokim poziomie oraz miła atmosfera w gabinecie, w którym pracuje z synem dr Tomaszem
Opinia dodana przez: Halina

Elżbieta Bierońska

Logopeda, Psycholog

Gabinet logopedyczno - psychologiczny
30-422 Kraków

Ciepła, serdeczna i skuteczna. Bardzo dobry Logopeda z ogromnym doświadczeniem. Do wszystkiego podchodzi z dużą rozwagą i wrażliwością, zawsze wysłucha wątpliwości i odpowie na nurtujące pytania. Ma własny system, korzystając z różnych metod proponowanych przez różne szkoły logopedyczne. Synek w czasie roku zajęć u Pani Elżbiety poczynił ogromne postępy nie tylko w wymowie ale także w rozwoju ogólnym, budowie zdań, formowania wypowiedzi. Gorąco polecam!

lekarz Katarzyna Moskała

Oś. Centrum E 25
Kraków

Pani Kasia jest najlepszym lekarzem z jakim dotychczas miałam do czynienia. Bardzo miła, dobrze wszystko objaśnia, poświęca dużo czasu pacjentowi i nie zbywa go po odbębnionych badaniach. Super lekarz, na szóstkę z plusem, z wielkim PLUSEM !
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Marek Kula

Kardiolog

Kardiodent
ul. Królewska 56 lok. 2
30-045 Kraków

U Pana doktora leczę się wiele lat. Swoim ogromnie sympatycznym podejściem do pacjentów popartym ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem zyskał wielu stałych pacjentów, a mnie przywiązał do siebie. Dzięki jego staranności pomimo swoich 84 lat mam układ krążenia w normie. Mojej małżonce przed laty uratował życie, do dzisiaj się nami opiekuje, będąc uczynnym na każde wezwanie.
Opinia dodana przez: Aleksander Szumański

lekarz Anna Nalepka

Lekarz rodzinny

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14
31-530 Kraków

Jestem pod opieką Pani Doktor od wielu lat. Takiego lekarza w obecnych czasach bardzo rzadko się spotyka. Ogromna empatia, wiedza i kultura osobista a przy tym pasja i radość z wykonywanego zawodu. Świetny diagnosta. Znajomi zazdroszczą mi takiej lekarki i także przychodni bo tam wszyscy lekarze i personel pomocniczy są dla pacjenta. Pani Doktor to Lekarz przez duże "L". Oby wszyscy tak rozumieli przysięgę Hipokratesa, jak Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Danuta
Niezwykle mila osobowosc Pana Doktora pozwala podczas wizyty choc na chwile zapomniec o bolu! Wspanialy diagnosta, ogromna wiedza ,dedykowany do wykonywania swojej profesji. Jestem bardzo szczesliwa, ze trafilam w tak kompetentne rece. Polecam Pana Doktora z pelna odpowiedzialnoscia wszystkim ,ktorzy oczekuja profesjonalnej, ortopedycznej opinii i pomocy.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Małgorzata Mitręga

Rozdroże 17B/55
30-333 Kraków

Pani Małgorzata jest jednym z lepszych dermatologów, na których trafiłam. Poprzedni specjaliści proponowali jedynie terapię hormonalną, tymczasem p. Małgorzata przepisała robioną maść na pojawiające się zmiany, do tego preparat do pielęgnacji w sprayu, napary z kory dębu, etc. Leczenie okazało się skuteczne, za co jestem wdzięczna. Na wizycie kompleksowo podchodzi do pacjenta, od razu bada, sprawdza dermatoskopem, etc. Bardzo miła, uprzejma osoba o dużej wiedzy, zwraca też uwagę na kwestie ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Karolina Pniewska

Karolina Wanda Pniewska Praktyka Lekarska
ul. Grzegórzecka 67G/85
31-513 Kraków

Przygotowywałam się u Pani Doktor Karoliny do ciąży. Już od pierwszej wizyty byłam bardzo mile zaskoczona, ilością badań zleconych i przeprowadzonych, gdyż do tej pory nie miałam szczęścia do ginekologów. Dzięki temu wyszła moja tarczyca. Teraz zdecydowałam się, aby Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Mimo kompletu pacjentów (Lux Med) zawsze zapisuje mnie na dodatkową wizytę, nie odwalając ją "po łebkach", ale poświęcając mi tyle czasu ile należy. Nie muszę się ...
Opinia dodana przez: Sabina
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       dr hab. n. med. Bartosz Grabski

dr hab. n. med. Bartosz Grabski

Seksuolog, Psychiatra

Centrum Dobrej Terapii
Miłkowskiego 7/U1
Kraków

Co tu mówić, nie ma lepszego, bardziej kompetentnego i z bardziej empatycznym podejściem do pacjenta, lekarza.