Lekarze Ortodonta

Mariusz Wilk

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Leczenie u pana doktora Wilka wspominam bardzo pozytywnie.To kompetentny lekarz,ma bardzo dużą wiedzę i wybiera najbardziej korzystna formę leczenia dla pacjenta.Absolutnie nie zgadzam się z opiniami,ze trzeba wyrywac zęby aby podjąc u niego leczenie,pan doktor zaproponowal mi kilka wariantow między innymi wyrwania zębow,ale ja się nie zgodzilam poniewaz mialam bardzo złe doswiadczenia w leczeniu ortodontycznym w panstwowej przychodni w Łodzi gdzie tak wlasnie leczono zęby dzieciom usuwajac zwykle dwojki...Pan Wilk ...

dr n. med. Ewa Fajt

Przychodnia Nr 5
Zawiszy Czarnego 7a
40-871 Katowice

Jakby się dało to bym nawet tej jednej gwiazdki nie dała. Umawiając telefonicznie pytałam i zapewniano mnie, że Pani dr przyjmuje dzieci z mlecznym zębami (4-latek). Wizyta prywatna, w poczekalni pusto, w gabinecie pusto, rejestracja wiedziała że jesteśmy, bo wypisywałam dokumenty... Ale czekałyśmy ponad pół godziny. Ja zwolniłam się z pracy żeby zdążyć, dziecko prosto po przedszkolu. Jak zapytałam czy w końcu możemy wejść już zniecierpliwione, bo mamy po tej ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Danuta Górniak

Protetyk, Ortodonta

Andrzejewskiego 21
Szczecin

Raczej nie polecam z kilku względów: 1. Bardzo długo się czeka w poczekalni na umówioną na godzinę wizytę. Dr Danuta się spóźnia zawsze, podobno przez korki. Nie szanuje czasu pacjentów, potrafi pół godziny rozmawiać z Panią technik, a pacjent w tej czasie siedzi na fotelu i czeka. 2. Nie ma podejścia do dzieci. 3. Bardzo niemiła atmosfera panuje ogólnie w gabinecie. Dotyczy to obu Pań dr i asystentki.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Anna Bardowska

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Uważam Panią lek. ortodontę Annę Bardowską za specjalistę, którego nie poleciłabym nikomu. Moje ponad dwuletnie doświadczenie ewidentnie wskazuje na to, iż brak Pani lek. podejścia do pacjenta, nigdy w trakcie trwania leczenia nie przyjęła mnie o wyznaczonej godzinie. Nawet zdarzyło się, że Pani lek. poszła sobie do domu nie przyjmując mnie wcale. Ponadto uprzejmość tejże Pani lek. również wiele stawia do życzenia, na pytania dotyczące leczenia pacjent nie usłyszy żadnej ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Agata Niżankowska-Jędrzejczyk

ulica Masarska 9/37
31-534 Kraków

„Proszę znaleźć ortodontę, który weźmie odpowiedzialność za swoją pracę. Dziękuje, do widzenia.” to słowa, które usłyszałam dzisiaj po wizycie od pani dr. Agaty Niżankowskiej-Jędrzejczyk. Pokazuje to jak niski poziom usług oferowany jest w tym miejscu oraz ogromny, wszechobecny brak szacunku do klienta- począwszy od recepcjonistki, a skończywszy na samej właścicielce. Niestety miałam okazje skorzystać z usługi higienizacji jak i podklejenia aparatu retencyjnego. Przy umawianiu wizyty podkreślone zostało, że jest to ...
Opinia dodana przez: Zuzanna
Dokładnie omawia proces leczenia, uprzejma i kompetentna ortodentka. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: gość

Anna Adamska

Fieldorfa 6 lok. 8
45-267 Opole

Wyjątkowo niesympatyczny lekarz. Stresujące zachowanie w stosunku do małego pacjenta i rodzica. Ostatnia wizyta trwała niecałą minutę, a wzięła pieniądze jak za normalne badanie. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Anna Goszczycka

Centrum Uśmiechu Stomatologia
Sienkiewicza 29
06-500 Mława

Jestem zadowolona. Szkoda, że nie trafiłam do Pani doktor wcześniej. No cóż, lepiej późno niż wcale. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu.

Iwona Maciejuk

22 stycznia
Nysa

Polecam tego specjalistę każdemu, komu zależy na profesjonalnym leczeniu. Być może dr Maciejuk sprawia wrażenie mało kontaktowej, ale wie co robi i efekty są wyśmienite. Liczy się przecież efekt. Nie oczekujmy postawienia kawy czy plotek. Polecam

lek. dent. Katarzyna Kochańska

Kodent
Janickiego 12
64-100 Leszno

Noszę aparat ortodontyczny u tej ortodontki już około 1,5 roku. Po takim czasie mogę stwierdzić, że zdecydowanie odradzam korzystanie z jej usług. Podczas wizyt nie jest tłumaczone co zostanie zrobione. Na pytania często dostaje odpowiedzi niejasne, na przykład kiedy pytałam o założenie dolnej części aparatu przez pół roku słyszałam odpowiedź "za miesiąc". Oczywiście jeżeli była potrzeba poczekalnia pół roku byłam w stanie to zrozumieć, ale nie powinnam być zwodzona takimi ...

lek. dent. Alicja Graczyk

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Nie polecam tej Pani doktor pieniądze na aparat wywalone w błoto ponieważ będę musiała założyć kolejny z powodu niekompetencji szanownej Pani która tylko naciąga na kasę. Inni ortodonci bardzo zdziwieni są krokami które podjęła Pani doktor podczas naprawy moich zębów aparatem. Najgorzej zainwestowane pieniądze i czas.
Opinia dodana przez: Kaja

Arleta Jażdżewska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia Uśmiechnij się
Wołodyjowskiego 2
77-300 Człuchów

Mogę polecić ten gabinet. Jestem bardzo zadowolona. Dla dzieci to raj a nie wizyta u dentysty. Bajka na monitorze nawet znieczulenie dało sobie zrobić. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

Regina Pawliszyn-Jaremin

Gdynia

Pierwszy aparat (ruchomy) źle zrobiony-za mały. Drugi aparat (ruchomy) miał, jak twierdziła pani doktor, wyprostować zęby (chcieliśmy córce zrobić stały, ale doktor stwierdziła, że to niepotrzebne) Potem okazało się, że jednak ten aparat nie jest wystarczający i trzeba pomyśleć o stałym co się wiąże z usunięciem 4 zdrowych zębów, a mieliśmy rzekomo tego uniknąć. Niepotrzebnie naciągnęła nas na drugi ruchomy aparat. Zdecydowanie nie polecam!

Iwona Dorobisz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Grunwaldzka 1/10
42-500 Będzin

Polecam, jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w gabinecie :)

Bogdan Sawicki

Chirurg stomatolog, Protetyk

"PRO VITA" Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Basztowa 5
31-134 Kraków

Bardzo dobry stomatolog. Bardzo uprzejmy i miły. Polecam!!!!

lek. dent. Iwona Stadnicka-Kolendo

NZOZ Stomatologicznej
Rybacka 4/7
86-200 Chełmno

Nie polecam , nieprzyjemnie wspominam "leczenie" ze względu na Panią Kolendo. Podchodzenie do człowieka jako do kolejnego pacjenta jakby manekina nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Leczenie po czasie także okazało się złe przez co muszę zakładać aparat ponownie. Nie wróciłabym.

lekarz Izabela Bartoszcze

Ortodonta

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Polecam Panią doktor. Miła i profesjonalna osoba oczywiście trzeba się stosować do zaleceń pani doktor bo inaczej nie będzie efektów. Wyprowadziła córkę z poważnej wady zgryzu i dzisiaj może się cieszyć pięknymi ząbkami i uśmiechem.
Opinia dodana przez: Marta

Teresa Kaszkowiak

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Lekarski
62-095 Murowana Goślina

Nie polecam, pani ortodontka wyprostowała mi tak zęby że trzeba było je usunąć.. człowiek nastawiony na kasę. Tyle w temacie. Z mojej strony zachowana była higienizacja , i dieta.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Magdalena Miedzik

Aesthetic Dent Szczecin Marcin Tutak
Mieczysława Niedziałkowskiego 47/3
71-403 Szczecin

Bardzo dobry i skuteczny lekarz ortodonta w Gorzowie Wlkp. Teraz ciężko znaleźć dobrego lekarza, więc polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Zofia Zych

Stomatolog, Ortodonta

NZOZ Stomatologia Rodzinna
Anczyca 24
Łódź

Pani doktor jest osoba bardzo miłą, kompetentną, szanuje pacjentów. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Szczerze polecamy :)
Opinia dodana przez: Maria