Lekarze Ortopeda dziecięcy

lekarz Marek Papierniak

Centrum Medyczne Promed
ulica Laskowska 4A
32-329 Bolesław

Świetny specjalista, miły, rzeczowy, tłumaczy co z czym się "je", bada tak jak powinien i co najważniejsze umie słuchać pacjenta.
Opinia dodana przez: Animek

lekarz Olgierd Strzelecki

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Miałam skomplikowane złamanie bliższej nasady kości ramiennej. Doktor Strzelecki bardzo dobrze przeprowadził operację. Dzięki temu dzisiaj ruszam ręką. Gdyby mi nie pomógł, byłabym niepełnosprawna. Jestem bardzo wdzięczna, bo operacja się udała.

dr n. med. Tomasz Budzyński

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
71-252

Bardzo dobry lekarz a przede wszystkim uprzejmy, zna się na tym co robi, rzeczowy i konkretny, polecam

lekarz Maciej Kuśnierkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Witam! Chciałbym gorąco polecić Pana doktora. Po zerwaniu więzadła krzyżowego długo szukałem dobrego fachowca. Na szczęście cierpliwość popłaca i trafiłem w ręce Pana doktora. Pierwsza wizyta wyglądała inaczej niż u innych lekarzy. Bardzo dokładne badanie,wywiad, zalecenia do rehabilitacji w celu przygotowania kolana do zabiegu rekonstrukcji. Zabieg miałem ósmego marca i wszystko przebiegło kapitalnie!!! Jestem trzy miesiące po operacji i mogę już BIEGAĆ!!! Super fachowiec, bardzo gorąco polecam Pana doktora Kuśnierkiewicza. ...
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Waldemar Wrażeń

Cieślewskiego 17/75
31-466 Kraków

Ten lekarz robił mi endoprotezy obu bioder . wyszły doskonale. wróciłem do sprawności bardzo szybko Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof
Po państwowej (nieskutecznej) wizycie u dr Bieńkowskiego(uciekać!!!) poszedłem prywatnie do dr Szudego. Zostałem porządnie zbadany i wysłuchany, pan dr postawił trafną diagnozę. Polecam bardzo tego pana Doktora :)
Opinia dodana przez: Seba

lek. med. Zygmunt Chaja

Ortopeda, Traumatolog

Leczenie Szpitalne
GRUNWALDZKA 62.
33-300 Nowy Sącz

prosze porozmawiac ortopeda wojciechem ruskiem bo nigdy do was nie przyjde do niego przez niego wyrzwa sie na mnie i mnie denerwoje to
Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Jakub Zachara

Chirurg ogólny, Ortopeda

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Super lekarz. ,fachowiec Bardzo kontaktowy. Bezpośredni . Stawia diagnozę bez owijania w bawełnę. Decyzję pozostawia pacjentowi . Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Adam Członka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ,,VITA"
ulica Modrzewiowa 1/1
22-234 Urszulin

Zdecydowanie polecam. Jeden z 2 najlepszych ortopedów z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Realizował operację kolana mojej Mamy i myślę, że zrobił absolutnie wszystko, co można było w tym przypadku zrobić. Mama 3 tygodnie po operacji czuje się bardzo dobrze i już ma zdecydowaną poprawę, a lekarze, u których byliśmy poprzednio, nawet nie chcieli operować, ponieważ uznali, że nie są w stanie w tym przypadku pomóc. W kontakcie osobistym Pan ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
Witam. Moja mama cierpiała z powodu ciągłego nawrotu bólu głowy oraz cierpnięcia dłoni. Po prawidłowej diagnozie( zespół cieśni nadgarstka) i operacji ból ustąpił oraz cierpniecie rąk. Serdecznie polecam!

lekarz Marcin Olechowski

ulica Kwarcowa 4
16-300 Augustów

Super specjalista, wielki profesjonalizm, uprzejmy i miły, oczywiście bardzo kompetentny. Kolano jak nowe _ dziękuję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta Kiersztyn

lekarz Krzysztof Łoboda

ulica Borkowska 25D/24
30-438 Kraków

Wspaniały mądry lekarz , spokouny , zabieg wykonany perfekcyjnie . Opieka na oddziale super . Pozdrawiam
Polecam Pana Doktora. Od 10 mies inni lekarze kazali mi prześwietlać i monitorować rzekomą cystę przy łokciu. Pierwszy Pan Doktor wpadł na to, że część ludzi ma tak ukształtowane kości (co podobno jest dość częste) i warto prześwietlić drugą rękę dla porównania - i rzeczywiście, identyczna:) Dziękuję, szkoda że nie trafiłam do Pana wcześniej, zaoszczędziłabym sporo czasu i nerwów:)
Opinia dodana przez: A

lekarz Michał Bąk

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortopedia Zamojska"
ulica J. Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Bardzo kompetentny i miły z podejsciem do dziecka . Długo szukałam lekarza dla córeczki az postanowiłam zaryzykowac i pójść pierwszy raz do doktora Bąka i polecam jak najbardziej .
Opinia dodana przez: Diana
Bardzo sympatyczny lekarz - poświęca czas pacjentowi starając się zrozumieć problem a później szczegółowo tłumaczy sytuację i koncepcje leczenia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Łukasz Czuraszkiewicz

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Pan Doktor Czuraszkiewicz to bardzo dobry lekarz, poświęcił mi wiele czasu, był bardzo cierpliwy, uprzejmy, a jego kompetencje są na bardzo wysokim poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Ryszard
Bardzo dobry lekarz. Z poczuciem humoru, precyzyjny diagnosta. Bez jedynie słusznego podejścia, tak charakterystycznego dla wielu lekarzy.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Maciej Mańczak

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Z całego serca mogę polecić dr. Mańczaka. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z równym zaangazowanuem. Ilość poświęconego czasu jest adekwatna do danego schorzenia oraz ze spokojem tlkumaczy jaki jest powód doskwierających dolegliwości. Prawdziwy lekarz z powołania na którego zawsze można liczyć.
Opinia dodana przez: GWIAZDA

lekarz Andrzej Iwański

Pasieczna 2/6/113
91-362 Łódź

Bardzo dobry lekarz konkretny sympatyczny potrafi doradzic i wytlumaczyc ,polecam zawsze usmiechniety,dobry specjalista.
Opinia dodana przez: henryka

lekarz Sebastian Stucki

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Zwycięstwa 202 A
75-640 Koszalin

Bardzo rzeczowy lekarz, pierwszy który zbadał palpacyjnie a nie tylko naocznie i stwierdził,,jak można stawiać diagnozę bez badań"... Poprzedni lekarz(bardzo polecany) leczył przez rok po jednym RTG w dniu urazu jednego kolana...ostatecznie wpisał do operacji...po rezonansie kolano okazało się do leczenia farmakologicznego i dalszej rehabilitacji bez potrzeby ingerowania w środek...drugie była diagnoza dny moczanowej i dieta...po rezonansie okazało się że stan kolana nadaje się jedynie do operacji... Polecam wizytę u ...
Opinia dodana przez: Wioletta