Lekarze Łódź

lekarz Iwona Raciborska

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek! Tak profesjonalnego podejścia do pacjenta jak dr Raciborskiej może pozazdrościć niejeden lekarz. Wszystkim bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Maria Grabowska-Pankiewicz

Psychiatra

Narutowicza 97A/2
90-139 Łódź

Bardzo dobrze znam Panią doktor. Jesteśmy przyjaciółmi. Kiedy zachorowałem 16 lat temu, uratowała mi życie. Maja wdzięczność jest ogromna. Nie tylko jest znakomitym psychiatrą ,ale także psychoterapeutą. Fantastycznie moduluje głos, czym świetnie działa na pacjenta. Jest ciągle pod telefonem, aby szybko nieść pomoc dzwoniącym pacjentom. Bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski a następnie bardzo roztropnie stosuje leki. Ma świadomość ich działań ubocznych. Ma pewno pójdzie do nieba. Mam nadziej, że szybko ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Artur Kobielski

Radiolog, Pediatra

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Lekarz godny polecenia. Wspaniałe podejście do pacjentów , tłumaczenie pacjentowi zagadnień chorobowych na najwyższym poziomie, profesjonalista o wielkim sercu, z bardzo dużą dozą ludzkiej życzliwości i uprzejmości, tak mało spotykanej w naszym społeczeństwie.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Agata Józefowicz

Anestezjolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Witam, jestem po operacji usunięcia tarczycy, miałam wole wieloguzkowe obojętne. Do operacji przygotowywała i usypiała mnie anestezjolog doktor Agata Józefowicz. Wspaniała, ciepła osoba, pełna empatii. Przed operacją, wszystko wyjaśniła, cierpliwie i w jasny sposób udzielała odpowiedzi na moje pytania i obawy.Właściwie mnie uspokoiła, gdyż strasznie się bałam samego znieczulenia i reakcji mojego organizmu na nie. W czasie operacji czuwała nad moim bezpieczeństwem. Po wybudzeniu czułam się naprawdę dobrze. P. doktor ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Romuald Stelmach

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
ulica Warecka 2
91-202 Łódź

Bardzo dobry lekarz ortopeda serdecznie polecam dla dorosłych i dla dzieci dokładny lojalny wobec pacjentów.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Kamil Snopkowski

Gorkiego 67/4
92-518 Łódź

SUPER STOMATOLOG ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY POLECAM JAK KTOŚ MA PARADONTOZĘ LUB GRUZ DO USUNIĘCIA OBIECAŁ BEZBOLEŚNIE I TAK BYŁO

lekarz Jarosław Cała

Centrum Medyczne "Med-GASTR"
ulica Mokra 4
91-034 Łódź

Moja opinia, po pierwszej wizycie jest następująca: Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Marian Bińkowski
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Katarzyna Zych-Krekora

Tymienieckiego 16 D/53
90-365 Łódź

polecam! sumienna z bardzo dużą wiedzą , doświadczeniem i konkretna , wykazuje się ogromną życzliwością i empatią.

lekarz Jacek Pełka

RED-MED
Piłsudskiego 135/204
91-402 Łódź

Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegała wzorowo w atmosferze życzliwości. Lekarz szczegółowo przedstawił plan dalszego leczenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wysokiej klasy specjalista. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krystian Syntyrz

lekarz Piotr Gozdek

Przychodnia
Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź

Doskonały lekarz,wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie. Super podejście do pacjenta! Najlepszy lekarz w Wieluniu. Polecam!
Opinia dodana przez: Aniela

lek. dent. Karolina Dębowska

Wileńska 36 m. 15
94-011 Łódź

To jest wielka przyjemnosc poznac tak dokladnego, kompetentnego lekarza który tak indywidualmnie podchodzi do pacjenta. Precyzja i Profesjonalizm Pani Doktor sa godne podziwu.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Paweł Szwaczka

Gazdy 30
92-015 Łódź

Lekarz posiadający rozległą wiedzę medyczną uprzejmy dla chorych godny zaufania i polecenia.Leczę się u niego 20 lat.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Bożena Przytulska

Chirurg stomatolog

M. Piotrowiczowej 12 m. 9
91-323 Łódź

Wspaniała osoba i świetny lekarz.

lek. dent. Beata Stańczak

Przychodnia Stomatologiczna
Bydgoska 17/21
91-036 Łódź

Najlepsza stomatolog z jaką miałem doczynienia. Bardzo dobre podejście do pacjenta, po kilku wizytach można zacząć myśleć o zostaniu stomatologiem - tyle szczegółów tego co robi i będzie robić, Pani Beata przekazuje. Serdecznie polecam.

lekarz Aneta Ryglewska-Cho

Dermatolog

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Pelen profesjonalizm polecam bylam z dzieckiem na jednej wizycie diagnoza ...atopowe zapalenie skóry zalecenia recepta i syn do tej pory jest zdrowym dzieckiem DZIĘKUJĘ Pani Doktor
Opinia dodana przez: Llla
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Terapeuta
                                       mgr Piotr Schwarz

mgr Piotr Schwarz

Terapeuta, Psycholog

Serce i umysł
Siewna 15/606
Łódź

Pan Piotr Schwarz jest bardzo cierpliwym, empatycznym i spokojnym człowiekiem. Jako psycholog i psychoterapeuta zawsze kompetentnie rozpoznaje problem i profesjonalnie udziela pomocy. Daje dobre rady, pomaga w radzeniu sobie z problemami, stosuje różne formy pomocy - ćwiczenia i różne zadania a przede wszystkim spokojna rozmowa i analiza. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc w trudnej sytuacji życiowej. Bardzo polecam!

lekarz Piotr Ławniczak

Lekarz medycyny ratunkowej

Rojna 50H/25
91-134 Łódź

Bardzo mily i sympatyczny lekarz godny polecenia. Oby wiecej takich specjalistów. Wdzięczna pacjetka Danuta.

lekarz Ewa Wilamska

Przychodnia
Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Wspaniały lekarz o dużym doświadczeniu,profesjonalizm ,dokładność.Ufam Pani doktor w 100% i bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Elżbieta Bittner-Czapińska

Rehabilitant

przychodnia, centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
al. Tadeusza Kościuszki 48
90-427 Łódź

Znakomita specjalistka i wspaniały człowiek, pełen życzliwości i empatii. Doświadczyłem, że dla Pani Doktor dobro pacjenta jest naprawdę na pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Radek

lek. dent. Aleksandra Ślizowska

przychodnia
Wólczańska 35
90-607 Łódź

Polecam! Pani lek. God a polecenia. Dobre podejscie do pacjenta. Mila atmosfera...................................................
Opinia dodana przez: Damian