Lekarze Psychoterapeuta

mgr Hubert Czupała

Ośrodek Terapii Poznawczo Behawioralnej
Matejki 47/13
60-767 Poznań

Korzystałem z pomocy Huberta ok. 5 lat temu. Dzięki jego pomocy znacznie zmieniłem swoje życie na plus. W parę miesięcy dał mi narzędzia, z których korzystam do dzisiaj. Nie da się tutaj opisać jak bardzo mi to pomogło. Nie wyobrażałem sobie, że mogę tak cieszyć się z życia, mieć taki dystans, spokój i zaufanie do siebie. Jak to się przekłada na sukcesy zawodowe i życie prywatne to nawet nie mówię. ...
Opinia dodana przez: Jacek

dr Stanisław Piwowarczyk

Psychiatra, Psychoterapeuta

Krapkowice

Dr Piwowarczyk jest bardzo doświadczonym i mającym ogromną wiedzę lekarzem. W CTN byłem już 3-krotnie i za każdym razem pan doktor potrafił zaradzić moim dolegliwościom. Do tego bardzo spokojny i rzeczowy. Jak dla mnie jeden z najlepszych specjalistów psychiatrii w naszym kraju. Mam pełne zaufanie do jego kompetencji jak zresztą do całego zespołu prowadzonej przez pana doktora placówki.

mgr Magdalena Chorzewska-Panuś

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
Królewiecka 16 lok. 6
09-402 Płock

Umiejętnie nawiązuje kontakt z nastolatkiem. Trafnie ocenia sytuację. Spokojnie wyjaśnia przyczyny problemów poprzez wyważone opinie. Mądra, młoda kobieta. Psycholog godny polecenia dla nastolatków z problemami i dla rodziców.

dr n. med. Mateusz Borowiec

Arche - psychologia dla ludzi
30-520 Kraków

Tego psychologa znalazla dla mnie mama, byłam pozytywnie nastwiona i nie zawiodłam się. Zostalam uważnie wysłuchana i otrzymalam pomoc w dręczacej mnie sprawie, w sumie okazało się, że nie było ze mną aż tak źle, wystarczyło kilka spotkań. Polecam tego psychoterapeutę.

mgr Robert Trzop

Prywatny Gabinet Psychologiczny
Zaolziańska 11 pokój 209
41-800 Zabrze

Suteczny Sama nie wiem jak to sie dzieje,ale terapia działa. Oczekiwalabym więcej empatii i doradztwa,ale w sumie najwazniejsza jest skuteczność

mgr Grażyna Kijowska-Wein

Psycholog, Psycholog dziecięcy

ul.dowbora musnickiego
64-100 Leszno

Zrezygnowałam z terapii, ponieważ Pani psycholog kompletnie zdeprecjonowała mój problem, czułam się bardzo niezrozumiana, wyszłam z płaczem przez to, co mi Pani psycholog Kijowska-Wein powiedziała
Opinia dodana przez: Katarzyna

Aleksandra Brela

OPIFER
Pawliczka 20
41-800 Zabrze

Nieprofesjonalne zachowanie polegające na ocenianiu pacjenta, co spowodowało pogorszenie stanu. To nie powinno mieć miejsca

lekarz Alina Szabłowska

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej
Mariacka 46/47 m.3
80-833 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z terapii u pani Szabłowskiej. Spotkania odbywały się 2 razy w tygodniu po 45 min. Nie wiem jaki jest koszt wizyty teraz, bo chodziłam na terapie 4 lata temu. Do tej pory wykorzystuje w moim zyciu, to czego sie wtedy nauczylam. Bardzo polecam.

Maria Szczygielska

Gabinet Psychoterapii
Przemyśl, ul. Asnyka 6
37-700 Przemyśl

Zapisałam moją córkę na wizytę po wyjściu powiedziała, że okropna atmosfera i nie miła Pani, następnym razem zapisze ją gdzie indziej, nie pozdrawiam.

lekarz Krzysztof Golonka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Różana 4 lok. 4
40-045 Katowice

Świetny lekarz, psychiatra i neurolog, kompetentny, mozna mu zaufać, daje trafne diagnozy.

dr n. med. Krzysztof Rutkowski

Psychoterapeuta, Psychoanalityk

Plac Axentowicza 6/2
30-034 Kraków

Jak dla mnie bardziej teoretyk niż lekarz. Powinien skupić się na pracy wykładowcy a nie leczeniu ludzi. Idealizuje junga ktory uniemozliwia mu rzeczywiste spojrzenie na pacjenta w 21 wieku. Ciezko sie przed nim otworzyc co nie zmienia faktu ze jest bardzo oczytany I elokwentny. Trudno mu dopuscic do swiadomosci ze analiza umarla z dziadkiem froydem.

mgr Jakub Przybyła

Imago
ul. Długa, 3
32-090 Kraków

Bardzo polecam terapię. Chociaż bywało ciężko i terapia zajęła parę lat, to dzięki niej udało mi się dużo przemyśleć i poukładać w życiu. Terapia to nie jest coś łatwego i przyjemnego. Czasem jest trudno, czasem nie wiadomo co się dzieje. Ale wytrwałość moja i terapeuty przyniosła dobre efekty. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Jacek

mgr Monika Leźniewicz

Psychoanalityk, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny
ul. Chmielewskiego 5/1
Sopot

Pani Monika jest bardzo skutecznym psychologiem, którego cechuje duża dbałość o klienta i szacunek do niego. Potrafi niesamowicie motywować do działania. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Karola

mgr Ewa Gawryszewska

gabinet psychoterapii
Warszawa

Doskonala terapeutka z wieloletnim doswiadczeniem. Ogromna pomoc w duzych klopotach. Bardzo przyjazny i przytulny gabinet. Bardzo polecam wszystkim, ktorzy potrzebuja pomocy w problemach zyciowych, lub w chorobach psychicznych.
Opinia dodana przez: zoe

mgr Marta Wilk

Gabinet
Gdynia

Pani Marta to świetny psycholog. Trafiłam do niej z dzieckiem, któremu bardzo pomogła. Wyjaśniła nasz problem i pokazała jak sobie z nim radzić. Jest przy tym bardzo empatyczna i moje dziecko bardzo jej zaufało. Serdecznie polecam, tym bardziej że nie ma w Gdyni psychologów, którzy tak skutecznie prowadzą terapię u dzieci.
Opinia dodana przez: Zadowolona

mgr Jarosław Mielniczek

Psychoanalityk, Psycholog

Sun Mind
Morska 173
81-222 Gdynia

Wszystkich wahających się zachęcam do wizyty u psychologa. To naprawdę nie boli, a "duszę" też trzeba leczyć. Pan Jarek pomógł mi. Sama jestem zdziwiona, że "to" się udaje wyleczyć. Dopiero teraz widzę różnicę pomiędzy "wtedy" a "teraz". Pan Jarek przekazuje mechanizm radzenia sobie w różnych sytuacjach, z których nie potrafimy wybrnąć właściwie. Wystarczy czerpać z tej wiedzy i potem wcielać ją w życie, a sukces gwarantowany!

mgr Hanna Malinowska

Poradnia Psychologiczna
ul. Świętojańska 62/3
Gdynia

Udana terapia. Bardzo kompetentna osoba. Szkoda, że nie z NFZ. Pomogła z uzależnianiami. Mogłoby być trochę taniej i elastyczniej.
Opinia dodana przez: Jan

Katarzyna Szafranko

Adeste Warszawskie Centrum Psychoterapii
Filtrowa 83 lok. 16
02-032 Warszawa

Bardzo profesjonalna i najbardziej skuteczna psycholog u jakiej byłem. Chodziłem na terapię w 2018 roku. Była to terapia psychodynamiczna (albo inna z dominującą częścią psychoanalizy). Ta terapia pozwoliła mi lepiej zrozumieć (a właściwie odkryć) swoje emocje. Była początkiem zmian w moim życiu, na lepsze. Jednak takiej terapii nie można przedawkowywać. Po pewnym czasie na wizytach omawialiśmy to samo i z perspektywy czasu myślę, że nie miało to sensu. Co więcej, ...
Opinia dodana przez: Janusz

mgr Agnieszka Pasternak

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

Praca z Panią Agnieszką jest ciekawa, pozwala zrozumieć samego siebie, daje wiele możliwości, aby poprzez rozmowę i wzajemną interakcję, dotrzeć do obszarów często niedostępnych i równocześnie ważnych dla pacjenta
Opinia dodana przez: Pavko
Pani psycholog jest dobrym specjalistą. Trafiliśmy do niej z mężem w trudnym momencie naszego małżeństwa. Pani psycholog sprawnie kieruje rozmową między małżonkami, co jest bardzo pomocne. Atmosfera jest sprzyjająca.
Opinia dodana przez: Ania